Jump to content

windows 7 premium upgreids no vistas premium


zuicis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ņemot vērā, ka nesekoju līdz jaunumiem..., tad nu jau 14 dienas palikušas līdz pc izrubīsies ārā, tātad, šobrīd uz datora ir windows 7 RC versija, kā zināms, tā lietošana (bezmaksas) ir līdz martam. Ir windows vista premium licence(2 gadus veca(esmu lietas kursā, ka ja iegādāta licence pēc augusta, tad var smuki upgreidotis)), vai ir iespējams par maziņām naudiņām upgriedot licenzi no win vista premium uz windows 7 premium, tajā pašā laikā neveicot pārinstalāciju ? Bija doma pazvanīt uz tehn. atbalstu un apvaicāties, bet izdomāju iekrāt lieku postu ;)

 

Nu sliktākā gadījumā metīšu atpakaļ virsū bubuci(ubuntu), bet negribas atkal ķēpāties ar datu kopēšanu :( .

 

paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

godīgi sakot, man pat to disku nevajag :), gribu savu key'u upgriedot uz win7 prem. keyu un tad downgreidot win7 ultima izmantojot iegūto atslēgu uz wind7 premium. Lab, laikam nāksies tērēt laiku googlē.

 

Laikam tas ir arī viss, teikšu windowam attā:

 

To qualify for an upgrade version of Windows 7, you need to have been running Windows Vista or Windows XP on the PC you used to test the RC.

Windows 7 Home Premium Upgrade: $119.99 = ~60Ls

Ja nekas nav instalēts virsū, tad pilna versija: $199.99 = ~101Ls

Lattelekoms upgreidu piedāvā pa 35ls

OEM = ~70Ls

 

Da posli viņi , mans jau lejuplādē ubuntu

 

ee, pareiz, vēl eksisteja ģimenes paka- ~ $149,99 ~ 76Ls uz trim pc, viens pc ~ 25Ls .. mmm pavisam pievilcīgi ... un man kāreiz vajag 2 pc + 1 rezervei paliktu ...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...