Jump to content

Tele2 zona


SyncMaster
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi visiem!

Man tāda situācija, ka dzīvoju Āgenskalnā.. un lieta tāda, kā ieeju mājās, tā zona prakstiski nav.. Tas līdzetu, ja šiem rakstītu kaut kādu sūdzību vai kā? Lietoju protams, zelta zivi.. bet nu tomēr..

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā Tele2 vispār stipri raustās - runājot zūd zilbes :mad:

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Kārtējais pierādījums, ka svins nav labs siltumizolācijai. ;)

 

Ārpus mājas zona ir laba vai arī knapi velk? Ja knapi velk, tad vari sūdzēties Tele2.

Link to comment
Share on other sites

Tas pats kolēģim Ķengaragā ar "meteorītu", truba Nokia N70. Tajā pašā laikā man tur patās ar "meteorītu" un trubu Nokia 3220 vispār nekādu sakaru traucējumu. :on_the_quiet2: Kaut kāda likumsakarība?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ļoti daudzās vietās Rīgā ir melnie punkti! Pats zinu, ka Blaumaņa ielā starp Barona un Tērbatas iekšā mājā zona ir 0. Tas pats dažviet Mežaparkā (apdzīvotajā daļā, nevis pie zoo un lielās skatuves). Vienu reizi pat gadījās, ka zona pazuda uz vantinieka pie arhīva. Bet tas bija tiešām sen.

 

P.S. pats iekš LMT dēļ darba devēja.

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau pirms taisīt traci un razborkas, der pamēģināt vai zonas nav arī ieliekot karti citā, vienkāršākā telefona aparātā. Mūsdienu mobilajos ir tendence iebāzt visas sadzīves un virtuves tehnikas iespējas, bet bieži vien par normālu antenu tiek piemirsts.

Ja nē, tad izskatās, ka nāksies mainīt dzīvesvietu :p

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Nu man ir arī Okarte un tai zona turas jedzīgi, bet Zz.. ka ieeju maja tā uzreiz pazud, paliek 1 kubiciņš... arpus majas zona ir pilna.. un viss ok...

Arī citi kad pie mani ir nakuši ar zz, tiem ari zonas nav.. nav mobilaja vaina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cik ilgi problēma ir?

 

Darba vietā uz ēkas jumta ir LMT stacija, ap lieldienām LMT servera telpā kaut kas noplīsa un pēc tam 3 dienās montieri ņēmās, kamēr sataisīja, taču visā mājā un tiešā tās tuvumā krietni pasliktinājās zona vai arī tās gandrīz nebija. Tikai pagāšnedēļ saveda kārtībā un viss ir normāli.

 

Varbūt kaut ko Tele 2 pats ar saviem torņiem dara.

 

 

Okartas un LMT visvarenības slavinātājiem - šobrīd visiem operatoriem pietiekoši plašs tīkla pārklājums un ikvienam ir savas melnās zonas. Mūžīgā mērīšanās, kurai vistai brūnai vai baltai ir olas garšīgākas besī ārā.

 

 

P.S. Pats 4,5 gadus lietoju ZZ, nu jau 0,5 meteorītu, kādus 6-8 mēnešus okarti, īslaicīgus periodus arī citas priekšapmaksas kartes. Darbs nu jau 2 gadus nodrošina LMT pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Ir, ir tāda štelle, ka Telei raustās sakari. Cik aptaujāju paziņas, lielai daļai tā esot. Un diez vai trubas tur ir pie vainas.. Jau sāku apsvērt pāreju uz bišupūzni.

Link to comment
Share on other sites

Jau sāku apsvērt pāreju uz bišupūzni.

Kamdēļ ne LMT? Pievienojies Latvijas lielākajam mobilo sakaru tīklam!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pieņemsim pats esmu uz BITES un dēļ darba uz LMT, un varu teikt, ka jā pie ēkas nebūtu piestiprināts LMT retranslātors, tad LMT zona mums būtu knapi saķerama, bet BITE iet pilnīgi normāli (t.i. Talsu novadā) turpretī, braucot no Liepājas uz Talsiem, caur Aizputi un Kuldīgu, pa ceļām pēc Aizputes pirms Kuldīgas ir momenti, kad Bitei zona knapi uztverama, bet LMT velk ;) tā kā jāskatās, jāmēģina un jāatceras, ka LMT nevienmēr ir labāks zonas ziņā ;)

Link to comment
Share on other sites

pārgāju no Okartes uz Bifri, taču tieši manā ciematā bites zonas ir baigi švaka, tā kā jau taisos atpakaļ pie okartes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man arī meteorītam un N70 ir zonas problēma! Iespējams, ka vecie telefoni sāk parādīt savu vecumu šajā ziņā, un vajadzētu kaut ko jaunāku! Bet nu iepriekš N70 godam kalpoja ar Amigo pāris gadus, bet tagad daži mēneši ar meteorītu, un ir sliktāka zona un arī mēdz noraustīties :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vairāk izskatās, ka "krutās" N sērijas Nokia kakas čakarējas, nevis sakari vainīgi.

Link to comment
Share on other sites

sāc ar trubu, parasti pie vainas ir telefons, nevis sliktais operators. Nez vai pāriet uz lmt būs lētāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nez vai pāriet uz lmt būs lētāk.

Ko dod lētums, ja nevar pazvanīt?

