Jump to content

Kandžas aparāts...


saimnieks
 Share

Recommended Posts

Aparāts smuks. Galvenais ka lejā standarts trīslitrene :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nebūs vienkāršs jautājums, jo katram pašam būvējot izmaksas var pat ļoti ievērojami atšķirties...

Kāds darbnīcas aprīkojums, paša profesionālās spējas, izejmateriālu sagāde utml.

Vai pat nemaz nederēs mans piedāvātais variants...

Bet tā: ~650EUR, un viss komplekts tavs.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Oho, pa to naudu sīvā cienītāji var jau tāpat kādu 200L mučeli ar rūpnieciski radītu spirtu iepirkt

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze liecina, ka daudzi tā nedomā un tas kontingents jau tomēr ir no citas ''grāvmalas''... ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Oho, pa to naudu sīvā cienītāji var jau tāpat kādu 200L mučeli ar rūpnieciski radītu spirtu iepirkt
 

Cenai nav ne vainas, tā tomēr nav veca piena kanna ar šķībām kapara trubām, kas vietām notītas ar netīru izoleni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palīdziet, lūdzu, ar padomu. 20L kubā ir ieskrūvēts 220V tens uz 1.5kw. Brāgu no istabas temperatūras līdz ~70C tens uzsilda pa 1.2h. Taču šajā brīdī ir jāsamazina temperatūra līdz minimumam. Jautājums, ko lai pieslēdz tenam, lai varētu plūstoši piemeklēt vajadzīgo temperatūru ? Izravēt no kādas elektroplīts grozāmo kloķi ar rezistoriem, bet arī tur jāpiemeklē derīgs aparāts...

 

Vai der šāds ķīnas brīnums no dx.com: "2000W SCR Voltage Regulator Module / Dimming / Motor Speed Controller / Thermostat"

http://www.dx.com/p/2000w-scr-voltage-regulator-module-dimming-motor-speed-controller-thermostat-142344#.VNY8pSydfbs

 

vai ir kas elementārāks? Dimmeris no veikala lampu nodaļas? Izmaksas svarīgas.

Šobrīd jau sāku apsvērt iespēju iegādāties visparastāko vienriņķa elektroplītiņu (14eur) un likt kubu uz plītiņas...

Link to comment
Share on other sites

Birdy

http://www.tme.eu/ru/details/asr-10ra/rele-ssr-odnofaznye/anly-electronics/#tf2c1e5341858055e26d0bf67136604fb

http://www.liveshop.lv/index.php?l=1&c=1797&p=238899

Nāk kopā parasti jau ar potenciometru un skalu, vēl nevajag aizmirst par radiatoru un ventilāciju.

Ķīnietis arī derēs, bet tomēr nav tas, bet vari jau pasūtīt un gaidīt...

 

Link to comment
Share on other sites

paldies, jacobs!

Link to comment
Share on other sites

Varu uzdaavinaat diy gadzetu, saistiibaa ar jaudas palielinaashanu vecais putekljus kraaj. Lietots tika ar 2,5 kw, monitorings ar voltmetru, + off sleedzis ko kontrolee reguleejama max temp.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Ble man krājumos etalon voltmetrs: kursh pirmais ar Back Daniels brauc tam bonusā Dielektriskie cimdi

 

ST pābaudīti

 

+ 2 pāri dielekrisko botu

 

+ + PN 2 drošinātyāju maiņas rokturis  no Muller

 

Esmu dāsns šonedēļ    + konsultācija spirta iegūšanā

Labots - Rainis
Link to comment
Share on other sites

+ 2 pāri dielekrisko botu

+ konsultācija spirta iegūšanā

Jā, no tām spirtu iegūt nebūs vienkārši... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Johaidī, dzimtenītei vajag tādus loriņus ;(

Link to comment
Share on other sites

deriksx

Nu tak! tas Tev nav kautkāds veikala sūds, augstākās kvalitātes manta tek ārā!

