Jump to content

F1 Latvijas TV ekrānos


vertigo
 Share

Recommended Posts

Takā esmu diezgan nopietns sekotājs Formula1 sacensībām, painteresējos Lattelecom'ā vai ir iespējams cerēt uz BBC Sport kanāla ieviešanu interaktīvās TV kanālu sarakstā un saņēmu šādu atbildi.

 

BBC Sport nebūs pieejams Interakīvajā TV. Un tieši tāpēc, ka Viasat ir izpircis ekskluzīvasas tiesības uz Formulas 1 translācijām Latvijā.

 

Vai tā tiešām var būt, ka Viasat biznesa dēļ redzamas Formula1 pārraides būs tikai Viasat sporta kanālā un ārzemju satelītu pakās?

Link to comment
Share on other sites

1.) f1 nav ko redzēt, tikai starts

2.) skaties internetā. Tagad parādījies jauns plugins Veetle, vismaz tur rāda ļoti labā kvalitātē. es pateiktu labāk nekā dažs labs digitālais tv kabelis (es NBA skatos)

Link to comment
Share on other sites

1) Kā kuram :) Un šī sezona solās būt interesanta...

 

2) Tā arī būs jādara... Un paldies par ieteikumu ;) Būs tas Veetle zvērs jāpapēta.

Link to comment
Share on other sites

Pēti Atdhe.net lapu, tur vienmēr linkus met.

Šorīt pat paralēli hokim, skatījos Biedriņu, varēja visu redzēt - gan kā smuķi pielaizijis matus, gan ka solārija pabijis. parspīti pārējiem net-broadcasteriem, kuri velkās un pat basketbola bumbu neredz, jo visa bilde vienos kvadrātos.

Link to comment
Share on other sites

Pagājšgad jau sekoju līdzi BBC formulas pārraidēm (nesalīdzināmi interesantākas pārraides ar nesalīdzināmi profesionālākiem komentētājiem) internetā, bet problēma bija tieši kvalitātē.

Meklēju linkus tajā pašā atdhe un p2p4u, bet kvalitāte bija tāda, ka nebija salasāmi rezultātu burti un cipari (aptuveni noajušami, bet ne salasāmi).

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu principā samērā stulbs jautājums, bet kas liedz skatīties vācu RTL??? Kvalitāte perfekta, komentē pats Nikijs Lauda, utt. Turklāt proga bezgala daudzos kabēļos, arī LCT ir. Ja nu tikai vācu valoda. Nezinu, es skatos jau vairākus pēdējos gadus, un viašrota izlēcieni mani nekustina.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, vācu valoda ir šķērslis :) Kaut ko jau saprastu, bet...

 

Un kāpēc RTL pārraidīt drīkst, bet BBC viasats neļauj?

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav info - RTL būs arī virszemes apraidē? Pašlaik tikai interaktīvajā, kas man īsti neder :(.

Link to comment
Share on other sites

No LTC foruma:

Patlaban tiek izvērtēta iespēja uzsākt RTL translāciju Virszemes televīzijā. Bet tas nav meneša vai divu jautājums. Lielāka skaidrība būs tuvāk rudenim.
Link to comment
Share on other sites

Veetle tikai nesen parādījies.. cerams būs arī F1 pieejams. Lēnām NBA izlases veidā kāds kaut ko uzliek strīmot. Jā, pagajušā gadā vēl bija čakars ar šitiem, bet tagad pat olimpiādi laiž bezmaz 480p (eurovision sports EBU) http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

 

tā kā lēnām visi pāriet uz kvalitatīvāku source..

Link to comment
Share on other sites

ja cilvēks prasa LTC, tas nozime, ka ir iespeja optiku dabūt. ātrumi tagad aug... nav jau 90-tie un 2k-ie sākums.. :) [pārsvarā izmanto dedicated strīmošanu - padod serverim, tas jau tālāk tiek galā]

Link to comment
Share on other sites

Ja grib redzēt F1 angļu valodā tad jāuzliek šķīvis uz Astra 282E. Uz Astra 28.2E bez maksas ir pieejami BBC Stream kanāli (BBC Sport).

Link to comment
Share on other sites

Kāds zinošs padalieties, kādos kanālos ir iespējams skatīties F1 Lattelecom un Baltcom kabeļtelevīzijā.

Pašam pašlaik ir Baltcom, bet mazā paka, kur nevienā nerādīja.

