Jump to content

Kādas būtu jūsu atsauksmes par Digiline-7000HD?


DZONSS
 Share

Recommended Posts

Man arī pastāv tā pati problēma kas mazajam ar rūtera un pat sviča uzkāršanu. Medus nāk no viena stropa, bet tā uzkāršanās, pēc tam kad edimax rūteri nomainīju pret kut kādu no pagultes izviltu sviču, ir labi ja reizi 2-3 nedēļās. Vai jums mazis un ozij aparāts nestāv slikti ventilējamā vietā? Lasīju ka procesoram uzliekot lielāku radiatoru un ventilatoru visi mazie gļuki pazūdot. Pats neesmu mēģinājis jo jaucot kasti vaļā negribas riskēt ar garantiju.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mazais

    8

  • GulbisRG

    24

  • janispauls

    11

  • budulaajs

    22

Par kuru Sky iet runa?

Angļu sky no 28e

 

Vai jums mazis un ozij aparāts nestāv slikti ventilējamā vietā?

Stāv tv galdā, bet uz augšu sanāk 9cm brīvs gaiss un uz vieniem sāniem vesels pus metrs. uz aci jau izskatās ka pietiek, bet ko viņš par to domā?hvz

Link to comment
Share on other sites

Vai jums mazis un ozij aparāts nestāv slikti ventilējamā vietā?

 

Manējais stāv plaukta pašā augšā, un virs viņa līdz griestiem nekā nav. Kā jau teicu, man tagad viss iet normāli.

Link to comment
Share on other sites

es savu problēmu ar neta karšanos atrisināju ar switcha nomaiņu, bet man pastāv gļuks ka viasatt kanāliem pazūd skaņa - palīdz kanalu pārslēgšana uz citu un atpakaļ. Mož zin kāds zālītes pret šo ķibeli?

Link to comment
Share on other sites

varbūt ka šiem uztvērējiem ir kādas nesaskaņas ar nds sistēmu, pat ar orig. karti palaikam raustās. Manējam laika gaitā tā kaite pati pazuda, tikai šad tad uz sekundi skaņa aizķeras. bet citādi viss darbojas, tikai lēnāk pārslēdzas nekā citas cas. Varbūt kāds ir pārbaudījis ar citām nds pakām, piem sky de, vai sky italy?

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

nelieciet softus pec 20.25 vinos ir gluki....nezinu par jauno softu 20.62!vel ieteikums ,ja velaties,lai sharite lido ielieciet caur telenetu oscam emulatoru un medus teces,ka domatu ievietota orginala karte...ar oscam iespejams sharet ar jebkuru protokolu-ar iesuvu to oscam(tiesa coms palidzeja)un medu tecinu ar camd3 un kanali momentali parsledzas un vel ari nav vairs gluku ar skanas pazusanam utt.un papildus var redzet sstropa darbibu web interfeisa!ka teikt beidot piedabuju savu digilaine stradat bez glukiem!:pooh_honey::keep_order:

Link to comment
Share on other sites

Kādi konkrēti gļuki tad ir? Labi, pēc zaļās pogas neatspoguļo pilnu ECM informāciju, bet vai vēl kut kas, kas uz 20.25 iet bet uz vēlākiem neietu. Uzliku tomēr ventilatoru procesoram un uzkāršanās pagaidām pazudusi. Ja kapis iesaka oscam varbūt var palīdzēt nokonfigurēt kā caur to skatīties no oriģinālās Viasat kartes. Vakar uzjautāju http://gisclub.tv/index.php?topic=1137.240 bet pagaidām klusums.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

budulaajs

Nu sveiki visiem ,šuvums VVEC020.62 nav un nebūs citēju atbildi no sarakstes ar cilvēku kas man šuvumus dod Вышла новая версия прошивки VVEC020.62 -

Fixed TXT freezing bug Ждем

Dobrij denj. Ona vishla, no dlja Digiline ona ne aktualjna... Tam udaljalisj problemi s Cheshskimi i Vengerskimi jazikami v teletexte

