Jump to content

Lāzerprintera meklējumos


Aspire
 Share

Recommended Posts

Labs-rīts jūsmājās.

 

Radusies nepieciešamība iegādāt lāzerprinteri.

 

Poņas man ap šiem agregātiem ir pielīdzināmas absolūtai 0.

 

Ir bijusi saskare ar lētā gala Samsunga izstrādājumu. Ārprāts. Karst un no ekonomijas ne smakas.

 

Galvenais parametrs pēc kura vados ir ekonomija.

 

Metu aci uz HP izstrādājumiem - HP LASERJET, izskātās tīri vai pat pievilcīgs ! Atsauksmes.!

 

 

Ieteikumi. Padomi.?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik un ko taisies printēt? Kas tev skaitās ekonomija?

Link to comment
Share on other sites

Laserjet ir VISI HP modeļi.

Noskati precīzāk, kā arī definē plānotos apjomus.

Bet principā jā HP vai Canon mazam/vidējam apjomam.

Ja sākas mega lieli apjomi tad var skatīties IBM, Kyocera u.c. tamlīdzīgus risinājumus.

Piemēram varu teikt tikai to labāku par IBM, kur tie nereti drukāja pa entajiem tūkstošiem ( varbūt pat kādu desmitu ?) dienā. Tik tā cena ap 1000 Ls ...

 

Un vai pareizi saprotu - melnbaltais lāzernieks ?! par to liecina Laserjet...

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Tieši gribu atbrīvoties no līdzīga šim. Tik iepriekšējais modelis un bez LAN, vienkārši tagad precīzi neatceros nosaukumu. Gribētu kādi 150Ls

Link to comment
Share on other sites

Pluss-mīnuss 500lpp mēnesī.!

 

 

Paldies par piedāvājumu. Tas ir nedaudz virs budžeta.

 

Tikko sazinājos ar m79 - HP Laserjet 1005 ?

 

Vai tas manām augstākminētajām prasībām būtu piemērots?

Link to comment
Share on other sites

Pašam mājās ir šāds: http://www.hypermarket.lv/?item_id=594&l=3&product_id=1217

Tiek barots gan ar HP gan kreisajiem smartcopy toneriem jau >4 gadus- nekada vaina. Kompakts, pietiekami ātrs.

 

Seit laikam jaunāks brālis: http://www.hypermarket.lv/?l=3&item_id=594&product_id=1251&p=

 

Toneris: 12A (>2000 lapas) ~35ls un kādas 3x mierīgi var pildīt pa 12ls

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šitie LaserJet 10xx ir lietojami, bet par ekonomisku starp lāzerprinteriem negribētos saukt.

Diezgan fiksi toneris izbeidzas un cenrādis nav mazs. Pildot tas rādītājs gan uzlabojas.

Link to comment
Share on other sites

Jebkuram lētajam/mazajam lāzerniekam bizness balstīts uz toneriem :) Principā arī tinteniekiem. Ja nemaldos HP10XX sērijai toneris bija no 1500 līdz 2500lpp drukai.

Link to comment
Share on other sites

Mazajam(12a) izdrukat lapu apmeram 0.01ls jarekina. Lielajam piemeram 39a 0.004ls... toneris 130ls uz 18k lapaam. Pildit vairak par 1x drosvien nevar...

Link to comment
Share on other sites

Jeasus, pieminēšu tik to, ka daudzi cilvēki nezin atšķirību starp pildīt un atjaunot !

Pildīt = Piebeŗt pulveri.

Atjaunot = Izbērt atrabotku(ja ir), piebērt pulveri, samainīt nažus, ruļļus, gumijas utt utt. Karocē VISU ko vajag.

 

Tātad maksimusm vienreiz pildīt, pēctam atjaunot, orģinālei takā tā nav jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

Nu es tā daru, 2x pildu 1atjaunoju, tad atkal pildu. Uz lielajiem/dargajiem aparatiem ar to gan nevajag aizrauties, cik esu saskaries...

