Jump to content

Meklēju ISP: Centrs


Guest
 Share

Recommended Posts

iespējams problēma tieši ar iekārtām manā majā! Tikko zvanīju - teica ka šodien neesot izdevies novērst problēmu, rīt tupināšot risināt. Hmm, SMS toč nesaņēmu.

 

Kā ar ātrumiem? Tev 100Mbps pieslēgums? Ethernets vai kabeļtīkls caur DOCSIS 3 modēmu? Pēc centrāles update ir solītie 20Mbps uploads? Itkā tagad ir palaistas visas 4-as upstream frekvences. Pirms update bija tikai viena frekvence.

Labots - bad1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MZM

    5

  • Mārtiņš Lūsis

    3

  • martinno

    4

  • bad1

    6

Man ir kabeļtīkls.

Gan pirms, gan pēc update man no torrentiem nāca lejā ar 8-11Mb/s... sūdzēties galīgi nevaru :D

 

Par UPLOAD gan nezinu, neesmu nekad pievērsis uzmanību

Link to comment
Share on other sites

Tikko runāju ar IZZI džeku. Izrādās ka ne man vienam no centra krīt paketes ārā pēc centrāles update. Paši īsti nezinot kur problēma, skraidot apkārt raustot vadus/kontaktus. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Papuass

Sveiki!

 

Interesējos, kas būtu mazākais ļaunums, ko ņemt Elizabetes / Ausekļa ielu sākumā.

 

Kāpņu telpā ir IZZI un Pronets kabeļi.

 

IZZI reputācija ir skaidra, ja ņemšu, maksāšu pieslēguma maksu, lai nav 2 gadus jābūt šantāžā.

Par Pronetu šausmu lietas salasījos sudzibas.lv - nupat Ziemassvētkos esot visiem griezuši nost ātrumus tikai tāpēc, ka "cilvēki daudz lieto". Vēl nedrīkstot vada galā savu routeri uzstādīt (līguma teksts).

 

Vēl sadzinu rokā Interneta Pasauli. Šie piedāvāja vilkt caur divām mājām, attiecīgi man jādabū rokā pieeja bēniņiem un pārvaldnieku kontakti. Čakars liels un piedāvājums ne pārāk salds, bet maz sūdzību.

 

Un vēl palicis Lattelecom PARASTAIS pieslēgums.

 

LTC Optikas forumā uzjautāju - teica, ka mana māja nav iekļauta 1. kārtā nepietiekamā dzīvokļu skaita dēļ - viņiem interesējot sākot no 25.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jautājums, ir uzradies jauns provaideris manā rajonā respektīvi Matīsa iela 80.

 

Šobrīd izmantoju Dnet.lv par 7.90 un pēc viņu uzlabojumiem tīklā ātrums down sasniedz 2mb/s no rīta puses un vēlos vakaros, bet vidēji 1,3mb/s (vertējot torrentu LV tīklā protams)

Ārzemju testēšanas rezultāta ir bijis ap 700kb/s . Spēļu pingi no 18:00-21:00 darba dienas un puse dienas brīvdienās ir neiedomājami un online gamings tajā laikā atkrīt (tas arī ir lielākais iemesls kādēļ domāju par maiņu).

 

Atradu optisko internetu http://www.simtel.lv par pieņemamu cenu un visticamāk arī ātrākam jābūt.

 

Kāds neizmanto un nevar pateikt personīgo pieredzi, vai ir jēga mainīt.

Link to comment
Share on other sites

GeL, Tavai mājai drīz būs ltc optika pieejama. Ieteiktu pagaidīt to.

http://optika.lattelecom.lv/

 

Jā par optiku redzēju, bet neko labu no tiem, kam jau viņa ir neesmu dzirdējis, ja sākumā bija ok, tad tagad pie klientu skaita palielinājuma sāk rasties daudz problēmu. nedomāju ka tās tuvākajā laikā - līdz kamēr nesavilks kādiem 80% optiku, mainīsies..