Link to comment
Share on other sites

gluki-pamegini ar citiem suvumiem pec 20.25 ar telenetu normali savienoties-izdosies a varbut ne...gluks skanas pazusana,taagat ar oscam man nospiezot zalo pogu atelojas visa info,bet nu tas ta!Tapat labak pajauta saja foruma http://sat-life.info/showthread.php?t=966&page=5 un pajauta Shamanim normals coms un ,ja Tev ir TeamViewer proga palidzes ari visu savadit,protams,ja vinam bus noskanojums!bet nu share strada -pat lido,un vienalga uz kuru kanalu parsledzos un vai starp paketem

Link to comment
Share on other sites

kapi ļoti intresanti, kā ar Viazat kanālu pārslēgšanās atrumu? Man itkā pārējie nemaz nesagādā problēmas!!! Vai tu verētu šeit uztaisīt tādu kā pilnu aprakstu no A līdz Z kā to visu iedabūt iekšā?

Labots - GulbisRG
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG ja ļoti interesē, un krievu valoda nav sveša, tad ej uz manis norādīto forumu sākot no 3 lapas aprakstīts. Trijos vārdos > uzmontē lasāmu/rakstāmu failu sistēmu> atarhivē arhīvu ar oscam un ftp> nomaini oscam.srvid ar identiem un caidiem kanāliem> pievieno šāri un redzi logu caur web> norādi lai digiline iebūvētais emulators ņemtu šāri no oscam. Oscam priekšrocība, ka var piesiet identus un teorētiski kanāliem būtu jāpārslēdzas ātrāk + var šārēt ar daudziem protokoliem. Digiline gan pats nodrošina identu piesiešanu automātiski, tikai pirmajā reizē jāpagaida līdz sameklē, bet laikam ar Viasatu dažiem kaut kas nestrādā. Ja izmanto gatavo V1 risinājumu ar ftp un oscam vienā arhīvā, skatījos ka tam jāizlabo kļūda palaišanas skriptā.

Labots - Taapat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gulbis ari sai foruma vari palasit par oscam uzstadisanu un pat bildes ir...http://sat-life.info/showthread.php?t=966&page=4 viasat parsledzas atrak,neka ar parasto medus tecinasanu uztvereja,bet man tapat tas notikas samera atri-viss atkarigs no izveleta stropa...bet ar oscam ir gan krietni atrak tik oscama ir jasakarto pareizi identi un share lido ari viasat!Tapat Tev nesanaca ,ka Tava minetaja foruma paradits nosharet viasat karti???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

budulaajs

Sveicināti,es arī piebiedrojos to ļautiņu pulkam kas ir ticis pie oscam DIGILINE aparātā un es gribētu pateikt paldies Šamanam,Oskaram un visiem pārējiem par paveikto !

Labots - budulaajs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tomēr jautājums, cik ātri tad NDSā 5.grādos jums pārslēdz kanālus!? Man nekas dižs tomēr nesanāk... Var būt līdz sekundei, bet var arī līdz 5!!! :( Ar pīpi uz jumta neesmu pirmo gadu, mg/camdā, cccamā, oscamā uz citiem resiem viss lido, bet ar 7000HD pagaidām uz Jūs... ;/

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

Vai kadam uz cietā nav aizķērusies atslēga 7000HD? KEY-file c DCW и BISS ключами 22.0*W-78.5*E от 12.12.2010 скачать

Jo no tā blogsot.com nesanāk novilkt!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sashock

Nonācis manās rokās Digiline 7000 klons, Optibox Aligator nezin kāds kas par problēmu kad pieslēgts pie rūtera pa vadu viss strādā kā puķīte, bet tikko wirless karās augšā neklausa ne viena poga

Link to comment
Share on other sites

sashock

Piemeklēju softu un aizgāja kā puķīte.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
GulbisRG

Te gan ta pamiris :) Laikam visi pa krievu forumiem ņemās. Gan jau ka daudz jaunas informācijas sasmelts. Mož kāds latviešu valodā var padalīties kā kanāliem var identu piesaistīt?

