Jump to content

Kandžas aparāts...


saimnieks
 Share

Recommended Posts

oxy, tici man, no šūnām medus pāri nepaliek, un stropiem arī simtos drava pa pasauli izmētāta nav.

protams biteniekam medus priekš piedevas raudzēšanai vienmēr būs, bet ne jau tāpēc, ka šūnas jāmazgā :D

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai apliecināt, jo daudzi dravnieki ir mani klienti. Arī labi pazīstami...☺️

Un tie gan, tad ar cukuru brāgu ''nešmurgā''...

Labots - jacobs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2019.01.11. , 07:24, Ronalds teica:

Skatoties uz to gatavo aparātu cenām man nav skaidrs cik daudz ir jādzer lai kas tamlīdzīgs atmaksātos..

Ja rēķini visam price/performance , tad jāiztiek ar bamšļiem.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pie tam ja gribi pats uztaisīt kādu liķierīti vai uzlējumu , tad oficiāli LABU spirtu nemaz Latvijā nevari nopirkt . Šņabjos jau ir samaisīts ar piedevām/trešās šķiras spirts( nu oficiāli der pārtikai bet ...). Ja kāds ir saskāries ar augstākās tīrības spirtu ( izmanto laboratorijās kā reaģentu) , sapratīs kāda ir atšķirība.  Nu ja labs rektifikācijas aparāts , tad jau pirmais solis kvalitatīvas mantas ieguvē. Nu uztaisām pirmreizējo rektifikāciju, izlaižam cauri kādam sorbentam , atšķaidām un vēlreiz rektificējam-sanāks krietni labāks nekā tas pārtikas, ko lieto šņabja ražošanā ( un man nav pārliecības ka krietna daļa veikalos nav krutka. Nu , it sevišķi kādās mazākas bodēs) . Reku labs raksts par to kādus spirtus izmanto kādiem dzērieniem. Es no šņabjiem ( veikalā pirktajiem) par puslīdz labu atzinu vienu , kas ražots Baltkrievijā un bija uzraksts ka no ekstra spirta.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , e = d teica:

Ja rēķini visam price/performance , tad jāiztiek ar bamšļiem.

Process, puiši, process. Ja šitai lietai pieķeras ar visu sirdi un dvēseli, kā mans nelaiķa fāčs..., veikala neko tādu nenopirksi, un vienmēr zināsi, ka nekas "kreiss" tur nebūs, viss no tīra cukura fermentācijas procesa :)

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēka zarnu trakta labās baktērijas sintezē daudzus vitamīnus, citas vajadzīgās vielas, plus vēl 50 g tīra etilspirta, kas ir diennakts nepieciešamā doza. Sliktās baktērijas izdala visādus toksīnus. Vienīgā viela, kas kaitē sliktajām baktērijām un nekaitē labajām, ir varš. Senāk daudz lietoja vara traukus. Tagad tādus izgatavo tikai Indijā un vēl dažās nabadzīgajās valstīs. To rakstu tāpēc, ka pirms tam tika apspriests materiāls, no kura izgatavot aparātu.

Link to comment
Share on other sites

Nē, aparāts jāizgatavo no atbilstoša metāla; pēc mehaniskajām, ķīmiskajām un arī estētiskajām īpašībām...

Bet kaparu izmantojot pēc vajadzības, kādam kolonnas pildījumam vai iekšējām detaļām...

Pārējā ''ārējā'' pielietošana ir tikai ''pokazuha''(jā, arī citās lielajās rūpnīcās) vai meistara nespēja strādāt ar ner. tēraudu....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Manam tēvam izejas materiāls bij 2 pasaules kara vācu biezputras katls, cik atceros, no tīra vara, ar misiņu metinātas šuves, tālākais, cik nu varēja izpausties ar tiem filtriem, aktīvā ogle no gāzmaskām, šķembas ect.

Link to comment
Share on other sites

Jā, atceros, kad man pāris klienti šausmās pazvanīja, ka esot izlaiduši savu mantu caur gāzmaskas filtriem, bet tā zaļa palikusi...?

Ko lai darot...?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
Pirms 8 minūtēm , jacobs teica:

Jā, atceros, kad man pāris klienti šausmās pazvanīja, ka esot izlaiduši savu mantu caur gāzmaskas filtriem, bet tā zaļa palikusi...?

Ko lai darot...?

Iespējams, gāzmaskas filtros bija palikusi I Pasaules kara laikā lietotā zaļganā hlora gāze, kas dzērienam piešķir simtgadīgu patīnu un izsmalcinātību:)

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pēcapstrāde var noņemt tā sakot nianses (Es te par aktīvās ogles filtriem. utt, utjp). Bet nekādi neaizvieto labu refrakcijas kolonnu. Tādu kā @jacobs taisa! 

Cits stāsts ir par to, ka labu refrakcijas kolonnu var izgatavot arī krietni lētāk...... 

Jā, nebūs tik smuki, bet funkcionāls būs stipri līdzīgs. 

Bet bez labas kolonnas labu dzērienu nekādi neiegūt! 

