Jump to content

Atgūt mistiskā veidā pazudušas bildes


hanek
 Share

Recommended Posts

Vakar svinoties pa ''pālim'' tika atstāts fotoaparāts bez uzraudzības(Canon IXUS 65). Kautkādā mistiskā veidā (izdzēstas vai kā savādāk) ir pazudušas ļoti jaukas bildes no vakardienas. Novilku zar84(laikam taa saucas tas softs) recovery tool kas no sd kartes atguva izdzēstos failus. Ilgi viņš meklēja un atrada pat gadu vecas bildes skatāmā variantā, taču tieši vakardienas svarīgās bildes (aptuveni 3-4) neatrod. Kā vēl varētu atgūt viņas?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini ar EASEUS Data Recovery Wizard Professional, maksas softs, kas man palīdzēja atgūt izdzēstas bildes no HCSD atmiņas kartes.

Link to comment
Share on other sites

Kad man pazuda bildes, dabūju atpakaļ ar visparastāko checkdisk, iebāžot kartiņu datorā.

Bildes visas parādījās found.000 mapē diska saknē, gan tika pārdēvētas

 

un jā, undelete softs pirms tam nelīdzēja, tāpat kā topika autoram

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad man pazuda bildes, dabūju atpakaļ ar visparastāko checkdisk, iebāžot kartiņu datorā.

Bildes visas parādījās found.000 mapē diska saknē, gan tika pārdēvētas

 

un jā, undelete softs pirms tam nelīdzēja, tāpat kā topika autoram

 

Kā šito var dabūt gatavu ja lietoju windows 7, un atmiņas karte iesprausta uz H: slota?

Link to comment
Share on other sites

:blink: iekš My Computer ar labo peli uz H, Properties, Service, Check disk for errors :blink:
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man vaig mazliet pamaaciibu kaa atrast tas bildes ar to chkdsk. Visus softus izmeiginaaju, nestraadaaja. Ar to checkdisk arii pameiginaaju iekliksinot abas piedavatas opcijas, paradija ka nekadu kljuudu neatrada un viss.. ko daru nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...
gkristbergs

 

 

 

Vakar svinoties pa ''pālim'' tika atstāts fotoaparāts bez uzraudzības(Canon IXUS 65). Kautkādā mistiskā veidā (izdzēstas vai kā savādāk) ir pazudušas ļoti jaukas bildes no vakardienas. Novilku zar84(laikam taa saucas tas softs) recovery tool kas no sd kartes atguva izdzēstos failus. Ilgi viņš meklēja un atrada pat gadu vecas bildes skatāmā variantā, taču tieši vakardienas svarīgās bildes (aptuveni 3-4) neatrod. Kā vēl varētu atgūt viņas?

 

 

 

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

 

 

 




 
 
 

 
 
 
Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
 
 




Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...