Link to comment
Share on other sites

rubb

Protams, kuram katram tieši tādus nevajag...

Taču kalibru mazākus, kvalitatīva spirta, vienkāršai ieguvei, gan nākās izgatavot ne mazums...

Visādus ''nenopietnus'' aparātus jau ss.lv piedāvā...

 

Link to comment
Share on other sites

Man mājās mētājās Siemens Logo ar dafiga visādiem devējiem... moš jāsāk ražot...  :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu vai nav "nedaudz" perebors.....?

 

Ir taisīta ļoti laba kandža arī ar krietni vienkāršāku aparātu!

 

īsti nav skaidrs ko tā visa automātika tur dara un kam vajadzīga....

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
pirms 2 stundām , jacobs teica:

 

Vīna darītava Turaidas muižā un viena no iekārtām...

 

vai tad vīnu ražo caur destilatoru?

 

Link to comment
Share on other sites

Puiši, katram klientam savas vēlmes...

Prece ir prece, kā jau visas un šo to tur jau ''pokozukai'' arī vajag...

Vīnu jau vispār destilē arī, ja nezināji...

Izgatavojot, nu jau krietni pāri simtam nopietnākus aparātus, ne maz arī ''licencētiem pasūtītājiem'', kaut ko jau gan saprotu šajā jomā...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es ar šo to no destilācijas sajēdzu, redzu garu kolonnu. Ar ko pildīta? 

Bet nesaprotu kam tik sarežģīta automātika.....

Link to comment
Share on other sites

Ronald, kā kurā gadījumā pildījums...

Rašiga keramikas gredzeni, ''kalibrētas'' granīta šķembas utml.

Drošības automātika(Tanka līmenis; dzesēšanas ūdens spiediens, temperatūra,patēriņš; vad. kastes temp.) + nepieciešamā vadības automātika(2 termoregulatori divdaļīgajai kolonnai; tanka un destilatora termoregulatori), nav jau tik daudz...

Tāpat, lai var redzēt un ierakstīt procesa gaitu(3min-14d)...

Laika relejs, jaudas mērītājs, sildelementu darba strāvas reg. indikācija utt.

Viss tas ļauj mierīgi naktī operatoram iet gulēt, lai aparāts strādā...

Protams, kā jau teicu, visam labi, iespaidīgi jāizskatās arī nespeciālistu acīs, jo saimniekam tur bieži arī ekskursantu grupas...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu jā, tā teikt lai pazīmētos....

 

Pildījums - nav nekā labāka par sistu rūdītu stiklu! Pēc parametriem krietni labāks par tiem keramikas gredzeniem vai  kalibrētām šķembam! Trūkums - ļoti lēti!

Par automātiku - vienīgais kam tiešām ir jēga - sildītāja jaudas kontrole pēc temperatūras kolonnas augšā! Var panākt ar ~15 eur ķīnas termoregulatoru. 

Link to comment
Share on other sites

@ronalds_ tā nu gan nebūs. Lai katru reizi rezultāts būtu atkārtojams, tam arī noder šī automātika(ja kas, esmu redzējis ne tikai tik mazu lielajās ražotnēs). Tas arī viss. ja taisi pats sev - pats vari eksperimentēt katru reizi...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Rubb, mājas ražotnei jau ir tas šarms, ka katru reizi sanāk nedaudz savādāk!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ronalds_ teica:

sildītāja jaudas kontrole pēc temperatūras kolonnas augšā! Var panākt ar ~15 eur ķīnas termoregulatoru. 

 

Vispār jau, sildelementa jaudas regulatators ar stabilu izejas strāvu un iestādot attiecīgu kolonnas režimu, šis aparāts ražo konstanta stipruma spirtu 10-12h no vietas, ne operatoram piedaloties, ne arī praktiski tam tur '' sildītāja jaudas kontrole pēc temperatūras kolonnas augšā! ''

Rubb, un tev taisnība, saimnieks ražo pārdošanai, piemēram no vīna spirta savu ''Muižas stipro'' un tam jāgaršo vienādies vienmēr un visur...

