Jump to content

Antivīrusi


Janis_
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

Varētu lūdzu ieteikt labu bezmaksas antivīrusu, kurš nenoslogo datoru? AVG man kaut kā nepatīk, jo patērē daudz resursu, bet kā ir ar AVAST un PANDA?

 

Kādam ir pieredze ar šiem?

 

Paldies:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Labs, bezmaksas un nenoslogo datoru? Naivais...

 

Bez maksas tu iegūsi tikai dekoratīvu antivīrusu, kas labākajā gadījumā tikai ķērks par kādu nopietnāku vīrusu un neko vairāk nespēs izdarīt + vēl bļaus par it kā atrastiem vīrusiem tur, kur to vispār nav. Ok, ar 1999. gada vīrusiem noteikti tiks galā godam.

Labots - Krishius
  • Slikti! 9
Link to comment
Share on other sites

Līkām rokām nepalīdz nekas.

Vienmēr būs jāizvēlas kompromis starp kautko.

Es izvēlos MSE, vai Avira. Relatīvi maz noslogo datoru un nejāj galvu ar debīleem jautājumiem un paziņojumiem , by default - tb man nav jāpavada daudz laika to konfigurējot.

 

Krishis protams ir izcēleis ! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Avira ļoti labs antivīruss. Pats tagad jau vairāk kā gadu izmantoju, maz rij resursus, maz reklāmu nāk par Premium acc utt.

Nav bijušas nekādas problēmas.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Avast. Visus izlecienus un paziņojumus var mierīgi izslēgt + manuprāt, vīrusu ravēšana 5. versijā ir palikusi stipri labāka.

Avira kādu laiku lietoju, bet lielais false positive skaits sāka smagi kaitināt pēc kāda laika.

AVG neatzīstu.

Panda Cloud Antivirus esmu ieprovējis, bet kaut kā likās pārāk primitīvs, lai kaut ko nopietnu noķertu.

Link to comment
Share on other sites

Ja prātīgi lieto PC, tad vairāk vai mazāk vienalga, ja nē, - tad labs nebūs ne maksas kašpirovskis, ne nortons, nedz arī kāds cits...

Tuvāk jautājumam MSE, Avira (ar šo sadarbojos jau vairākus gadus).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AVAST visu laiku apgreidojas, bremzē pamatīgi,bet darbiņu paveic.Nu ko tad par baltu velti labu var dabūt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...