Jump to content

Fotoaparāts līdz 100Ls.


valinton
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Tātad atbrīvijos beidzot no Canon S5 IS , un tagad ir grēks nenopirkt vietā kaut ko.

Ko līdz 100Ls varat ieteikt?

Bildēt daļēji sanāk gan man , gan pārējai ģimenei , man brīžiem kādu dokumentu vajag nobildēt , bet tā pārsvarā kā jau parasti , ziemā - sniega priekus , vasarā - jūra,ceļojumi u.t.t.

Nav nekādas lielās sajēgas , kas un ko , un tikai uz pikseļiem jēga nav skatīties.

Samsung EC-ES17 - ??? kāds ir , galīgi garām?

 

Agrāk pašam bija Sony Cybershot W55 , tīri tāds neko bija - apmierināja , aci arī metu uz Sony , kā ir ar šitiem -

 

 

SONY DSC-W150/B/R/S

 

Sony CyberShot DSC-W130S

 

Vēl Nikon`s esot labs , bet tas laikam vairāk attiecās uz spogulenēm.

 

Itkā gan vienu gan otru var dabūt no 90-100Ls.

 

Aizmirsu piebilst , ka ideālais variants būtu nevis uz AA bet akumulatora.

 

Gaidīšu piedāvājumus!

Paldies jau iepriekš.

Labots - valinton
Link to comment
Share on other sites

Drīzumā parādīsies jaunie foto modeļi, tāpēc iesaku sagaidīt tos un tad izvēlēties. Piem., FUJI JZ300 - apmēram varētu nedaudz virs simta Ls, bet nejēgā fīčains - 10x zoom, 28 platais gals, ļoti kompakts, 30mm biezs, HD filmēšana ar iespēju zumot, SD karte.

Link to comment
Share on other sites

Canonu pa 110 atdevu.

 

 

 

Panasonic Lumix LZ8

Kada ir starpība starp Sony DSC 120 un vienkārši Sony W120 , vai tas ir kāda slinkums vienkārši tos burtiņus pierakstīt?

 

Cik tas ir drīz? Par FUJI JZ300

Labots - valinton
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nesaprotu kaut ko... Uzsiti S5 par 110ls, lai nopirktu kaut kādu sūdainu ziepi par <100ls?

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

BASS,tiek meklēts lēts ziepis,ko var iebāzt kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es labāk sakrātu papildus 100ls, par ko nopirkt to ziepi, nevis atdotu S5 un nopirktu vietā sūdainu ziepi. Par 100ls LABU MAZO ZIEPI NENOPIRKSI!!!

Link to comment
Share on other sites

S5 neapmierināja pilnīgi un galīgi , liels - nekompakts , ar bačām bija kaut kādas problēmas , ka uzlādē bet uzreiz parādās ka beigta , 1 kadrs un izbeidzās , fočēja sūdīgi - īsāk sakot pilnīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vispār neesi pelnījis fotoaparātu? Nezinu cik reizes periodiski jāsasit galva, lai atbrīvotos no S5 IS, lai iegādātos tā vietā vēl lielāku sūdu!? Cieņu tavam lēmumam, bet šeit prasās pēc lielās morāles: ja nemāki uzņemt ar S5 labu attēlus, tād kāpēc domā, ka ar jaunu ziepi par 100 ls to mācēsi vai arī ziepis mācēs to darīt? black%20eye.gif Tici man, ka pa 100 ls neko labāku nedabūsi! Un vēl runājot par akumulatoriem - ja nezini, ka var iegādāties 4 jaunas AA tipa lādējamās baterijas, tad ko darīsi, kad tev nobeigsies iebūvētais akumulators?

Manuprāt šeit jau mēģināji notirgot savu veco Canon aparātu, un tev teica, ka labāk nē, bet nu tavs lēmums, aparāts un nauda, tādēļ visu cieņu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pēc kritikas es te neprasīju , fočuks bija LIELS (kabatā nelīda , somu nebija iespējams nēsāt līdz) tieši tas bija iemesls kāpēc pārdevu.

Ar baterijām bija tā nopircis biju kopā 5 komplektus AA lādējamās , sākot no 1800 mAh beidzot ar 2800 , un ar visām bija tā ka iebāz iekšā - 1,2 kadri un rāda ka beigta bača uztaisi vel 2 kadrus un nobeidzās - TAS VISS bija pēc lādēšanas jau , pieļauju ka kaut kas tur viņam bija ar to visu sastāstits.

Un tagad pietiks.

Vēlos dzirdēt vēl kādu ieteikumu , kaut ko konkrētu.

Link to comment
Share on other sites

Viss ko varu ieteikt ir - jautā BASS pēc reanimētiem fočikiem ;) Viņš šeit kādu nedēļu atpakaļ piedāvāja Kodak fotoaparātus līdz 40 latiem ;)

Es saku, ka tev bateriju lādētājam ir problēma, nevis Canonā bija problēma ;)

Link to comment
Share on other sites

Tīkoju pēc jauna un ar garantiju , bet vispār jā , paldies! Uzrakstīšu BASSam.

Arī lādētājā problēma nebija - bija 2 lādētāji , pirmā doma arī bija ka šamais nestrādā , bet iegādājos citu , un tas pats + ieliekot vecajā Canonā ar 2 pirkstiņbaterijām - viss strādāja čikiniekā.

 

Kā ir ar Sony Dsc-H10 , nav labāks par visiem tiem Wšņikiem?

Un kāda starpība ir starp W150 un W180.

Un kas ir ar Dsc-T300 - 100Ls , mazlietots ar garantiju u.t.t.

Labots - valinton
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Ienākušies V1073 un M1033, ja kādam interese, gaidu ziņu...

 

Viss ko varu ieteikt ir - jautā BASS pēc reanimētiem fočikiem ;) Viņš šeit kādu nedēļu atpakaļ piedāvāja Kodak fotoaparātus līdz 40 latiem ;)

Kurš teica, ka jamie ir reanimēti? :crazy:

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Kurš teica, ka jamie ir reanimēti? :crazy:

 

Pats reiz teici, ka pa lētām naudiņām iepērc labojamas kameras, un pēc tam sit gaisā ;) Protams, neko daudz par tevi nezinu, tādēļ atvainojos par pieļauto kļūdu, ticu, ka ir arī nereanimēti aparāti ;)

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Tas par tām lētajām naudiņām, šķiet, toreiz bija sacīts par pāris alfām, kuras izdevies pa lēto nopirkt un pārdot... Ir aparāti, kuri ir reanimēti, ir arī tādi, kurus vienkārši partneri no visas pasaules piedāvā pa labām cenām (pērkot uzreiz kādus 5 gabalus) utt. Neskatoties uz to visu, garantēju, ka mani aparāti ir tehniskā kārtībā, kā arī parasti dodu savu garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...