Jump to content

Windows 7 64-bitu programmas


Infinityzz
 Share

Recommended Posts

Es nesen uzinstalēju Windows 7 64-bitu versiju un man radās jautājums par programmām. Kādu bitu programmas labāk lietot uz Windows 7 64-bitu versijas? Cik es meklēju netā 64-bitu programmas, lielu daļu no viņām nevareja atrast.

Labots - Infinityzz
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tev visnotaļ vajag sarkanu šalli, pusi ābola un dāzašļūtenes uzgali ...

 

ideāla atbilde uz ideālu jautājumu ...

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

64-bit Operētājsistēma mierīgi palaidīs jebkādu 32-bit softu. Par to tev pilnīgi nav jāuztraucās.. Protams, ja tev vajag softu x, un ir dabūjams x 64-bit un x 32-bit, that jem 64-nieku, bet ja ir vienkārsi x, tad ar ņem vienkārši x.

Link to comment
Share on other sites

vins jau paardzivoja 32 bit laikus, jo ja gribi lai uzrada visus 4 gb ram, nekas cits neatliek ka vien izmantot 64 bit versiju

 

 

 

tev visnotaļ vajag sarkanu šalli, pusi ābola un dāzašļūtenes uzgali ...

 

ideāla atbilde uz ideālu jautājumu ...

NC= nenormals cilveks

Link to comment
Share on other sites

Infinityzz

64-bit Operētājsistēma mierīgi palaidīs jebkādu 32-bit softu. Par to tev pilnīgi nav jāuztraucās.. Protams, ja tev vajag softu x, un ir dabūjams x 64-bit un x 32-bit, that jem 64-nieku, bet ja ir vienkārsi x, tad ar ņem vienkārši x.

 

es vel biju domājis ka kādai jaudīgakai programmai jāņem 64-bitu softs lai viņa patērē vairāk kā 3,5gb no rama.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

Hmm... man ir Déjà vu, jeb šī tēma tiešām jau ir simts un vienu reizi pārrunāta?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Ja ir tāda iespēja. Ja nav, tad ko tur velti meklēties.

Link to comment
Share on other sites

Infinityzz

Hmm... man ir Déjà vu, jeb šī tēma tiešām jau ir simts un vienu reizi pārrunāta? offtopic.gif

 

 

tad atsuti kadu linku jo es gan šādu tēmu neatradu

Link to comment
Share on other sites

es vel biju domājis ka kādai jaudīgakai programmai jāņem 64-bitu softs lai viņa patērē vairāk kā 3,5gb no rama.

Kuras programmas tad noēd vairāk par 3.5GB RAM? vinamps vai skaips? :shok: Pat ja apēdīs viena 3.5GB - cik paliks pārējām?

 

Pagaidām tas lietotājiem NAV aktuāli. Tiem, kam ir, paši zina, ko viņiem vajag.

Link to comment
Share on other sites

Visām programmām izstrādātāji nav sagatavojuši 64 bitu versijas. Tad nu nonākam izvēles priekšā: gaidīt vai lietot, to, kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...