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tad google?Ja cilvēks nav spējīgs apgūt ābeci,pats vainīgs.Nemāki krieviski,lasi angliski vai vēl kādā valodā.Visu uz paplātes pasniegt un vēl ar karotīti mutē ieliet,man ,piemēram,slinkums.Un nedomāju,ka es vienīgais.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tad google?Ja cilvēks nav spējīgs apgūt ābeci,pats vainīgs.Nemāki krieviski,lasi angliski vai vēl kādā valodā.Visu uz paplātes pasniegt un vēl ar karotīti mutē ieliet,man ,piemēram,slinkums.Un nedomāju,ka es vienīgais.

 

Nu nevaig jau tik asi.

Tāvā gadījumā varam šo forumu vispār likvidēt, aizstājot to ar googlesmammu?

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Identus var piesiet caur com portu!

 

Labi būtu ja te to kāds varētu pa punktiem aprakstīt!

 

Par to googli jau nav problēmas, vienīgi priekš kam tad šis forums šeit domāts?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
GulbisRG

Iesakiet kadu programmiņu kas parveidotu ierakstīto video matreālu lai varētu normāli uz kompja vai kādas citas ierīces noskatīties!!!

Link to comment
Share on other sites

  GulbisRG

 

Vai tad ts formātu normāli uz datora nevar skatīties?Var jau lietot arī kādu programmu TS-Doctor piemēram .

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki!ir radusies problema-ja ilgak neskatas tv ar digi,tad iesledzot to uz kanala Viasat sport baltic paradas kaut kads libid tv logo un no sporta kanala ne smakas,bet ka parstarte dekoderi ta sporta kanals rada uz citiem viasat kanaliem tada gluka nav!

Libid tv ir tricolora projekts prieks Ukrainas,bet kads sakars ar viasat sport baltic kanalu ar digiline7000hd???

Esmu meginajis parskanet kanalus gan nometis uz rupniecibas iestatijumiem-rezultats nule-no ritus iesledz tv un atkal tas libid tv logo

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
GulbisRG

Jaa man arī uznāk tāds gļuks. Es parskanēju 11804 H un pilnā saraksta beigās atrod jaunu kanālu VSB un iepriekšējo var dzēst ārāaa. Nu kautkā tā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nu te gan baigie letiņprofi salasījušies un galvenais KĀDAS izsmeļošas atbildes:

Vajag apmeklēt un palasīt arī citus forumus :pooh_door:

Priekš kam tad google?Ja cilvēks nav spējīgs apgūt ābeci,pats vainīgs.Nemāki krieviski,lasi angliski vai vēl kādā valodā.Visu uz paplātes pasniegt un vēl ar karotīti mutē ieliet,man ,piemēram,slinkums.Un nedomāju,ka es vienīgais.

 

Tātad slinkums atbildēt pa tēmai, tā konkrēti, bet TĀDUS "palagus" rakstīt ar pamācībām ir... :) Tāpēc jau gadu gadiem es labāk: apmeklēt un palasīt arī citus forumus!!! :yahoo: Tomēr manā apkaimē ir pāris šie SAT TV "brīnumi" un man patiešām vajadzētu tos savest līdz zināmai normas robežai, bet sore, laikam esmu parāk liels "čaiņiks". Ja kāds man patiešām varētu uz pirkstiem parādīt, kā šamējam aparātam ierādīt, ka šim konkrētajam kanālam vajag tieši konkrēto CAIDu un galvenais IDENTu, es būtu patiešam ļoti pateicīīīgs... Teksti kā piemēram raksta Tāpat: "Oscam priekšrocība, ka var piesiet identus un teorētiski kanāliem būtu jāpārslēdzas ātrāk + var šārēt ar daudziem protokoliem. Digiline gan pats nodrošina identu piesiešanu automātiski, tikai pirmajā reizē jāpagaida līdz sameklē, bet laikam ar Viasatu dažiem kaut kas nestrādā." nepārliecina. Teorētiski nebūtu slikti, ja viņš patiešām pats apmācītos, ber cik esmu izpētījis, tas nenotiek! Vismaz ar

VVEC020.25 B04.30

un dažām jaunākajām, kuras esmu mēģinājis. Pa COM portu var smuki aprakstīt, bet pa medus kanālu, nu neredzu un neatrodu, dodiet brilles, laikam jau vajag! :superstition: Visi citi CAIDi:IDENTi samēra smuki skraida gan pa newcamd, cccam protokolu, gan citiem caur oscamu, bet mūsu mīļais 090F:000000 starp citiem CAIDiem:IDENTiem no 5 grādiem kaut kur maldās... OSCAMa logā var labi redzēt, ka ieslēdzot mūs interesējošo kanālu pēc zināmais aiztures nonāk pieprasījums uz OSCAMu, un kā no servera atbilde atskrien, tā bilde uz ekrāna!!!