Labots - GeL
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds Katrīnas dambī/ pētersalā ir lietojis EDAN pakalojuus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Run Lola Run

Es IZZI lietoju Etnas ielā (Brīvības-Pērnavas-Senču ielu rajonā). Torentu klientā pēdējā laikā regulāri redzu 10MB/s (pielikumā attēls :)).

post-86787-127503142059_thumb.jpg

Vēl ir viens rādītājs, ko izmantoju - spēlēju pokeri PokerStars, un pokera klientā ir opcija, kur var redzēt savienojuma kvalitāti ar serveriem dažādās pasaules malās, un visur rāda parasti 100%. Agrāk bija lēnāk, nestabilāk. Cik zinu, tad IZZI kaut ko pamatīgi uzlabo savā tīklā, bet šobrīd tas process vēl tikai notiek. Ik pa laikam ir kaut kādi pārrāvumi, bet nav tik bieži, lai tas kaitinātu. Manai mātei Ķengaragā ir Lattelekom optika. Šobrīd ātrums un stabilitāte ir līdzvērtīgi.

Labots - Run Lola Run
Link to comment
Share on other sites

Es IZZI lietoju Etnas ielā (Brīvības-Pērnavas-Senču ielu rajonā). Torentu klientā pēdējā laikā regulāri redzu 10MB/s (pielikumā attēls :)).

post-86787-127503142059_thumb.jpg

Vēl ir viens rādītājs, ko izmantoju - spēlēju pokeri PokerStars, un pokera klientā ir opcija, kur var redzēt savienojuma kvalitāti ar serveriem dažādās pasaules malās, un visur rāda parasti 100%. Agrāk bija lēnāk, nestabilāk. Cik zinu, tad IZZI kaut ko pamatīgi uzlabo savā tīklā, bet šobrīd tas process vēl tikai notiek. Ik pa laikam ir kaut kādi pārrāvumi, bet nav tik bieži, lai tas kaitinātu. Manai mātei Ķengaragā ir Lattelekom optika. Šobrīd ātrums un stabilitāte ir līdzvērtīgi.

 

Tev pieslēgums caur kabeļmodemu vai ethernets?

Link to comment
Share on other sites

Run Lola Run

Tev pieslēgums caur kabeļmodemu vai ethernets?

 

Man ir kabeļmodems.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

sveiki, atdzīvināšu šo tofiku..

 

Interesēja Pētersā internets (Alūksnes iela). Ko iesakat?

Doma bija par lattelecom, bet cik skatījos tad nepiedāvā, ir vēl daži piedāvājumi kā Telenet, Edan, Lat, interneta pasule, bet par šiem piedāvājumiem neko labu neizlasīju, vienas problēmas vien esot.

Ja kādam ir kāds viedoklis, vai kāds cits piedāvājums, varētu padalīties ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Tas ir tuvāk pie Daugavas? Atsūti precīzu adresi iespējams ka varēšu palīdzēt ar inetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
Def3nder

Centra tagad normals provaideris ir DNET (www.dnet.lv), sie tagad parsvara savilkusi optiku, taka atrumi ir labi un cenas ari ta neko nemot vera to ka beztermina ligums, esmu katra zina apmierinats :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bruņinieku 58/60

 

tjipa ir izzi un ltc

gribas lētāko izzi bet cik dzirdēts nav patīkamas autsuksmes varbūt tagad mainijies un ir okey.

 

ir ar baltkom bet tie tik kabeļ TV piedāvā

 

kādas vēl ir opcijas.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Tai galā vēl varētu būt pieejams Citynet un varbūt arī pronet (drīzāk, ka nē). Dnetam ar varētu būt tur pārklājums un arī to es izvēlētos pirms izzi....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Vispār interneta provaideru piedāvājums ir otršķirīgs. Svarīgi noskaidrot pie mājas saimnieka/apsaimniekotāja, ar kādu interneta provaideri ir noslēgts līgums. Protams, ja visi mājas iemītnieki grib mainīt, iemēram, Izzi pret LTC, tad jāvāc tik paraksti un vis notiek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
rokijs

 

Par Pronetu šausmu lietas salasījos sudzibas.lv - nupat Ziemassvētkos esot visiem griezuši nost ātrumus tikai tāpēc, ka "cilvēki daudz lieto". Vēl nedrīkstot vada galā savu routeri uzstādīt (līguma teksts).