Link to comment
Share on other sites

jeasus piemēram ?!

Atceros, ka IBM bija ~280Ls orģināls toneris, ~80Ls pildīts+Čipots.

Kvalitāte neatšķiras. Jā bija daži kantori, kam kvalitāte vienkaŗši nebija utt, bet tas ir cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

man bij 4600, vienreiz izmeginaju izmantot neorginalo toneri (pildito), rezultataa izbira uz barosanas plates, uzputaas kondensatori (laikam) un kirdik. Servisaa mani speciali atsauca lai pats redzu kas notiek. Visa plate bij noklaata.

 

Par pildito/atjaunoto kvalitati nekad isti nevar but drosh, printeris uz 1kls nokuuraas, a man piedavaja apmainit toneri pret citu :jester:

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Jeasus jā, jā man arī ir nocepušās krāsniņas utt dēļ tā, ka piemēram BTSC nejēdz uzpildīt IBM tonerus kā rezultātā 1/2 tonnera vienkaŗši bija izbiris printerī... Nu paprovēja kautkādi citu tonnera pulveri ! ...

Konkrēti IBM tonnerus pildīt un atjaunot jēdza tikai Daugavpilī. Rīgā visi tālāk par runāšanu netika. CZinka'visiem jau gribas tos dārgos tonnerus, bet ne visi var....

Taipat laikā piemeŗam BTSC ļoti jauki pildija mazo HP/Canon tonerus.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

1005jam LaserJetam līdzi nāk "demo" kartridžs, kurš nav pilns...

Pēdējā laikā printeru pasaulē tas kļūst par normu :choke:

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Ja agrāk vairāk vai mazāk visi ražotāji sacentās par kvalitāti un labākām fīčām, tad tagad viss tendēts uz "kupi...prodai" vai kā veiksmīgāk apjāt klientu. Karoč krievi ir iefiltrējušies visur :(

Link to comment
Share on other sites

Tika beigu beigās iegādāts HP Laserjet 1005 . Notestēju un ir OK.

 

Patiesība pirmo reizi devos pats pēc preces uz M79 kantori. Patīkami pārsteigts par brīvo stāvvietu un piekļūšanu kantorim.

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Man pašam mājas ir p1005.Pagaidam esmu izprintejis 597 lpp ar kartridžu ,kas nāca līdzi.

Labots - Ronis007
Link to comment
Share on other sites

1005jam LaserJetam līdzi nāk "demo" kartridžs, kurš nav pilns...

Pēdējā laikā printeru pasaulē tas kļūst par normu :choke:

 

Khe laikam no koka nokriti shada norma pustuksh kartridzšir pilnigi norma visiem ražotajiem :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, cik esmu pārliecinājies, tad vecie labie LaserJet tomēr kalpo labāk, piemēram, 1000, 1200, 1300, 2100 utt.

 

Uzsfrišini mehāniku, nomaini ruļļus un dragā tālāk :) Un arī kartridži nav tik mikraskopiski.

 

Pa laikam kāds vēl šo vēsturi andelē. Pašam jau ilgāku laiku restaurēts 1300 un perfekti strādā daudzus gadus. Pustukšs kartridžs 2 gadu laikā joprojām ir pustukšs tā pa dažām lapām nedēļā izdrukājot.

Link to comment
Share on other sites

Pēc visiem mēsliem kas bijuši manā īpašumā (tinteniekiem - lētā gala laser Zamzungiem), šis liekas pietiekami labs rezultāts ap 700lpp ar demo.

Pats par sevi saprotams zem 100ls nekas ultra dižs nevar sanākt, bet vai man vajadzīgs offisa kombains pa 200ls ;) ?

