Jump to content

Datorpeles izvēle


Rihardss
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Nu nez, man par Logitech vairs nav nekādas labās domas. Kādām 2 klavierēm sprūst taustiņi (starp viņām ir G105 - tā saucamā "geiming kejbōrd"). Pēdējo gadu peles vispār ir loterija - ļoti lielai daļai tiešām pusgada laikā parādās problēmas ar klikšķi - parasti kreisā poga vai rullītis. Arī Steelseries pele aizgāja misenē ar labās pogas defektu (bija riktīgi žēl).

Ir viena mūžveca Logitech bezvadniece - tā kalpo jau gadus 5 -  tai nekas nenotiek.

 

Tā ka es arī labprāt uzklausītu informāciju par konkrētiem, nedārgiem bet veiksmīgiem peļu modeļiem. Mūsu ģimenē kopā ar vecīšiem tiek lietoti 5 kompji, nu galīgi negribās katru 1/2 gadu pirkt 5 jaunas peles (sanāktu 150 EUR gadā, ja kas). Labi, ka vēl ir daži dinozauri, kas taisīti pēc puslīdz normāliem kvalitātes standartiem.

Link to comment
Share on other sites

Man šī vareni patīk, pāris gadus lietoju, nekas nav saplīsis:

 

Labots - abi
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tu neticēsi! Man viņu uzdāvināja kā instrumentu komplektu vecmāmiņa, tur bij vēl šis tas rozā, šķēres vēl kaut kur mētājas, skrūvgrieži utt. Čigāni šamai bij to notirgojuši kā profesionālu instrumentu komplektu par bargu naudu :superstition:

 

Tādi jauki cilēki, nelatvieši, kaut viņi slīkdami dzert prasītu!

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Daudz ko, un vel sēžu netā un bildītes šķirstu:D


pirms 3 stundām , CAP teica:

ko tu ar tām pelēm dari? CS dragā?

Daudz ko, un vel sēžu netā un bildītes šķirstu:D

Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs, cik daudz naudas atvēl perifērijas iegādei.

Man ir razer lancehead pele - tīri sakarīga - darbā strādājot ar parasto ofisa peli jūt atšķirību.

 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Es lietoju Steelseries Rival 100. Sameklēju čeku, izrādās man viņa ir jau nedaudz vairāk kā 2 gadus. Vēl joprojām jūtas kā jauna. Maksāja 32€. Tagad par tādu pašu cenu var paņemt atjaunoto versiju Rival 110, kam ir labāks sensors

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , shadow118 teica:

Rival 110

izskatās interesanta.. tiesa 40 euro par peli šķiet perebors :)

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 39 minūtēm , CAP teica:

izskatās interesanta.. tiesa 40 euro par peli šķiet perebors :)

4games.lv melna ir pa 32€. Balta un pelēka ir pa 28€. 40€ man liekas ir bik pa daudz priekš viņas, ap 30 jau ir pieņemamāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā arī aktuāla problēma - M175 praktiski vairs nestrādā middle click. It kā jau nav liela problēma - atskrūvēt to peli un pārlodēt pogu, bet …

 

Kāda te pieredze ir ar bezvadu pelēm? Ir kaut kāda būtiska atšķirība peles lietojamībā/uzticamībā, ja salīdzina Bluetooth ar USB uztvērēju?

Interesē kaut kas no tām, kam kalpošanas laiks ar vienu AA vai AAA bateriju mērāms ja ne mēnešos, tad gados. Bez kaut kādām fancy pogām (nu kā 10-pogu pelēm). Spēles nespēlēju, bet patīk, ja dzelzis kalpo 5-10 gadus.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Marathon m705, pat neatceros kad nopirku, bet noteikti ir 2+ gadi, un vēl neesmu mainījis bačas, lai gan nelietoju katru dienu. Nekad neesmu slēdzis ārā. Ofisā dell km717 kombo ik pēc ~mēneša jāmaina bačas, itkā nav traki, bet tomēr

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , __Igors teica:

Mazliet biedē viņas 135g. Nez, tas ir ar baterijām vai bez?

Tagadējā M175 - ~80g, no kuriem ~30g ir baterija. Smaga nav, bet viegla arī ne.