No tām jaunākajām FW nekas nemainās uz labo pusi, ja grib tikai vienkārši skatīties 5, 9, 13, 36 grādus. Tāpat jau šeit http://gisclub.tv/index.php?topic=1137.msg48899#msg48899 apskatīja HSIC COM porta piesaisti pa IDENTiem, bet tas točna nepalīdzēja 5 grādu medus variantā arī man pirms ~pusgada. Toreiz nodomāju ka tam "brīnuma" iekšējam emulatoram prioritārs ir tieši VIACCESS, tāpēc šamējais vispirms noņemas ar 0500 CAIDu, un tikai pēc tam metās uz NDSa! Šodien atkal pie manis ir nonācis viens 7000HD, rītdien paspēlēšos vēlreiz... Interesantākais ir tas, ka viašrota viens un tas pats kanāls ievērojot vienu un to pašu kanālu pārslēgšanas secību var atvērties momentāni (nu ļoooti reti), bet var arī likt gaidīt uz sevi līdz pat ~3-4 sekundēm! :mda:

p.s. Praktiski viss jau ir pateikts šajā topikā http://gisclub.tv/index.php?topic=1137.315 un šajā http://gisclub.tv/index.php?topic=1137.msg24639#msg24639 atbildē ! Varbūt ir kas mainījies pa šo gadu ar astīti?

Labots - coco
Link to comment
Share on other sites

Jā aparātam nav nevainas, 36e vispār iet svipodams. Bet jā ar Viašrotu ir problemātiskāk, it sevišķi ar krievu RTR 1.baltiskij tie tiešām 3-4sek verās vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms vairāk kā gada es nodomāju, ka var būt labs aparāts par sakarīgu cenu, ar labu bildi priekš vecajām plazmām un LCD, kurām nav iebūvētais mpg4 dekoderis priekš virszemes TV, SAT SD un HDTV arī ar medu, bet... Ja "ražotājs" tā teikt savam produktam nevar pa vairāk kā gadu pieskrūvēt tik elementāru lietu kā filtru kanāliem pa IDENTiem, un savu produktu tādu arī pamest, tad lai viņš iet ieskrieties ar visiem saviem "cepumiem"!!! Tā ka ИМХО, aparātam ir vaina, un ļoti nopietna!

Link to comment
Share on other sites

Vairāk nekā gads ir pietiekoši liels laiks dotajā "frontes līnijā".Sākās HD TV un arī medus ar datoru DVB-S PCI kartēm nu jau nosacīti pasen.Sekoja uztvērēji Kathrein, ilgās mokās dzima DreamHD, kuram parādījās līdzvērtīgi brāļi VU arī Clarke-Tech, tāpat Coolstream HD.Lētākajā galā rosība turpinājās radot visādus kroplīšus ar vājiem CPU un RAM.Openbox nogulēja savu vilcienu.Tagad protams drīms kā vienmēr lēni un dārgi attīstās, VU veiksmīgāk.Mans Coolstream beidzot twin uzriktējis.Tomēr vēlētos pieminēt pietikoši veiksmīgā lētā gala Golden Media 990 attīstību.

 

Neue Spark Receiver ab April 2012

Neue Spark Receiver

Golden Media SPARK - TRIPLEX(2xDVB-S2 +DVB-T)

Verfügbar ab April 2012

Golden Media SPARK - TRIPLEX soll angeblich 149,90 € kosten

http://www.digital-eliteboard.com/showthread.php?184785-2-Neue-Spark-Receiver-ab-April-2012

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav mainijies sa dekodera softos un citas lietas-pat baumo,ka vairs nebuss jaunu softu un jau mekleju,kur notirgot so verki

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...