Jump to content

Windows Vista uz Windows 7


Chriss R.
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir pāris jautājumi sakarā ar Windows 7.

 

1) Vai septītajam būtu jāiet gludāk, nekā vistai, t.i. vai OS neaizņem tik daudz rama un nerij resursus?

 

2) Vai iespējams pāriet no Windows Vista uz Windows 7, ja man nav ārējā cietā diska un nav arī iespējas pie tāda tikt?

2.1) Ja var, es būtu pateicīgs, ja kāds censtos paskaidrot kas un kā. :)

 

3) Vai maz ir jēga veikt uzlabojumu no Windows Vista uz Windows 7?

 

Nākšu pretī tik ļoti, cik vajadzīgs.

Paldies jau iepriekš. :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja nejeedz izlasiit atbildes uz sava pasja uzdotajiem jautaajumiem, tas saucaas idiotisms?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kur moderatori??? Tač jādzēš šitādas tēmas! Gandrīz katru dienu uzdod vienus un to pašus jautājumus! Vai nebūtu laiks kādu sticky tēmu ar FAQ, nevis diskusiju, par šiem ikdienas jautājumiem izveidot?

Rīt piektdiena... ja jau ceturtdien šāds sviests, nez kas rīt būs :D

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Kāda velna pēc tev vajadzīgs ārējais cietais disks? Kāds tam sakars tam sakars ar OS. Windows 7 būs labāks par to atvainojos sūda ''kuricu''. Kaut gan Vista man nav bijusi un varbūt tā nemaz nevaru pa viņu spriest. Droši ņem Windows 7, labi ies arī uz vājākiem komjiem. Pašam ir Windows 7 un esmu apmierināts. Labāk tomēr slēdz savu topiku, ja negribi izpelnīties foruma biedru nopēlumu un kritiku.

Link to comment
Share on other sites

Es gan skatījos, bet neko nemanīju.

Drunken_lizard... idiotisms drīzāk piemīt Tev, jo uz tiem jautājumiem visiem ar "Jā" nevar atbildēt. Atnācis esi pazīmēties, cik kruts.

Lai nu kā, būs jāturpina meklēt. Kautgan būtu pateicīgs par linku.

 

Kāda velna pēc tev vajadzīgs ārējais cietais disks? Kāds tam sakars tam sakars ar OS. Windows 7 būs labāks par to atvainojos sūda ''kuricu''. Kaut gan Vista man nav bijusi un varbūt tā nemaz nevaru pa viņu spriest. Droši ņem Windows 7, labi ies arī uz vājākiem komjiem. Pašam ir Windows 7 un esmu apmierināts. Labāk tomēr slēdz savu topiku, ja negribi izpelnīties foruma biedru nopēlumu un kritiku.

 

Nu lai pārvietotu datus uz ārējo cieto disku, nomainītu OS un no ārējā cietā diska atliktu uz jaunās OS. Lūk kāds sakars.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4ista avtor labs cilvēk. uzdot ar vai var, viņam pasaka jā, un viņs nesaprot :D

 

Es gan skatījos, bet neko nemanīju.

Drunken_lizard... idiotisms drīzāk piemīt Tev, jo uz tiem jautājumiem visiem ar "Jā" nevar atbildēt. Atnācis esi pazīmēties, cik kruts.

Lai nu kā, būs jāturpina meklēt. Kautgan būtu pateicīgs par linku.

 

 

 

Nu lai pārvietotu datus uz ārējo cieto disku, nomainītu OS un no ārējā cietā diska atliktu uz jaunās OS. Lūk kāds sakars.

 

y000, tam ir partīcijas. viena partīcija prieksh OS, otra drazai, i vse, vopros zakrit.

Labots - arturins5
Link to comment
Share on other sites

Chriss R., novāc to Vistu un liec Windows 7 un būs ok. Pietiks tev ar Windows 7 Home Premium. Būtu labi, ja tu ņemtu legālu Windows 7, nevis no torentiem nokačātu. Ok. sapratu, kāpēc tev vajadzīgs ārējais cietnis. Par OS - ņem Windows 7. Labākā izvēle.

Labots - hacker1984
Link to comment
Share on other sites

wo, tas gan, es i nemaz nenožēloju 35 ls. pietam nekādu jautājumu nav no OS puses, kāds bija vistas(protams legālās) keys,... un biju instalējis 7o, formatējot na*ren vistu

Link to comment
Share on other sites

Formatē labāk to 190GB cietni un liec uz tā. Ar 30GB pa maz. Tev to vistu baigi vajag? Esi pie viņas pielaulāts? Sāc jaunu skaistu dzīvi ar Windows 7. Sliktāk nebūs.

Labots - hacker1984
Link to comment
Share on other sites

criss varbūt tomēr liecies mierā ...

 

Kāpēc? :D

 

Formatē labāk to 190GB cietni un liec uz tā. Ar 30GB pa maz. Tev to vistu baigi vajag? Esi pie viņas pielaulāts? Sāc jaunu skaistu dzīvi ar Windows 7. Sliktāk nebūs.

 

Ehh. :/ Jau sen būtu to izdarījis, vienkārši negribās papist visu, kas uz tā 190gb stāv.

Link to comment
Share on other sites

Ai, ja nu tev portatīvais, tad laikam nekas nesanāks. Portatīvajam diemžēl vairāk pa vienu cietni nevar pievienot. Būtu tev galda dators - nebūtu problēmu. Jā, žēl, ka tev nav desktops.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais es varētu iegādāties ārējo cieto, visus svarīgos datus pārnest uz to, formatēt portatīvā cieto, uzstādīt jauno OS un pēc tam pārvietot atpakaļ datus no ārējā.

Link to comment
Share on other sites

Nekur nekas nav jāpārnes. Ja Vista ir legāla - veic UPGRADE - nepazudīs neviens dokuments, fails vai programma, viss būs savās vietās, tikai instalācija aizņems mazliet vairāk laika.

Link to comment
Share on other sites

Nekur nekas nav jāpārnes. Ja Vista ir legāla - veic UPGRADE - nepazudīs neviens dokuments, fails vai programma, viss būs savās vietās, tikai instalācija aizņems mazliet vairāk laika.

 

O. Un kā es to varu izdarīt? (Vista man nāca kopā ar PC.)

Link to comment
Share on other sites

Tas pieminētais UPGRADE bija bez maksas tiem, kuriem dators bija iegādāts pirms pāris mēnešiem ar Windows Vista, ja pereizi atceros. Microsoft Latvia izskaidros sīkāk.

Visādi citādi - aizņemies no kāda paziņas vai drauga ārējo cieto, nebūs pašam jāpērk, ja reiz 1x tikai vajadzīgs un pašam nav nepieciešamības pēc ārējā HDD.

 

Info te:

http://www.microsoft.com/latvija/windows/buy/offers/upgrade.aspx

 

---

Windows 7 jaunināšanas iespēja attiecas uz Windows Vista izdevumiem Home Premium, Business un Ultimate. Jūsu Windows 7 jauninājums būs saderīgs ar jūsu iegādāto Windows Vista izdevuma versiju: tātad jūs attiecīgi saņemsit vai nu izdevumu Windows 7 Home Premium, vai Windows 7 Professional (Windows Vista Business jauninājums), vai arī Windows 7 Ultimate. Windows 7 jaunināšanas iespējas programma ir spēkā no 2009. gada 26. jūnija līdz 2010. gada 31. janvārim.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...