Jump to content

garumzimes ieksh Windows7


Marco
 Share

Recommended Posts

uzliku windows 7,negribu garumzimes ar alt likt, uzreiz uzinstaleju tildi - nekaa, visu daru ka parasti - nekaa, tad megjinaju dzest ara visas citas valodas likt tikai latvieshu('), tapat pec restarta uzlec US. karoch liekas ka ar tildi neiet, ja varbut kads zin tad kko saka. 

 

tad njeemu otru variantu, http://laacz.lv/apostrofs/ , galu galaa nesanaca, jo pirmamkartam veco versiju tai programmai man neljava ieinstalet, jo prasa frameworks lai ieinstaleju, bet tos man neljauj ieinstalet un saka lai eju uz turn windows features on or off, sledzu gan ieksha gan ara tieshi frameworkiem nekas nenotiek, tapat met erroru instalejot to programmu, tad vilku jaunaku versiju tai pashai programmai, bet nekas beigas tapat nesanaca, tad ko man darit? man jau riebjas ka lec visadi apastrofi garumzimju vieta, shito tekstu jau gruti bij uzrakstit.

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

windows 7 x64, Tildes Birojs 2005. nu megjinaju tieshi ar tadu ka bija dots taja linka, bet nu reali neiet ne ar vienu, vai ari man neierubi ka ar to jauno versiju uzlikt, tipa lieku, bet nekas nesanak.

Link to comment
Share on other sites

Uzlikt gan jau uzliki, bet kā ar konfigurēšanu (nepateikšu, kā tas saucas w7, bet XP ir Regional and Language Options - tur arī izvēlies vajadzīgo.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc pa 16 Ls Tildes biroju mājas lietotājiem 2008 iekš i - neta veikala M79 un viss būs štokos. Turklāt šī tilde ir licenzēta. Man tāda ir. Priekš Windows 7 labāk jaunāku versiju. Nopērc, uzliec un nebūs tev problēmu. Noziedo taču 16 Ls. Šitas ir visērtākais variants, tici man.

Labots - hacker1984
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Uzlikt gan jau uzliki, bet kā ar konfigurēšanu (nepateikšu, kā tas saucas w7, bet XP ir Regional and Language Options - tur arī izvēlies vajadzīgo.

 

 

 

 

man pat nepiedava pec uzliksanas pie regionalajiem optioniem iespeju uzlikt latvian(').

 

 

 

 

 

 

 

Paldies Kams!!!! ar to 3in1 sanāca, Liels Paldies! :)

 

 

 

tagad atkal ir jauna problēma. vai ir kaut kā iespējams noņemt, lai ar pogu ~ neliekas garumzīmes?

Labots - Marco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Janis K.

Man Tilde 2005 iet bez problēmām uz Win7 un bez jebkādiem upgrade... Vai gadījumā Regional/Keyboard layout settings nav sačakarēti? Zinu, ka vismaz kādreiz Win bija ļoti jūtīgi pret šādām lietām.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

No tildes biroja vienīgā izmantojamā daļa ir vārdnīca! Priekš rakstīšanas pietiek ar šo LV keyboard layouts.zip

 

Tur ir izkārtojumi kas raksta lv burtus gan ar ' gan ` gan alt, der uz visiem windows sākot no 2000.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...