Jump to content

PC<HDMI>LCD


VMOV
 Share

Recommended Posts

Sveiki:

Kāds var pateikt kā var dabūt skaņu uz TV caur HDMI kabeli??

Viens gals iesprausts HDMI izzejā (video karte gigabyte geforce GTS 250), otrs gals LG LCD FuLLHD

videokartei sajudzu ar diviem vadiņiem no matesplates uz videokarti SPDIF OUT tas kas do skaņu uz HDMi

Jautājumas kā iestatīt settingus? audio programa ir realtekpost-85168-126362751364_thumb.png, un uz nVidia man rāda šopost-85168-126362752859_thumb.png

palasijos forumos ar līdzīgām problēmām, skaidru atbidi nedabuju , vistur ir tikai ap un varbūt.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Ja nemaldos, uz plates ir SPDIF IN nevis OUT? Vismaz pats tā aplauzos reiz. Atrodi SPDIF OUT pie audio izejām kompim aizmugurē, paņem kādu AV kabeli, sagriez un piejūdz videokartes SPDIF IN.

 

Visur arī bija rakstīts, ka no mātesplates SPDIF OUT jāpiemuģī v-kartei utt., pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, atklāju (ja pareizi atceros), ka man tur ir IN nevis OUT, laikam CD-ROMam?

 

DSC00028.jpg

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

jā man ar ir tāds un vel optiskais outs, bet es gribu lai skaņa iet car HDMI (19pin kur 19tais pins ir skaņai) kabeli lai nav vel atsevišķi jāvelk , tapē jau sajūdzu no mātenes ar diviem vadiņiem ar v-karti lai skaņa ieetu kabelī, ķipa ta vo

nu te es paņēmu un pabildēju - SPDIF OUT -divi vadiņi kas aiziet uz v-kartipost-85168-126365426366_thumb.jpg,pienāk pie v-kartespost-85168-126365434184_thumb.jpg,post-85168-126365441105_thumb.jpg

post-85168-126365437688_thumb.jpg

Labots - VMOV
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es paņēmu to aizmugurē atrodamo SPDIF OUT izeju un aizvilku no viņas līdz videokartes SPDIF IN un skaņa iet caur HDMI. Ceru, ka saprati. Iesaku darīt tā, ja nekā nesanāk pa taisno no mātenes pieslēgt.

 

Tas ir - paņem kādu AV vadu (tulpi), iespraud vienu galu SPDIF OUT izejā, otru galu nogriez un muģī klāt tam vadam (ar ko mēģini tagad saslēgt) un tad uz kartes SPDIF IN. Variants caur stāstiu, bet strādā. :t_p_o_n_e:

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

sačiniju visu ka vaig, mana teorija izrādijās pareiza no MP vads uz v-karti, atradu pareizos updeitus un settinkus bik paštukoju kā jāsaslēdz lai neiet analoga kopā ar digitālo adaliju atsevišķi un aidā uz mazā 42" skaņa bilde viss rullē

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
whitedevil

principā ar hdmi vadu pietiek, vienkārši iekš video player (es lietoju GOMplayer)) pie settings vajag uzlikt lai skana iet caur hdmi

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...