Jump to content

autoskola fortuna.


eddge
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Uz doto brīdi NVA kuponus neizsniedz , bet , ja ir iespēja - piesakies , gan jau drīz atkal atsāks izsniegt . Iespēja "na šaru" dabūt "B" kategoriju , grēks neizmantot .

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ja neizsniedz viena, var izniegt cita filiāle. 5dien Siguldas filiālē man ieteica griezties kādā pāķiskākā filiālē kur kuponi var būt vēl palikuši.

 

Man radās papildus jautājums: ja man ir B kategorija un esmu students profenē, vai es varu pretendēt 'na šaru' šādā veidā tikt pie citas (nopietnākas) kategorijas pravām?

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nopietnākas tiek arī piedāvātas , bet cik saprotu , tas viss tiek piedāvāts tikai pusslodžniekiem .

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu tad ar to kuponu var iet uz autoskolu un sakt macibas?!

Bet es kko no muterites dzirdeju, ka tos kupons lai sanemtu ir pat jagaida paris menesi. Ta var but? Vai ka vispar tas viss notiek.?!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Njaa, bet tas kupons augstskolas izmaksas nosedz tikai par pusotru gadu. Ja tik ir atlicis pēc studiju pārtraukšanas - ideāli. Ja nav - iespēja pusotru gadu nosēdēt augstskolā un pēc tam domāt ko un kā :)

Nākamie kuponi, vismaz Rīgā, būšot pieejami sākot ar marta mēnesi, studijām, kuras sāksies septembrī.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...