Cik atceros, savulaik ir nācies padzīvot ar pasmagu peli - nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Patīk labas mantiņas, bet penža budžets to niķi ne visai atbalsta. ?

Pa pārdesmit Eur pirms pāris gadiem Ebajos nopirku minimāli lietotu "biezo"  Logitech Perfomance bezvadu peli,  ar pieteiktu defektu- kreisās pogas "gļuks" (dubultlikšķis). Pa pāris Eur turpat Ebay nopirku saujiņu mikroslēdžu. pārdesmit min darba izjaukt- pārlodēt  un nu nezinu bēdu. Pele manai lielajai ķepai ļoti ērta. Pa 100 Eur tādu nevarētu atļauties..:)

 

     212661.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Hmm, vai es būtu vienīgais, kuram pa lielam pofig kāda pele?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 9 stundām , ivo teica:

Hmm, vai es būtu vienīgais, kuram pa lielam pofig kāda pele?

Pofig ir līdz brīdim kamēr nav palietots kaut kas labāks. Kaut vai tāds itkā tāds sīkums, kā peles pēdiņas. Lētajām viņas parasti ir maziņas un ne sūda neslīd.

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

2016.02.16. , 13:24, ivo teica:

Vai es būtu vienīgais, kam "pa lielam" ir pofig kādu peli izmantot?

pirms 9 stundām , ivo teica:

Hmm, vai es būtu vienīgais, kuram pa lielam pofig kāda pele?

Zini, neņem ļaunā, bet mēs jau toreiz sapratām, ka Tu šeit neiederies :)

 

pirms 9 stundām , Damn teica:

Logitech MX518 kalpo joprojām, kopš 2006 gada :D

Nav jau tā, ka viņu tagad būtu baigi viegli nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ivo teica:

Hmm, vai es būtu vienīgais, kuram pa lielam pofig kāda pele?

 

Pelei ir nozīme, prastās kaitina līdz baltkvēlei

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, Boni, tad to met pret sienu...?

Kamēr nopērk beidzot parocīgu peli...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, shadow118 teica:

Pofig ir līdz brīdim kamēr nav palietots kaut kas labāks. Kaut vai tāds itkā tāds sīkums, kā peles pēdiņas. Lētajām viņas parasti ir maziņas un ne sūda neslīd.

Tur var par 100% piekrist. Arī bija tāda nostāja, ka pofig perifērija, pele, klaviere, galds, krēsls, ka tik jaudīgāks PC un pilna laime.

Tā arī ir, ka vajag izmēģināt kādu no dārgākā gala pelēm, tad uz parastām, lētajām vairs negribēsi paskatīties.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau ir parocīga, vien kaut kādi 15 EUR Natec, poļu brīnums neticami labā izpildījumā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , xp teica:

Tur var par 100% piekrist. Arī bija tāda nostāja, ka pofig perifērija, pele, klaviere, galds, krēsls, ka tik jaudīgāks PC un pilna laime.

Tā arī ir, ka vajag izmēģināt kādu no dārgākā gala pelēm.

 

Ir jau arī ar koka korpusu. Nelētas.

Manuprāt paša ķepas izmērs arī daudz nozīmē. Tāpat vai cilvēks tikai 100 reizes dienā klikšķina vai lieto peli 1000 reizes dienā. 

 

Gadu ar vienu baču intensīvi lietota bezvadu pele nevilks, pat visdārgākā.

 

Link to comment
Share on other sites

ir reizes, kad tas vads kaitina.. bet kopumā jā.. galddatoram pele pie vada ir saprātīgs risinājums :D

pašam roka nav ne liela, ne maza.. bet lielās peles ciest nevaru.. patīk standarta un mazliet mazākas..

Link to comment
Share on other sites

Par bezvadiem - ir lietotas dažādas. Pirms gadiem 10 darbā bija pele, kas vilka ~gadu. Tai pat laikā mājās bija pele, kuru praktiski katru nakti bija jāliek uz lādētāja. Tagadējā Logitech M175 velk kaut kādus mēnešus - it kā ir OK, bet ja ir iespēja dabūt tādu, kam bateriju jāmaina 3x retāk - kāpēc ne… Nezinu, kāpēc vienas ir rijīgākas, citas mazāk rijīgas (pat 1 brenda ietvaros).

