Jump to content

Win 7 + Realtek High Definition sound


bresis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti !

Nesen uzliku Windows 7, viss ideāli, viss strādā. Tikai ir viena LIELA problēma, man ir skaļruņi- creative (5,1), bet skan tikai 2.1. Var tajā mananger visu grozīt kā gribi, bet neko tas nedod. Un vēl, nevar apvienot front panel ar rear panel, ja gribu austiņas (piemērs) apvienot ar skaļruņiem, tas nav iespējams, var uzlikt lai skan vai nu skaļruņi un neskan austiņas, vai nu skan austiņas un neskan skaļruņi. Lūdzu, ja kādam ir līdzīgas problēmas, palīdziet :)

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
var uzlikt lai skan vai nu skaļruņi un neskan austiņas, vai nu skan austiņas un neskan skaļruņi

tas ir tikai loģiski, tieši tā strādā 99.9% aparatūras :) [jaunums?]

Ja tev tā bija agrāk - tad līkas rokas vai nepareizi salikts speciāli.

Link to comment
Share on other sites

bobikson, tas nav loģiski! Uz Asus P5K Premium integrētā skaņa uz noklusētajiem uzstādījumiem strādāja tā kā vēlas bresis, taču uz Intel DP55KG var pieslēgt tikai vienu izeju vienlaicīgi. ;) Arī Win7.

Link to comment
Share on other sites

bobsikon, oxxam taisnība. Tāpēc arī gribu, lai kāds palīdz, un lai skan visi skaļruņi nevis tikai 2 :(

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

es saprotu, ko jus gribat, bet tas ir absurds - laist skaņu gan uz austiņām, gan uz pastūzi/speakeriem... priekš kam!? feeds priekš kāds radio-točkas!?

 

bet citiem ari ir problemas

"Try installing drivers for the realtek from your motherboard CD. Use Vista drivers if no Window 7 are available."

ir tev tas softs? man liekas ar viņu viskovar salikt

PS: piekuuns jau apsteidzās :)

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

Realteka mājas lapā ir viss nepieciešamais.

Man vēl ir "disable front panel jack detection".

Ne visi frontālie paneļi prot paziņot kartei ka viņos kas iesprausts...

 

Draiveri šeit:

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

 

Nav jālieto Vistas draiveri, jo Realteks ir uzrakstījis W7 draiverus, eku pat šogad jau ir relīze 2.41

 

PIEZĪME:

Realteka draiveri vispirms nones iepriekšējo versiju, tad restarts un palaižam instalāciju par jaunu.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Izdarīju kā Mārcis B. teica, nekā, tas pats. Vēl laikam nākas piebilst, kad nospiež "Test" tad it kā atskaitās visi skaļruņi, bet kad atskaņo mūziku, skan tikai tās divas.

Link to comment
Share on other sites

Ja atskaņo stereo skaņu (2 kanāli) kam būtu jāskan aizmugures skaļruņos?

šajā gadījumā viss ir iestatījumos, ja grib kādus telpiskus efektus no parastā mp3, tad jābakstās realtek menegerī vai pleijerī.

cits jautājums, ja laiž 5.1 audio.

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

c9wy0sk5en50shbmdsxm.jpg

šādi uzstādījumi, bet neiet. Ko vēl varat ieteikt, un pat nesakiet, lai ķeksē kādā no speakre fill, swap center, vai enable bass management

Labots - bresis
Link to comment
Share on other sites

Nu ne jau tas ir tikai uz mūziku, playeri tur nav ko iejaukt, pats esmu visu darījis, bet nekā. Neskan gan playeros, gan visā pāejā PC, t.i startup, programmas, spēles, skype. Visur ;)

 

Izpalīdzīgie :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...