Jump to content

boot.lv kanāls mircā


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens, šeit nuka beidzot saņēmos atjaunot informāciju par www.boot.lv mirca kanālu, darbojas jau kādus gadus laikam divus, ar visādām tehniskām nebūšanām ir sanācis vairākas reizes mainīt serverus un tā. Bet nu tagad +/- viss mierīgi un varu atjaunot informāciju.

Esam irc.quakenet.org serverī un #boot un #e-arabs istabā.

mircu lejupsūkāt var te

mirca instalācijas pamācība tējkannām te

xchat lejupsūkāt var te

xchat2 bezmaksas klients te

komandu apzīmējumi te

Iet mums kaut kā tā.

skats no xchat loga, dabīgi, ka viss tikai par IT un tā...

post-69711-126598447749_thumb.jpg

Labots - Gestapo
bug fix
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā nu skaisti. Tikai mums ir arī savs čata logs iekš boot.lv (skat. lapas augšā). Visādi dīvaiņi sazinās caur skype grupām, google wave. Tikai nekas no tā nav aktīvs. Diemžēl izskatās, ka visi pārčatojušies, kad pārgāja no dial-up uz kaut kādiem DSL un kabļinternetiem.

Link to comment
Share on other sites

Irc'a ēra tiešām jau sen aizgājusi un 1188 ir pilnīgs atstojs, bet katrā ziņā izlabojiet vismaz adresi :yahoo:

 

Esam chat.188.lv serverī un #boot istabā.
Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Adrese šķiet ir pareiza!

 

chat.188.lv jāraksta iekš irc

chat.1188.lv jāraksta iekš browsera

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Nu tas čata logs ir...ē eksperiments. Cik no pirmās dienas sapratu, tad šitajā triāla versijā var maksimums ielagoties piecas personas, ja grib vairāk, tad jāmaksā kaut kāda gada maksa, bet nu piecu personu limits vienlaicīgi var darboties tikai mazpilsētas geju preču internetveikalā.

Ai nu es jau te aizpļāpājos, vopšim, šī nav reklāma, bet gan informācijas atjaunošana, jo netīšām uzdūros vecai lapai, kur serveris bija minēts quakenet, kas sen jau vairs neatbilst patiesībai un tāpēc brēktin brēca pēc atjaunojuma.

 

Miers.

čats.

alus.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Manuprāt lokālais čats ir pamiris tā arī neatdzīvojies...

Skaips lai paliek mammām...

Visi šitie googles viļņi - nākamajai paaudzei...

Labots - biivers
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas nav 1188.lv serveris, tad drošvien ka pareiza, bet sapratu ka runa ir par to "slaveno" serveri.

 

Piekrītu ka lokālais čats atmiris jo parasti tur nevar atrast vairāk kā kādus 4 cilvēkus. Bet tad jau labāk attīstīt lokālo čatu nekā irc'u ar visiem tā pribombasiem. :)

 

Par tiem limitiem - nu nezinu kas tur pa softu, bet unurealircd + servisi, bija bez maksas, varēja limitu pats norādīt kādu vēlies (maksimums noteikti nebija 5 :D).

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

slavenais jā, mana kļūme :0

 

* Looking up chat.118.lv

* Connecting to chat.118.lv (80.232.168.250) port 6667...

* Connected. Now logging in...

% Servicing ident request from 80.232.168.250

* Sveiki 118 Chat apmekleetaaj, Gestapo[LV]!zhuupa@78.84.140.233

Link to comment
Share on other sites

Vai boot forumam wap lapa nav paredzēta? Vismaz kautkas priekš mobile, kura ielāde nenoēd >1MB. Manuprāt labs piemērs ir m.delfi.lv

Link to comment
Share on other sites

Herņa tas Jūsu čats.... 8 lopi sēž onlainā un klusē :D

Nu...mēs sarunas pirmie neuzsākam :D

 

Vai boot forumam wap lapa nav paredzēta? Vismaz kautkas priekš mobile, kura ielāde nenoēd >1MB. Manuprāt labs piemērs ir m.delfi.lv

neko nezinu, jāprasa Kamam, tas tur fīrē to un šito.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Manuprāt lokālais čats ir pamiris tā arī neatdzīvojies...

Skaips lai paliek mammām...

