Jump to content

Nokia 5230


Bacilis
 Share

Recommended Posts

sveicināti,

sen jau gribēju paņemt kādu mazcenas telefonu ar lmt pieslēgumu, bet līdz šim nebija nekas sakarīgs, pavisam nesen pamanīju ka ir jauns nokia modelis, ko var paņemt ar lmt pieslēgumu. interesē nokia 5230, cik noprotu, viņa lielākie mīnusi, ka slikta kamera un nav wifi.

ko jūs man ieteiktu?

nu īsti nesaprotu kā ar to lmt pieslēgumu, jāmaksā 15ls par telefonu un +2ls katru mēnesi 24 mēnešu garumā jāmaksā?

paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja būtu tagad jāņem, tad laikam pirktu Nokia 6700 classic. Pačamdīju rokās - foršs metāla korpuss, GPS, lietojama (bet ne ļoti laba) kamera, izcils displejs, ātrs. Kā raksta gsmarena.com tad šis ir Sirocco tikai Lite versijā un cena Rīgā ap 130Ls.

Link to comment
Share on other sites

jā, gribētos skārienjūtīgu ekrānu, 5530 ir labs, jā, bet viņu nevar paņemt kā mazcenas telefonu.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Bitē N5530 pa 69 laši un līgums tikai uz gadu ...

 

baisi tev to LMT vajag ?

Link to comment
Share on other sites

nu vispār, man viens radagabals ir lmt klients, un negrasās pāriet uz citu operatoru, tāpēc es gribu ņemt mazcenas telefonu uz viņa numuru.

nu jā, vēl viens - ka viņam ir tikai viens skaļrunis, nav bakstāmā mietiņa, sliktāka kamera un man šķiet vislielākais mīnus, ka nav wifi, kāda tad jēga no tā lielā ekrāna, ja nav wifi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par Nokijas skārienekrāniem neesmu sajūsmā. Pamēgināju 5800 un tam ekrāns griezās horizontāli tikai uz vienu pusi, nebija tik precīzs un atsaucīgs ka iPod Touch 1st gen (tāds tačskrīns pieejams salīdzināšanai). Bija jūtama bremze. Arī fiziskā uzbūve 5800 ir tāda 3 ar mīnusu. Aizmugures vāciņš laikam no izlietotiem prezervatīviem taisīts. Nu nebija nopietni. Tāda sajuta, ka Nokija uztaisija tačskrīnu tikai lai būtu ari viņiem kaut kas tāds. Bet par pielietojumu un kvalitāti aizmirsa. Tas gan var neattikties uz 5230... bet kas lai zina...

Link to comment
Share on other sites

zinu , zinu , pašam bija ipod touch 2g, baigi labā manta, tas skārienjūtīgais ekrāns vispār mēdza pārsteigt.

 

nu tad ko jūs man ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...