Neatražosim savecējušus stereotipus par LMT cenām.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: meteorīts šķaida visu :) esmu jau pieradis nedomāt par norunātām h, tikai pa 4Ls/mēn :D LMT un BITEi vēl stingi jāiesvīst :sarkasms:

Par zonu runājot, arī piefiksēju, ka manai N85 noķei zona raustās vairāk nekā k750 (izmantoju gan tikai mūzikai un radio, kartiņa kaut kāda veca ZZ ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Man arī meteorītam un N70 ir zonas problēma! Iespējams, ka vecie telefoni sāk parādīt savu vecumu šajā ziņā, un vajadzētu kaut ko jaunāku! Bet nu iepriekš N70 godam kalpoja ar Amigo pāris gadus, bet tagad daži mēneši ar meteorītu, un ir sliktāka zona un arī mēdz noraustīties sad.gif

Patiesībā vecie telefoni no radiosignālu uztveršanas viedokļa ir labāki nekā svaigākie.

Ja nemainot aparātu, bet mainot operatoru, zona ir kļuvusi sliktāka, šāds scenārijs tomēr vairāk izskatās kā korekts operatoru pārklājuma kvalitātes salīdzinājums. Pie tam konkrētajā gadījumā ļoti loģiski - LMT pārklājuma zona vidēji aritmētiski ir lielāka nekā Tele2.

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Par tām zonām var strīdēties cik grib, visiem operatoriem šur tur ir un šur tur nav. Bet fakts paliek fakts - LMT zonas ziņā sit pušu Tele2.. nemaz nerunājot par Biti.

M@RS$, neaizmirsti piebilst, ka otro gadu par meteorītu maksāsi 9 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Var arī mazāk, pieslēdzot ilglaicīgā klienta atlaidi abonēšanas maksai, t.i., pēc pirmā gada - nevis 9 Ls, bet nu jau 9 - 5% no 9 jeb 9-0,05*9=8,55.

Link to comment
Share on other sites

Arī man beidzamā pusgada laikā TELE2 signāla līmenis ir riktīgi nokrities, agrāk vēl bija lietojams, bet tagad vairs pa māju reti kurā stūrīti vispār TELE2 atrod, un nav jau vaina telefonā, arī vecākās NOKIAs baigi švaki šo atrod.. nez vai kāds truacēklis vietējā miestā uzradies, vai kas...

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Langstiņos ēkās arī problēmas ar Tele2, bet var pieciest dēļ bonusa 4 Ls

Link to comment
Share on other sites

...arī vecākās NOKIAs baigi švaki šo atrod.. nez vai kāds truacēklis vietējā miestā uzradies, vai kas...

Pēdējā laikā Bite miestā nav uzslējusi kādu savu torni?

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā Bite miestā nav uzslējusi kādu savu torni?

Nē, no BITES vispār nav ne miņas, jo tuvākais tornis kādi ~10km attālumā, līdzīgi kā TELE2. Vienīgi LMT ir zona, kuriem tornis ~3 km atālumā atrodas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ZigmarsR

Esmu ZZ lietotājs tik, cik man ilgi ir bijis mobilais. Kā jau kāds augstāk tēmā izteicās pēdējā apmēram pusgada laikā sakari būtiski pasliktinājušies. No telpām kaut ko sazvanīt var tikai ar otro zvanu. Pirmais parasti atduras pret - "Abonents ir izslēdzis ... nav zonā... bla bla bla". Senāk nopietnu pretenziju nebija. Tikko ir nopirkts, manā mūžā trešais telefona aparāts un uzlabojuma nav. Iespēja, ka telefons ir vecs, tāpēc nav zonas atkrīt. Mājās esot regulāri pienāk īsziņas par nesavienotiem zvaniem. Pie kam interesanti, ka šis pakalpojums par nesavienotiem zvaniem parādījās vienlaicīgi ar zonas kvalitātes kritumu. Mans viedoklis ir tāds, ka līdz ar krīzi Tele2 ir samazinājis raidītāju jaudu, lai ekonomētu uz elektroenerģijas patēriņu. Kam ir pieejami mērījumu rezultāti, lūdzu apstrīdiet mani. Droši vien tuvākajā laikā pievienošos OKartes lietotāju saimei. "Paliec sveiks mans zvīņainais draugs... ;( "

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Patstaavigi man ir problemas savzaniit tos kuriem ir Tele2. Taapeec parasti zvanu uz LMT, ja ir pieejams cilveekam. Hmm, izskataas ka sheit Tele2 iet pamatiigaas auzaas, iesaku veersties PTAC, un lauzt ligumu ar shamiem. Tiesham piekriitu VIL, kamdelj maksaat par neesosiem sakariem, vai kaa bija.

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai nu švaki telefoni, vai tiešām kkādas bedres, iesaku zvanīt tele2 mosh kādi risinājumi ;)

nu ir reizes kad zona raustās, bet tās ir pāris reizes, lai arī pa Latviju tiek braukāts uz nebēdu ;)

Link to comment
Share on other sites

Man arī bija tāda problēma, gan uz K800i. It kā zvanīt un runāt varēja, lai gan nav zonas, kā arī baterijas izlāde rādījās neprecīzi.

Palīdzēja firmware update-tur tā zona nelēkā, kā iepriekš, un arī bateriju rāda proponciāli SE info par telefona statusu.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir pēdējā laikā tele2 sācis dikti gļukot, ar to īpaši nācās saskarties pagājušo nedēlu, kad zvanīju draugam, kam ir ZZ, saka ka izslēgts, bet izrādijās, ka telefons bija ieslēgts un pat rādija 1 kluci zonu. Sencim bija līdzīga situācija, rādīja, ka nav zona, vairākas reizes izslēdzot/ieszlēdzot telefonu beigās aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...