Visi šitie googles viļņi - nākamajai paaudzei...

tiesji taa

ejat labaak ieksj IRL klacju uzsist :)

  • Slikti! 7
Link to comment
Share on other sites

irc ir miris. kanāls nafig nav vajadzīgs ;)

Un ar šo tekstu boot kanāls sveic Tevi Valentīna un visu mīlētāju svētkos, par to, ka saprati, ka šis topiks ir atjauninājums un par to, ka saprati, ka tas kanāls ir 2 gadus vecs, nevis šodien izveidots, urā :wub:

 

6699682245_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
JuutpaudisMaigcilveeks

Mēs taču reiz nācām pie secinājuma, ka xchat lieto tikai meitenes.. :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Vēl īstāki vīri pirms dūmu signālu sesijas saēdas zirņus vai pupiņas. Tad mazāks pings.

 

P.S. SeZdiena. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kapēc šis joprojām ir piesprausts? Vai šī info joprojām aktuāla?

 

Gribēju bišku panostaļģēt, uzliku mIRC, bet tā atī nesanāca pieslēgties nevienam Latvijas serverim ko atceros. Vai kāds šo vēl lieto? Vispār, kur tagad cilvēki internetā tusē izņemot skaipu, deisbūku, draugus un tvitteri? Savulaik daudzas problēmas varēja atrisināt lietojot mIRC un DC++ čatus. Nevienu nevajadzēja pievienot draugos, kā arī sapazīties ar domubiedriem bija ļoti vienkārši. Un diskusijas bieži bija interesantas. Kur tādas lietas notiek tagad?

 

Ja galīgi greizi rakstu, piedošanu, rīta kafija varbūt vēl nav sasniegusi galveno smadzeņu domāšanas bloku.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz bootam bija arī čata kanāls skaipā... neatceros tieši kā un kur. Varbūt kāds vēl atminas/uztur to.

Link to comment
Share on other sites

Kapēc šis joprojām ir piesprausts? Vai šī info joprojām aktuāla?

 

Protams, mans dārgais draugs. Esam pieejami QuakeNet serverī #e-arabs kanālā. Sarunas vienīgi un tikai par un ap IT

Labots - esters
Link to comment
Share on other sites

Šai pasaulē viss notiek paspirāli. Vecie radioamatieri vēl  klabina atslēgu un sarunājas ar morzes kodu. Veci datorbuki vēl tusē IRC un atceras jaunību :sarkasms: Viss kā tai dziesmā par trim runčiem :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Kad 1995-tajā iestājos datoriķos, skatījos, kā vecākie kursi uz meinfreima klabinājās ircā.

Jēgu šai nodarbei nesapratu. Ir pagājuši 18 gadi, bet jēgu joprojām neesmu saskatījis.

Link to comment
Share on other sites

beztēmai... Reizēm nākas iebrist IRCā, jo ir vesels vars ar raspidjajiem, kuri uzskata ka IRC ir cool un tur vajag tusēt. Sūds pēdējais patiesībā. Vienīgi, ja man vajag ar tiem nerdiem sazināties, tad man jāpieņem viņu noteikumi. Piemēram ##rtl-sdr #sdrsharp #highaltitude un vēl daži iekš freenode.

Link to comment
Share on other sites

IRC man aktuāls bija apmēram pirms 10 gadiem... tad to pārslimoju.. :D sen jau aizmirsts.. skype arī faktiski nelietoju.. kaut kā nesaista šie saziņas veidi.

Link to comment
Share on other sites

Priecājos, ka daļa mūs painformēja, ka viņus tas neinteresē. Laikam skriešu tagad pa visiem android/radiolampu/unix/sat/utt sadaļām un visās rakstīšu, ka mani tas neinteresē.... 

Psc kā meitenes :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā IRC atsāku izmantot, kad vajag atrast kādu vai info izrakt kur citur nevaru atrast.

 

Tagad jau modē hashtagu ielikt un forskvērā atzīmēties. Tādējādi mēs redzam cik plati ir atvēries Ikšķiles melnais caurums.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Priecājos, ka daļa mūs painformēja, ka viņus tas neinteresē. Laikam skriešu tagad pa visiem android/radiolampu/unix/sat/utt sadaļām un visās rakstīšu, ka mani tas neinteresē.... Psc kā meitenes :D

 

Es priecājos, ka Tu atradi laiku šo uzrakstīt.

Psc kā meitene :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es priecājos, ka Tu atradi laiku šo uzrakstīt. Psc kā meitene :D

 

Es priecājos ka tu atradi laiku, lai priecātos par to ka GestapoLV ir atradis laiku, lai uzrakstītu to ka esi meitene.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...