Link to comment
Share on other sites

zem 100ls var mēģināt sameklēt kādu vecāku lielo modeli... bet jautājums atkal,cik var nākties ieguldīt apkopē,ja kaut kas jāmaina.Kārtridži vēl tā,bet visi drum kit un fuser maksā tomēr...

un vai vispār vajag tādas jaudas.Bet pa manam,kādu no tiem HP šitajā cenā var paņemt un mierīgi pildīt pa 12ls kārtridžus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tolx, es neticu, ka tu tik daudz drukāsi, lai būtu vēl reizi būtu jāmaina fuzer :) Ofisā pie max jaudas pēc 2-3 gadiem var sasniegt mehānisku detaļu maiņu :)

Nemaz tā nedilst tās mantas.

 

Pavisam lētajiem samsung un hp gan jau jaunam esot niķojas papīra padeve. Samazinot gabarītus arī visi tie loriņi palikuši vārgāki.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

nu labi,palūrēju vēlreiz savam colorlaserjet tos datus,kad jāmaina,laikam tiešām nav tik traki. 12k lapas :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin, vai Latvijā vēl iespējams iegādāties bieži piesauktos HP LASERJET 1020, 1018 u.c bez problēmām pildāmos modeļus? Un kā ir ar pašlaik pārdošanā esošajiem P1005, P1006 modeļiem - vai tie bez problēmām darbojas ar uzpildītajiem kārtridžiem?

Link to comment
Share on other sites

HP 1005 tajam ir čipotā 35A kasete, kas faktiski pildās normāli, taču ir ļoti kaprīza pret kreisajiem toneriem, tā ka šis tas ir jāzin. Reizēm gan arī mēdz gadīties, ka drusku nogļuko un attēls ir horizontāli tumšāks/gaišāks/tumšāks. Bet principā pildu un cilvēki ir apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies par info. Tad atliek vien pēdējais jautājums - vai cenu kategorijā līdz 100 latiem ir labākas alternatīvas mājas lietošanai (apm 50-200 lpp mēnesī), kuras ilgtermiņā izmaksās lētāk?

Link to comment
Share on other sites

tādiem apjomiem arī kāds tintes aparāts pilnībā derēs,kam var nopirkt neorģinālos/uzpildīt esošos kārtridžus.

ij krāsainu bildi varēs izdrukāt.

Link to comment
Share on other sites

35a, 36a kasetes ir daudzreiz neizturiigaakas par vecajaam labajaam 1010 vai 1200... shiis 35a, 36a kasetes ljoti aatri nolietojas un pagaidaam rezerves daljas ir daargas. Ja ir iespeejas iesaku cilveekiem kaa jau ieprieksh rakstiija mekleet hp laazerniekus 1200a, 1300, 10xx seeerijas tie ir daudz izturiigaaki par jaunajiem.

Link to comment
Share on other sites

Paturpināšu tepat. Tiku pie HP LaserJet 1020, bet viņš taisa tādu kā kopiju/atkārtotu printējumu ik pēc 76mm. Vienā krievu lapā teikts, kas tas atbilst "фотобарабан" bojājumam. Kur Rīgā varētu būt kompetentākais un izdevīgākais šo printeru serviss/remonts?

Man ieteica Servicenet.lv - vai tie būs labākie šajā gadījumā?

Labots - rampazzca
Link to comment
Share on other sites

Izklausās ka vai nu krāsniņa (pečka) nepiecepina kārtīgi toneri, jebšu jāmaina kāds no kārtridža ruļļiem (fotocilindrs).

Link to comment
Share on other sites

No personigas pieredzes iesaku LBL Birojs, leeti, aatri, kvalitativi. + normali cilveki otraa galaa, pie telefona parasti pats kantora shefs.

 

Pakalpojumus izmantoju jau 5+ gadu.

 

btw, ja jaunu pirki, nav jabut garantijai?

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Jaunus šos manuprāt vairs nevar nopirkt, vismaz man neizdevās.

Bet paldies visiem par ieteikumiem, RedDragon versija par ruļļiem izrādījās īstā un kārtridža nomaiņa palīdzēja :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...