Jump to content

Kandžas aparāts...


saimnieks
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Neatceros kurš aviokonstruktors esot teicis, ka skaistas lidmašīnas arī labi lido. Tā ir bauda, skatīties uz Jacobs veikumu.   

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tam softstartam (vai kā šo nosaukt) apakšējā kreisajā keisā ūdens dzesēšana?

 

p.s. vella ķīnieši, ko tik tai aļikā nevar atrast. 50kW sofķiks pa 100 eirām!

Link to comment
Share on other sites

Ķīnietis tur piedāvā arī, + radiatoru ar ventilatoriem.

Manā gadījumā, dzesei tiek izmantots ūdens, jo tas destilācijas procesā ir vienmēr.

Pie reizes kalpojot drošībai, lai atslēgtu sildīšanu, ūdenim pazūdot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
versatile

Aparāts varens, bet dziedamā balss - vot tas ir līmenis! Tāda vienmēr vai tikai pēc testa?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1. paldies par iepr video dziesmu Dālderi - Anno Domini. Pieglabāju, nebiju pazīstams līdz šim. Burtiski garšo pēc laikiem kad lietas bija vienkāršākas. 

2. Iegriez mūziku finālā vai strādājot arī? Esmu ievērojis ka, ja strādājot jālieto galva, tad skaļa mūzika traucē, izņemot gadījumus kad tai jānomāc skaļi bērni. Vai darbnīcas mūzikas playlists ir garš? Kad dažreiz uzlieku ko neitrālu uz repīta, un pēc x reizes tas mazāk noslogo smadzenes. 

3. Atbilstošāk 21. gadsimtam būtu, ja tas vadības panelis būtu ar displeju ko darbinātu kāds mazs dators, ar parametru grafikiem (pašam ļoti patīk grafiki, manuprāt, lielāko daļu pasaules problēmu var atrisināt tām piešķirot pareizus mainīgos un atspoguļojot grafikā, risinājums uzreiz "acīmredzams")

Bet pieļauju, ka tad Tev vajadzētu ārpakalpojuma programmētāju un ar to sāktos problēmas. Gan ieviešot gan uzturot.

Un sistēma kopumā būtu ievainojamāka. 

Tagad laikam vienkārši, verķis nokūrās, to izskrūvē un ieskrūvē nākamo?

PID parametri un sensoru parametri kā tiek mainīti? ar tām pāris podziņām tajā pat ekrānā?

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , zeds teica:

Noņemu cepuri cienītā meistara priekšā! 

Daudzi jau mēs šeit savā jomā meistari, nuu citi arī vairākās.🙂

Pirms 7 minūtēm , Usins teica:

Vai darbnīcas mūzikas playlists ir garš

Youtube pati jau man visu saliek... Bet mūzika fonam, darba ritmam vajadzīga.Lai gan reizēm arī pilnīgs klusums noskaņai nepieciešams.

 

Pirms 11 minūtēm , Usins teica:

Atbilstošāk 21. gadsimtam būtu, ja tas vadības panelis būtu ar displeju

Kādi klienti, tāds panelis. Un pareizi, man jau ērtāk, ka bieži pēc tam tie man nezvana, izsitot no tekošā darba, noskaņas. Vēl vairāk, nekādus pierakstus, shēmas, skices neizmantoju. PID regulēšana šajos procesos neprasās. Sabalansē pamatparametrus un pusdienu klāt vari neiet.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tās ir INVESTĪCIJAS! Tāpat kā kafijas automāts, lai nav staķikā jāiet pēc lates. 😁

Link to comment
Share on other sites

Es tādu investīciju savām vajadzībām reizi pusgadā darbinātu, laikam.

 

Cik šādam aparātam ražība.

 

Es mēnesī 4 - 5l Ballantine izdzeru +/-

Labots - soks
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , soks teica:

Es mēnesī 4 - 5l Ballantine pudeles izdzeru +/-

Kaut kas neiet kopā. Mēnesī vidēji ir 30 dienas.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, soks teica:

Es mēnesī 4 - 5l Ballantine pudeles izdzeru +/-

Nu švaks tu lietotājs. Piemēram Džo Kokers (diemžēl jau nelaiķis) savos ziedu laikos visai pieticīgi ar 2 - 3 pudelēm viskija dienā esot slāpes remdējis:biggrin:. Un šķiet tieši tādēļ ieguvis savu unikālo balss tembru. 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Wikipēdija vēsta ,ka līdz 1991. gadam esot arī 40 cigaretes dienā pīpējis Kokers...

Labots - Aigus
Link to comment
Share on other sites

Lielisks veikums! Skatoties video, bauda gan acīm, gan ausīm, gan smadzenēm! Un gandrīz vai reāli sajūtama garša un smarža.

pirms 13 stundām , jacobs teica:

Vēl vairāk, nekādus pierakstus, shēmas, skices neizmantoju.

