Jump to content

boot.ini priekš W7


raiviik
 Share

Recommended Posts

Man Windows 7 Ultimate vajag atrast failu ,kas būtu ,kā WinXP "boot.ini" visur skatos nav tāda! Kāds nevarētu palīdzēt , vai ar jauno Win viņš varētu būt bijis pārsaukts vai kkā tml. ? Jo meklējot system32 un Kontroles panelī nekā ! :( Tas fails nepieciešams ,lai sataisītu tā ,kad varētu pie startēšanās ieslēgt sev vēlamo HDD!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Iecere taada:

Man ir 3 HDD

 

1. SATA 500GB virsuu ir XP pro

2. SATA 500GB virsuu ir Win7

3. ATA 20GB virsuu ir XP Pro

 

veeleetos izdariit taa ,lai kad sleedz iekshaa kompi buutu izvelne piemeeram raada (ar kaadu HDD velaties turpinaat)!

 

Jo vienkarshi man vins automaatiski met viena! kursh pirmais pagadaas

un es nekaadi nevaru vinus savienot atveru vienu iet otrs un tresais ne

atsprauzu pirmo otrais iet ,bet treshais ne

 

MAN VAJAG LAI TOS HDD VAREETU SAAKUMA PAARSLEEGT UN LAI NEVAJADZEETU VIENS OTRU SPRAUST LAUKAA VAI IEKSHA!

Labots - Grisha
Dievinam citeet ieprieksheejos postus.
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Bišķi atejot no tīri softiskā varianta - var jau skatīties, vai dēlim nav multiboot iespēja. Manam, piemēram, nospiežot pogu F8, tiek izmests saraksts ar visiem diskiem - norādi, kuru gribi un usjo. Pašam ir divi sistēmdiski. Nu, otrs tiek ļoti reti darbināts, tāpēc mani šāds variants apmierina.

 

EDIT - ā, nu, instalēti gan tika, ja tā var izteikties - atsevišķi, tobiš, otro instalējot, pirmais pamatdisks tika atslēgts, lai instalācija nepamanītu, ka kauču kur jau windows ir :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Piektdienas vakars nav velti pavadīts, pīpējam uz vella paraušanu! Tak autors pats nezina ko viņš varētu gribēt. Es vēl saprastu ja būtu Win un Linux vai vēl kas darbam... Bet trīs Win un pie tam divi XP, nu vobše.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...