Kā viņs arī uzsvēra, tieši šī lieta mazajiem ražotājiem bieži klibo, ko norādot pircēji...

Es dažādās pārtikas, kīmiskajās u.c. ražotnēs esmu nostrādājis gadu 45, un šāda tāda pieredze ir iekrājusies par to visu...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

@jacobs, skaidrs ka tev ir kandžas aparāts - bentlijs lai būtu ko tūristiem parādīt. Īstenībā būtu interesanti nogaršot un salīdzināt ar budžeta klases aparāta sniegumu - kolonna ar stiklu pildīta, sildām uz gāzes, automātikas nulle....

Link to comment
Share on other sites

Ronald, man jau viss tas rutīna...

Telefonā kādi 150  klientu numuri, neskaitot to, kuri caur v-lu(Dzirnavu 7) iet...

Iedomājies, ja tie sāktu mani lamāt par kvalitāti, vai ka ne vella nespēj ar tiem aparātiem galā tikt...

Vakar piezvanīja viens 7 gadus sens klients, vajadzēja uz Lemonu šo pēc nomaināma slēdža aizsūtīt...

Taču nereti cilvēki pazvana, lai palielītos, cik forši viss iet....

Viegli jau nav katru konkrētu aparātu atmiņā atsaukt, jo tā tauta e-pastus maz saziņai lieto, pārsvarā telefons un tūlīt vajag...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Skaidrs, tu ir kandžas aparātu lielražotājs... Es te tik varu kautrīgi pīpēt maliņā....

Labāk pastāsti kam tās trubiņas kolonnai pa malām un cik gara ir kolonna?

Link to comment
Share on other sites

(1000+1000)mm x 76mm

4 dzesējamā ūdens šķēršļi(18mm) iet cauri kolonnai un sānos tos savieno 12mm PU caurulles...

P.S.

Jā, kā aizgāju pensijā, tā pēdējos gados nolēmu strādāt tikai mierīgu darbu darbu savā darbnīcā un tikai priekam...

Taču citu mēnesi mēnesi iznāk dragāt 30dienas no vietas, pa 10-12 stundām... Taču darbs interesants, daudzveidīgs, var pamainīt tā etapus vietām un neko īsti vienādu nekad neizgatavoju... Es tomēr esmu darbaholiķis...  Un sanāk jau arī par to ne tikai sviestam... Droši vien, kā jūs tur lielaties, kā labam programistam...:D

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, poliuretāns, lai gan tas nav būtiski...

Būtu tās 2m kolonnas jāizgatavo lielākā sērijā, uzpresētu tās ūdens caurullītes arī no INOX...

Lai īsti atstrādātu katru modeli, tad vismaz kādi 20 gabali tādi jāizgatavo...

Nevis tā, ka veselu gadu taisa vienu aparātu un tad 10 staigā apkārt, kā gailis, ka nu man ir tas krutākais...

Man jau pēc neilga laika iepriekšējais maz interesē, esmu topošajā ar visām četrām iekšā, lai tas labāks būtu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , jacobs teica:

Vīna darītava Turaidas muižā un viena no iekārtām...

Ja tas ir tavs krosējums, CEPURI noņemu, sterili kā aptiekā!!!!! 5++++

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šādas lietas var izgatavot, kā likums, ja autors no a līdz z ir viens meistars...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kompresors

Jacobs, kā var  "noturēt" kolonnu uz aizrīšanās robežas, ja nav noslēpums? Vienkāršākajā variantā var pieregulēt jaudu,  klausoties, kādas skaņas kolonnā, bet gribētos automatizēt... Kā to var izdarīt (vai var izdarīt?) ar termometru (temperatūras devēju)? Vārīšanās temperatūra tak atkarīga arī no atmosfēras spiediena...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...