Jump to content

VIASAT connect


kaaarlis
 Share

Recommended Posts

sveiki, kāds labs cilvēks man lūdzu nevarētu pastāstīt sīkāk par viasat connect pakalpojumu. mājas lapā lasīju, ka TV + Internets - ar fiksēto mēneša maksu 15,5 ls, bet ar piebildi, 500 bezmaksas megabaiti mēnesī. tad nu tas man sāka radīt šaubas.

 

Vai ja es mēnesī būšu pārsniedzis 500 mb, par katru nākošo mb tiks pieskaitīta atsevišķa maksa. Jo es vienkārši nesapratu kā tas ir ka pakalpojumam ir FIKSĒTA MĒNEŠA MAKSA un 500 BEZMAKSAS MB. Vai tie 15 ls attiecas uz tv un par internetu ir atsevišķi jāmaksā  

 

Paldies par uzmanību

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Takš mobiļņikiem bija tas pats, maksā par nokačāto daudzumu.

Bet nu es 7 un tad vēl reiz 7 reizes padomātu, vai Viasats ir tas labākais biedrs ar ko sākt draudzēties.

Punkts:

6.Internets pieejams ne tikai mājās, bet arī pārvietojoties, jebkurā vietā Triatel pārklājuma zonā

Liek domāt, ka ar viasatu tam nekāda sakara

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

nē nu es vienkārši pa tv redzēju viasata dig tv reklāmu par 3,5 ls mēnesī un sāku lasīt viņu lapā un uzbraucu uz connetc, un sāku domāt variantus.

 

Ps: ko jūs vispār domājiet par viasata digitālo tv. lattelecoma ekonomiskā paka un viasata starta pakete maksā 3,5 ls mēn. bet viasats par šo summu piedāvā vairāk kanālu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vairāk piedāvā uz 3 mēnešiem. Pēc tam ir jāizvēlas, kādu skatīsies. Un vairāk ir jāskatās, kas tevi interesē un tad parēķini izmaksas. 

 

Par internetu - labāk izmantot kādu mobilā operatora palīdzību un datu karti. Man šķiet, kas tas būs vienkāršāks un ērtākais variants, nekā connect. Ja gribi visu vienā rēķinā, tad vari ņemt šo connect variantu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

superKrona

viasata starta pakete maksā 3,5 ls mēn.

Ar viasatu obligāti draudzēsies vismaz 2 gadus, tici man, ateikties nespēsi, ja neesi biezais. Un šo divu gadu laikā bez jebkādām problēmām varēs pacelt cenu kaut vai uz 20 latiem, pamatojot to ar sliktu valdību, piemēram.

Link to comment
Share on other sites

Tik vienkārši viņi nevarēs pacelt. Tad tev ir tiesības lauzt ar viņiem līgumu bez soda sankcijām. Kad Viasats pacēl cenu dēļ PVN paaugstināšanas, tad man bija atsūtīta vēstule ar šo skaidrojumu un vēl pierakstīts klāt, ka, ja es nepiekrītu šādām izmaņām, tad es varu lauzt bez jebkādām sankcijām.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Izlasi, ja izdodas tās divas rindiņas sīkā šriftā, TV reklāmas apakšā - līgums uz 36 mēnešiem, bla, bla, bla. Vārdu sakot ja ir tieksme uz netradicionālām dzimumdzīves formām, ar mazohisma un sadisma elementiem, tad droši slēdz līgumu ar Viašrotu. Ja nē, tad turies no tā kantora ļoti tālu projām. Viss ko viņi stāsta ir blefs 99.99% gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks - par tiem sīkrakstiem taisnība....bet parasti jau pie tekstiem tiek pieliktas (*) zīmes un ja neesi tups tad meklē, ko tas nozīmē....

 

un 36 mēnešu termiņš jebkurā gadījumā nav nekāds jaunums.....neviens tev līgumu nedos, lai pēc nedēļas klients to lauztu.

 

un atmetot visus pieņēmumus par negaidītu abonēšanas maksas paaugstināšanu, un  ar visu viasata kartes īres maksu 10ls gadā tas šķiet izdevīgāks par lattelecom

 

 

Link to comment
Share on other sites

sveiki, kāds labs cilvēks man lūdzu nevarētu pastāstīt sīkāk par viasat connect pakalpojumu. mājas lapā lasīju, ka TV + Internets - ar fiksēto mēneša maksu 15,5 ls, bet ar piebildi, 500 bezmaksas megabaiti mēnesī. tad nu tas man sāka radīt šaubas.

 

15.50 pat viasatu un par internetu maksāsi papildus.

Tā es esmu sapratis lasot to reklāmu, kas nāk līdzi rēķinam.

Un slēdzot līgumu pa tiešo ar Triatel NAV NEKĀDAS pieslēguma mkasas 1,- Ls

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka tikko esi pārsniedzis tos 500 MB, tad Tev gluži vienkārši norubī nost internetu līdz kalendārā mēneša beigām.

Link to comment
Share on other sites

kaaali, tā takš nav slēptā VIASAT reklāma!  :ph34r:

 

 

 

 

nav slēptā reklāma, vienkārši interesēja kas vairāk par šo, jo mājas lapā nekā sakarīga nebija paskaidrots

:closed:

 

 

 

Labots - kaaalis
Link to comment
Share on other sites

Izskatās pēc visparastākā triatel mobilā interneta .  Pēc 500M  uz ekrāna parādīsies mazs lodziņš ''Vai vēlies turpināt",  

 

automātā piekritīsi un summa neapstāsies ne pie 50, ne 70 mēnesī  :)

 

ļoti, ļoti padomā vai esi meža vidū un tev tiešām nav citu variantu

 

Savukārt viasats  kā vienmēr meklē svaigu gaļu - vecā lai pūst un neklepo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vienu cilvēku zinu kuram ir viasat connect. Dzivo tādā mežā, ka ne LMT, ne Tele2 nestrādā, pa biti gan nezinu. Un paņemis to. Pirmkārt pagāja 1.5 nedēļa (Zvanījās neko tur tās dāmītes nemācēja palīdzēt). Tad aizgāja pie viņiem izrādās karte nav aktivizēta ... Principā tur izmanto triatel tīklu, ar viņu iekārtām, tikai līgums ar viasat. Kā es sapratu(Neesmu īsti pārliecināts) viņš maksā 15.50 mēnesi ar visu TV, protams ja ir automātikais maksājums. Kad sasniedz 500 Mb vienkārši neta nav, uzrāda Nr. pa kuru, lai zvana. Droši vien lai ieslēgtu papildus skaitītāju. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Var jau būt, ka Viašit piedāvājums pēc cipara ir labāks jo bonusā nāk TV - 15Ls vs ~12Ls (ar modēma īri un 500MB). Bet ir viens bet. Ja kaut kas noklāsies ar internetu, tad sēdēsi tajā mežā kā duraks un varēsi zvanīt pašam vellam, kamēr kaut kāds progress būs.

 

Triatel serviss noteikti ir sakarīgāks un cilvēki uzklausa un cenšas novērst tavu bēdu. Arī līgumi nav tik drakoniski.

 

Tas apmēram, kā paņemt neta piedāvājumu kādam kaktu kantorim - ja paveicās, tad viss strādā un varēsi pusi interneta nokačāt, ja nepaveicās, nāksies hipnotizēt neta ikoniņu un zīlēt kapijas biezumos, kamēr tā sāk kurbulēties + sekss ar kakta kantora vienīgo operatoru/īpašnieku/tīkla adminu vienā personā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...