Jump to content

Ar kādu programmu es varu izstrādāt LOGO ?


Guest Nacionālists
 Share

Recommended Posts

Guest Nacionālists

Jaa zu papiira es varu to uzskiceet...vismaz izteelojos kaa to veeleetos redzeet. varbuut man kaads avr paliidzeetr?

Firmas nosaukums buus Deko Buildings Ltd

 

LOGO izteelojos shaadu: DEKO ar lieliem burtiem (tajos burtos var kautko ietvert, piemeeram o burta vetaa zaagja virpu utt). Buildings Ltd ar maziem.

 

Firma nodarbojas ar guljbuuzju eksportu, ar virtuves iekaartaam, saunaam utt, vaardu sakot darbs ar koku. Ja kaads vareetu man izveidot LOGO es buutu ljoti pateiciigs :)

 

Skices luudzu suutiit uz nacionalists@navigator.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK

Tev ir jāņem daudzmaz populāra vektorgrafikas programma (piem. CorelDraw vai Illustrator). Vektoros to vajag, lai pēc tam to logo varētu izmantot tālākai reproducēšanai. Ja Logo būs bitmap formātos, būs ļoti ierobežotas tā tālāka reproducēšana un ļoti apgrūtināta modificēšana. :idea:

 

p.s. kvalitatīva logo izstrāde ir ļoti darbietilpīgs produkts (tamdēļ arī nav lēti). Izstrādātājam ir jāzin daudz vairāk, nekā tikai firmas produkts. Logo bez ideoloģijas ir tas pats kas auto bez motora. utt.

Link to comment
Share on other sites

nu ja vajag ūberlogo ej uz kādu kantori un biki sapiķo, lai tev uztaisa kārtīgu logo. ja neko ūberūber nevajag tad taisi fotošopā pats izmantojot manuāļus(kuri internetā ir daaaudz)

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK
nu ja vajag ūberlogo ej uz kādu kantori un biki sapiķo' date=' lai tev uztaisa kārtīgu logo. ja neko ūberūber nevajag tad taisi fotošopā pats izmantojot manuāļus(kuri internetā ir daaaudz)[/quote']

 

Pat ja Logo sastāv no diviem helvētikas burtiem, neieteiktu viņu taisīt photoshopā (skatīt iepr. manu postu). :idea:

Link to comment
Share on other sites

Normāls logo nav nekāda desumaize.. Labāk painteresējies kādā reklāmistu kantorī kas ar to nodarbojas. Varu ieteikt "4sistēmas".

Lai logo vienlīdz labi izskatītos gan mazs gan liels, gan krāsains gan melnbalts.. Tur ļaužam šistas no kompozīcijas un mākslas jāsaprot..

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
Jaa zu papiira es varu to uzskiceet...vismaz izteelojos kaa to veeleetos redzeet. varbuut man kaads avr paliidzeetr?

Firmas nosaukums buus    Deko Buildings Ltd

 

LOGO izteelojos shaadu: DEKO ar lieliem burtiem (tajos burtos var kautko ietvert, piemeeram o burta vetaa zaagja virpu utt). Buildings Ltd ar maziem.

 

Firma nodarbojas ar guljbuuzju eksportu, ar virtuves iekaartaam, saunaam utt, vaardu sakot darbs ar koku. Ja kaads vareetu man izveidot LOGO es buutu ljoti pateiciigs :)

 

Skices luudzu suutiit uz nacionalists@navigator.lv

 

par 200 ls :p:)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Reklāmas un Dizaina aģentūra UrbanPicture.net - logo izstrāde, grafiskais dizains, web dizains, mājaslapu izstrāde, reklāmas pakalpojumi: 

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Vai tas nebūs rekords, mironis ar gandrīz 9 gadu stāžu?????

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

tas urban picture kaut kāds miskates kantorelis, reiz rakstiju vēstuli par cenu aptauju, cik izmaksās responsīvs dizains mājaslapai saglabājot izkārtojumu un logo, līdz šai dienai neesmu saņēmis atbildi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...