 Šis mazliet izbrīna. Man prasās ik pa laikam darāmo izlikt uz papīra/datora, shēmu un pierakstu veidā, bet tā, it kā to skaidrotu 5-gadīgam bērnam. Pašam priekš sevis, šeit neiet runa par darbam obligātajām un nepieciešamajām shēmām un dokumentāciju. Tas reāli palīdz sakārtot domas un atrast izeju šķietamā strupceļā. Bet katram sava pieeja. Galvenais ir rezultāts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es jau tikai testēju izgatavotās iekārtas, bet tālāk jau viss klienta rokās, kas tiem kuram no iegūtā spirta sanāk. Jaunpagasta produkciju agrākajos laikos taču arī paspēji nomēģināt?☺️

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Jaunpagasta produkciju agrākajos laikos taču arī paspēji nomēģināt?

nu tur divi krāni bijuši , savējiem un citiem, es no tā savējo krānu provējis, tur 96 spirts, mājās ar avota ūdeni šķaidīju

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Patīkami skatīties uz īsta Meistara darbiem, tiešām acis priecē!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Raimonds1

Meistars ir meistars.

Kā ar ekonomijas tehnoloģijām, kaut ko no Saules, siltumsūkņa, kāda kurināmā, destilāciju pazemināta spiediena apstākļos?

Link to comment
Share on other sites

Ko vien nevar uzmeistarot...?

Bet dzīve par īsu.🙂

Un izgatavojot kādam  ''pārgudram klientam'', teiksim  krutu ''vakuumdestilācijas aparātu'', pats būsi dziļi nelaimīgs... Tas jau nav, kā ražošanas cehā aparātu apkalpotājam, kur elektriķis, automātiķis u.c. tml. personāls, tam pa ķērienam.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

šoreiz

Ja nav noslēpums, ar kādu naudu ir jārēkinas, lai šādu aparātu iegādātu? Un vai vispār "klients no ielas" māk ar tādu apieties?

Link to comment
Share on other sites

Norvēģijā, Stas,  tur jau viens, mans iepriekšējais 6'' / 500l, stāv. Gan jau tiks arī ar šo galā.🙂

Cena tev maz ko izteiks, bet tīri labs auto jau sanāktu.

Lūk, piemērs, tikai vēl vienkāršākai, 8'' kolonnai vien:

https://www.stilldragon.eu/en/crystal-dragons/254-8-inch-crystal-dragon-pro.html

pirms 13 stundām , Stasss teica:

"klients no ielas"

Tādi nu viņi visi ir... un es tiem ''Dievs''😃

Labots - jacobs
extra info
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@jacobs Tērvetes alus darītavas aparāts arī tavs? pagājušo nedēļu bija iespēja gan no "krāna", gan jau gatavo nogaršot. attēls ir, bet nezinu, vai drīkstu publiski izlikt. :D

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ģeniāls aparāts, pēc cipariem displejos izskatās, ka paralēli pamatfunkcijām aparāts veic arī operācijas kriptovalūtu ieguvei.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AlCohol teica:

Tērvetes alus darītavas aparāts arī tavs?

Nedomāju gan? Bet publiski izlikt taču var jebkuras iekārtas foto, ja jau tā ir tāpat visiem apskatāma. Neesam jau raškā...🙂

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Nedomāju gan? Bet publiski izlikt taču var jebkuras iekārtas foto, ja jau tā ir tāpat visiem apskatāma. Neesam jau raškā...🙂

nedomāju, ka publiski tur tiek klāt. :D

labi, h sņim. atrodas blakus alus katliem. :)

IMG-20220406-122024

nāca ārā ap 89.5%, pusotru gadu noturot burbona mucās. bez cukura, uz miežiem. drošvien, ka neizdevušos alu izdzen. garša nenormāli salda, tos % vispār nevar just.

bilde pastiepusies orig : https://ibb.co/B6JJPFb

Labots - AlCohol
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pieņemu, ka nemaksā "labas mašīnas cenu", bet jauna volvo+reģistrācija + kasko un vel dažas pilnas bākas.

burbuļplates ar nebija tāda veida, īsti nevarēja no ārpuses saprast, bet arī tādās kā konusi, nu uz augšu ielocīts, bez tiem vārstiem.

pats aparāts arī uz 3m+, kaut pats esmu, gandrīz, divīti, tas krietni mani pārsniedza.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AlCohol teica:

pats aparāts arī uz 3m+

Nekas, mums kādreiz Alojas spirta rūpnīcā bija visi 11 metri.☺️

Un visām tām kolonnām darbības princips viens.

Tikai lielajām nepārtraukta brāgas padeve, bet mazajām tanks apakšā.

Link to comment
Share on other sites

Rektifikācija un destilācija nav viens un tas pats. Pirmajā iegūstams max iespējamais spirta īpatsvars produktā
 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...