Link to comment
Share on other sites

Baltkoms ja nemaldos vispār izravēja visus vāciešu kanālus ārā dēļ "nepopularitātes" un iebāza kaut kādus krievu kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Kāds zinošs padalieties, kādos kanālos ir iespējams skatīties F1 Lattelecom un Baltcom kabeļtelevīzijā.

Pašam pašlaik ir Baltcom, bet mazā paka, kur nevienā nerādīja.

Baltkoma Basic, Extra paketēs RTL ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu, vācu valoda ir šķērslis :) Kaut ko jau saprastu, bet...

 

Un kāpēc RTL pārraidīt drīkst, bet BBC viasats neļauj?

Tāpēc,kad Latvijas teritorijā autortiesību dēļ tikai 2 BBC produkti(BBC News un BBC Entertainment) ir legāli pieejami.

 

 

p.s.vācu kanālus baltkoms nogrieza tikai analogajā/digitālajā Rīgas kabeļtīklā,virszemes DTV daži vācu kanāli ir joprojām+arī citās Latvijas pilsētās analogajā tīklā ir pieejami gan RTL,gan citi vācu kanāli.

 

EDIT:vāciešus nomainīja pret krieviem jo krieviem licenzes izmaksas ir mazākas,nekā vāciešiem.

līdzīga situācija bija ar to filmu kanāli tv21,kuru pēkšņi nomainīja pret citu kanālu,jo redz,nebija pieprasījums tam kanālam,lai arī tauta vēl ilgi gānīja balkomu,bet patiesībā pats balkoms bija parādā tv21 kanālam(nemaksāja par kanāla izplatīšanu savos tīklos)beigās kanāla īpašniekiem piegriezās baltkoma attieksme un pagājušā gada beigās tika iesniegta prasība tiesā pret sia "balkoms",par parādu piedziņu.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vertigo

Tas kāpēc F1 pārcelts no TV3 uz VSB jau ir skaidrs...

 

Ja arī tiks uzdots jautājums, tad noteikti šie izdomās kādu pasaciņu, bet īstais iemesls ir viens - piedabūt vairāk Viasat klientus.

Citādi šie nebūtu pirkuši ekskluzīvās tiesības uz F1 Latvijā.

 

Un vispār uzskatu, ka šādas ekskluzīvās translēšanas tiesības, lai kas arī tiktu translēts, būtu jāaizliedz, jo no tādām skatītājam nekāda labuma.

Tipiska monopola situācija no kuras jo tālāk, jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Wow, Viasatam forums, kaut kas negaidīts. Par VH1 būs jāuzjautā (ja tur kaut kas tāds protams nav jau prasīts).

Link to comment
Share on other sites

legaciie

Pats ar esmu liels F1 fans, bet nu jā žēl ka nerādīs tiešraides pa tv3/lnt(atkārtojumus drillēs vēlu vakarā kad jau acis līp ciet).

 

Nekas cits neatliks kā vilkt no rutracker

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Es viasata un tv3 forumā kur nu iespējams cenšos sniegt negatīvo(patieso) informāciju par viasatu.Es tur nēsu vienīgais. Aicinu jūs arī pievienoties.Tautai jāzina patiesība par to kas patiesībā ir viasats. :)

Link to comment
Share on other sites

Negribu novirzīties no tēmas, bet varbūt kāds var pateikt, kur var skatīties F1 internetā ?

Link to comment
Share on other sites

kur varēs f1 skatīties hd kvalitātē ir kādam info?? interesē stelīti uz 5, 19,2 36, 13 grādiem.

Link to comment
Share on other sites

HD kvalitātē F-1 netiks arī šosezon nemaz producēts. Tā kā visas pārraides, kuras ies HD kanālos būs upskeilotas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaspisrik

Taa kaa uz Hotbird sateliita shonedeelj tika nokodeets RTL kanaals, tad interesee vai uz shii sateliita ir veel kaads FTA kanaals pa kuru tiek transleetas F-1 saciikstes tieshraidee, vai arii buus jaaliek papildus galvinja uz Astru 19.2 E.

Labots - kaspisrik
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstiet sūdzību ES konkurenci kontrolējošajām institūcijām lai iedod pzd Viasatam un Latvijas valstij pie reizes. Uz vietējiem regulatoriem cerēt te nevar.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr nevaru pieciest citu televīziju F1 translācijas, kā tikai BBC, tāpēc svētdienās izvairos no sporta ziņu lasīšanas un bišķi vairāk kā stundu pēc gonkas pirātu līcī jau dabonams pilns BBC F1 translācijas ieraksts.

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...