 

man ir pronets - lietoju jau gadu  - gan miera ielā gan avotu ielā, ir OK :) un rūteri var likt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
The_Saint

Adrese, kurā interesē ir slepena informācija? Centrs ir ļoti plašs jēdziens

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki,

 

ir pienācis lauzt LTC važas - reālu *iršanu non-stop režīmā, šausmīgu servisu un vāju klientu atbalstu, šodienas saruna ar LTC pārstāvi diemžēl sagrāva visas cerības un esmu nolēmis rīkoties. Pieprasīja 90 EUR par līguma lauzšanu :)

 

Vēlētos uzzināt par Alternatīvu Tomsona ielas rajonā (TV nepieciešama "pamatpaka")?

 

Šobrīd skatos uz Baltcom beztermiņa komplektu Internets + TV, vai ir kādas alternatīvas līdz EUR 25 mēnesī?

 

Paldies.

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

kas tad tev tur par šausmīgo servisu? Izklausās, ka saruna bijusi ar mārketinga džerīšiem nevis klientu atbalstu vai nemāki runāt.

 

p.s. Baltcom (ja nejauc ar Balticom) tavas ekspektācijas pēc augstāk uzskaitītā visdrīzāk sagraus vēl vairāk

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieprasīja 90 EUR par līguma lauzšanu :)

 

Elementāri Mendelson, pasaki, ka mainīsi dzīvesvietu uz pocelujevkas mežiem (tb vieta, kur viņi toč Tev nevar nodrošināt servisu) un lauz līgumu bez sekām. ;)

Link to comment
Share on other sites

@@Destructo, kas tad tev ar LTC notika? vājš klientu serviss.. nu nez nez.. varbūt pašam vājas komunikāciju spējas :) Var gan atlaides sarunāt, gan komunicēt twitterī un problēmas atrisināt daudz ātrāk..

 

@@Racer, ja nemaldos, tad šis jau sen kā neiet krastā..

Link to comment
Share on other sites

@@CAP,

 

CAP, man pieslēdza ne to, ko prasīju pirms mēneša, lai mainītu atkal piedāvāja jaunu 2 gadu līgumu, man nav vajadzīgs termiņa līgums nekādā gadījumā un man nav laika skaidrot kāpēc .

 

Es negribu izplūst garās runās, pagaidām sausais atlikums ir tas, ka šodien ķīseļa upes sola, taču dodos prom.

 

Jautājums vairs nav aktuāls, jo serviss tiek mainīts rītdien. 

Link to comment
Share on other sites

Ir viņiem tāds niķis. Pa telefonu sarunā vienu, pēc tam līgumā uzrakstīts kas cits, parasti vairāk. Ja to palaiž garām un neizseko, tad laika patēriņš sarakstei garantēts.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ar LTC bija interesants mirklis pirms neilga laika, Liepājā vajadzēja atslēgt internetu, tā kā nezināju, kad atkal vajadzēs, izmantoju iespēju atslēgt uz laiku, it kā uz pus gadu max  termiņš un tā, labi pofig, domāju, ka gan jau ātrāk vajadzēs tāpat atpakaļ, bet nevajadzēja. Janvārī atnāk rēķins, es tāds čozafak - par Decembri, jo kā izrādās, jau termiņš beidzies, viss automātiski atjaunojies bez nekāda brīdinājuma kurā dienā un kā. 

Pēc sarunas ar darbiniekiem sanāca tā, ka man pašam bija jāsēž ar pulksteni un kalendāru blakām, manā pusē uz papīra neesošam līgumam, bet mutiski izteiktam laikam (saruna ierakstīta) "pus gads" no izteikšanas brīža. Mavkas :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Racer, ja nemaldos, tad šis jau sen kā neiet krastā..
Iespējams. Pirms 5 gadi vēl strādāja :D. Jebkurā gadījumā nemudinu čakarēt ISP, Tik stāstu kā cīnījos, kad jamais mani sāka čakarēt. 
Link to comment
Share on other sites

Agrāk strādāja (pats tādā veidā tiku vaļā no DSL), bet pārāk daudzi, droši vien, to izmantoja, tāpēc tagad līgumā, ja nekļūdos, ir punkts, ka dzīves vietas maiņas gadījumā telekoms nav vainīgs, ka nevar nodrošināt pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

@@Edzhua, normāli.. a ko.. vai tad LTC jāsēž ar hronometru? un? uz laiku atslēgts taču to arī nozīmē, ka pēc laika pieslēgs.. tāpēc jau nevajag operatoru vainot savā neizdarībā.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...