 

Par vadiem - man arī galda datoram jebkādi vadi traucē. It īpaši, kad tas divmetrīgais vads izrādās par īsu. Mājās no galda datora atteicos pirms >10 gadiem, savukārt laptopam tie vadi traucē vēl vairāk nekā galda datoram. It īpaši, ja uz galda vietas pamaz. Pat telefona lādēšanai ir ~10cm garš vads.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Rij tās kurām liela frekvence uzlikta, tak 8x-16x biežāk sūta signālu

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Vadam galvenais lai viņš ir lokans. Man iepriekšējām divām pelēm bij braided vadi, tie, kas iekšā tā kā auduma striķī, itkā skaitās krutāk un tā, bet viņi ir ritīgi stīvi. Tagadējai ir parastais gumijas vads, pie tam diezgan mīksts, ir labāk nekā tie sapītie vadi 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

bet ja ir iespēja dabūt tādu, kam bateriju jāmaina 3x retāk - kāpēc ne…

Ir pieredze ar Logitech M705 Marathon Mouse. Šai pelei, tiešām, baterija ļoti ilgi turēja, ražotājs norādījis līdz 3 gadiem. Pavecs modelis gan. Var nepatikt, ka salīdzinoši liela, var nepatikt papildus pogas, papildus pogu izkārtojums. Šī pele man bija pirms Performance Mouse MX, Performance pele bija regulāri jālādē, manā gadījumā katru nedēļu, varbūt kādu dienu ilgāk par nedēļu noturēja lādiņu.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Vispār Logitech peles ir izturīgas lietoju G500S jau četrus gadus, un šai pelei pat nodiluma pazīmes vēl nav sākušas parādīties. Logitech G105 klaviatūrai arī ir četri gadi un nekādas vainas. Agrāk bija G400S arī nekas nelūza.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

Nav jau tā, ka viņu tagad būtu baigi viegli nopirkt.

G400 ir tiešais MX518 pēctecis.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 21 minūtēm , @rmands teica:

Vispār Logitech peles ir izturīgas lietoju G500S jau četrus gadus, un šai pelei pat nodiluma pazīmes vēl nav sākušas parādīties. Logitech G105 klaviatūrai arī ir četri gadi un nekādas vainas. Agrāk bija G400S arī nekas nelūza.

Man Logitech UltraX Media klaviatūra kalpo jau kādus padsmit gadus, man liekas pirkta kādā 2006. gadā

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

razer lancehead

Bet visiem viena pele neder - atkarīgs kāds ir peles tvēriens, pie kā pašlaik esi pieradis u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pieredze ar Razer Mamba Tournament  - otreiz diez vai pirkšu. Gļuko, pa brīdim pakaras/nestrādā sensors uz dažām sekundēm, tad aiziet. Nav tā, ka uzreiz un var labi nodemonstrēt, bet pietiekami bieži, lai tas kretinētu. Gļuks parādījās diezgan drīz pēc iegādes.

Līdzi nākošais softs prasīja apdeitoties katru otro dienu.

Tagad tas mēsls mētājas plauktā un tiek lietotā nezinu no kurienes iegūta A4tech X7 XL-747H - nav īpaši sliktāka.

Bet nu Razer aplauza dikti. Overpriced piece of shit !

 

Pašam ir liela roka, attiecīgi patīk liela izmēra peles un kretinē, ka internetā NAV iespējams saprast cik liela tā pele ir. Youtube apskatos tu arī ne līdz galam saproti cik lielas rokas ir apskata veicējam.

 

Link to comment
Share on other sites

Ikdienā lietoju Zowie EC1-a, ētra, precīza, rokā sēž labi, bez liekām fīčam, cena ~60 eiropiešu rubuļi. Nav nekādu rgb, pārdabiska, nereāla dizaina etc, bet vai ir vērts tādu pirkt, ja netiek spēlētas fps žanra spēles, grūti teikt. Itkā build quality labs, cena arī nav tā ka baigais kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...