 

   

Link to comment
Share on other sites

Ja kā izejvielu izmanto medu, tad rūgšanas process ir krietni ilgāks, bet ļoti svarīga detaļa visā procesā ir ūdens. Nezinu cik lielu iespaidu tas dod uz brāgu, bet pēcāk atšķaidot spirtu, milzīgu.  Piemēram, Latvijā normālu, mīkstu dzeramo (ar visādām tur piegaršām) ražo tikai Daugavpilī, un praktiski viss tas aiziet uz ārzemēm. Zinu, ka zinoši profesionāļi brauc katrs uz tikai sev atrastu avotiņu, kur ņem ūdeni, ar kuru šķaidīt. Tad produkts ir absolūti dzidrs un "mīksts".

 

Link to comment
Share on other sites

Hvz par avotiņiem, bet vispār šķaidīšanai izmantoju destilētu ūdeni. Visādi akas un avotiņi mēdz noreaģēt ar spirtu un tad izkrīt nogulsnes, ne smuki, ne smalki. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienkāršāk - reversās osmozes filtrs! ;) Skaidrs ka lai gala produktu atšķaidītu, ne brāgai. 

Medu raudzēt - nu nezinu, nezinu... Domāju ka nav tā vērts! No LV pieejamām izejvielām ļoti labi sanāk no ābolu sulas.

Link to comment
Share on other sites

Visādā ziņā dzērienu ražošanā izmantotais ūdens tiek mīkstināts ar katjonītu filtriem...

Bet šņabis vēl iziet caur aktīvo ogli...

Galvenais atcerēties ka pudelēs vienmēr pildīt tikai labi filtrētu produktu.

Medus cukura vietā ir bieži sastopams variants un spirta raugu uzrūgs tā brāga ātri...

Nu, raudzētas ābolu sulas, ražas gadā, citiem jau kā vircas, parasti par tonnām runā...

Vispār jau man klienti ļoti reti grib palepoties ar paštaisīto šņabi...

Pamatā visādi uzlējumi, kalvadosa paveidi utml.

Tā kā pats nedzeru, tad par kvalitāti tuvāk spriest grūti...

Lai gan paziņu lokā ir arī apdāvināti degustatori...

Tiem tad varu pajautāt...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Jautajums, Jacob, cik man izmaksātu, pietiekami labs aparāts mājas lietošanai. 

Paldies, Raimonds. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jautājums tāds, vēl arī,☺️ filozofisks...

Labāk raksti PM...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Vai taisnība, kaLV pieņemts likums, ka mājās nevar dzīt? Neesmu meklējis, bet nesen viens kurš agrāk dzina, teica, ka vairs nedrīkstot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , energys teica:

Vai taisnība, kaLV pieņemts likums, ka mājās nevar dzīt? Neesmu meklējis, bet nesen viens kurš agrāk dzina, teica, ka vairs nedrīkstot.

Labs dzinulis bija, ka tik tagad atleca širmis vaļā 😆  Vismaz kopš 2004.gada nedrīkst, iepriekšējo likumu slinkums meklēt.
Mājās drīkst tikai alu, vīnu u.c. dzērienus kuros spirts radies vienīgi rūgšanas procesā  un tikai savam pašpatēriņam.

 

Link to comment
Share on other sites

Mājās var tikai alu līdz 50l. 
Vīnu var taisīt zemnieku saimniecibas no savām izejvielām uz atvieglotiem noteikumiem. 

Stipors tikai ar licenzi un maksājot akcīzi.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, maize teica:

dzērienus kuros spirts radies vienīgi rūgšanas procesā 

tā jau arī stiprie uzsāk savu dzīves ciklu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā atruna domāta, lai kāds mājas apstākļos nesāktu taisīt koka spirtu jeb metanolu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AlCohol teica:

tā jau arī stiprie uzsāk savu dzīves ciklu.

:D tā ir, tikai vai izdosies par to pārliecināt policiju un tiesu...
Pēdējos gados gan nav dzirdēts, ka kāds būtu sodīts par to, ka uz savas ādas pārbauda ūdens aprites ciklu dabā

Administratīvi pakrata ar pirkstu:

"Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), piedāvāšanu, glabāšanu vai pārvietošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām,"

Bet par realizāciju uzreiz ir kriminālais un tāpat par ražošanu lielos apmēros.

Vismaz no masu medijiem šķiet, ka šobrīd topā ir ķert zāliena audzētājus ne destilētājus.

Link to comment
Share on other sites

Šāda līmeņa aparātus, kā augstāk video, tiešām, neviens tāpat nepērk ''točku biznesam''.😏 Pamatā vīriem ir licences vai nu tas ir naudīgāku censoņu, tāds hobijs.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Skaistums! Un vēl fonā tā mūzika, noskaņai! Bailes pat iedomāties, kāds tur varētu izvērsties tematiskais vecgada vakars ar iekārtas prezentāciju, produkcijas degustāciju un visu pārējo, kas automātiski sekotu. Lai ražīgs 2021! 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 56 minūtēm , constrig teica:

Nejauc čaļiem prātu, tas būs rektifikācijas process

Nejauc čaļiem prātu, tā nav rektifikācija!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo
2020.12.29. , 23:58, Tuubijs teica:

Intresanti vai biedrs @Destructo šo ir redzējis?

Tagad esmu! Skaisti, bet nu es arí neguļu :)) Telpas ir 95% pabeigtas, silts, forši, pirmās kolonnas sākšu stellēt kkur Janvāra beigās, papildus meklēju kkur lielākas jaudas aparātus, ja nu prove aiziet :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...