Jump to content

Pagājuši 2 gadi VIASAT..


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

nū, parādi latviešu valodā labāku sporta kanālu?

LTV7 (lai arī nerāda visu laiku sportu) manā uztverē no LV raidošajiem ir daudz labāks. + pieejams par velti visiem (izņemot jau atkal Viasatu).

Ko tad tas VSB rāda? Viss praktiski FTA vāciešos redzams ja runājam pieņemsim par FTA kanāliem. Un tos "ekspertu" komentārus man nevajag (izņemt vienīgi no šejienes varbūt varam Zinti Ekmani no Bobsleja). Turklāt vēl džinkstošā 64 kbps skaņā. Kāds prieks, kāda laime.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal iesaku uz Astru - lielāks bitreits kanālam, kas nozīmē labāku kvalitāti. Hotbirda variantā manuprāt arī EPG nebija, lai gan neatceros...

Boldrik - RTL tagad ir uz Astras 1M, kas personīgi man "sit" iekšā lielāku signālu nekā Hotbird.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nesaki, ka ARD Das Erste tu arī skaties no 13E... :crazy_pilot:

Lai gan iespējams, ka neskaties to kanālu vispār.

Anyway, iesaku Astru priekš vāciešu kanāliem - daudz lielāki bitreiti, EPG/AC3 audio utt.

Vienīgais, Deutsche Welle tagad tikai pieejams no 13E, 19E viņi slēdza kanālu dēļ finansējuma.

Link to comment
Share on other sites

LTV7 (lai arī nerāda visu laiku sportu) manā uztverē no LV raidošajiem ir daudz labāks. + pieejams par velti visiem (izņemot jau atkal Viasatu).

Ko tad tas VSB rāda? Viss praktiski FTA vāciešos redzams ja runājam pieņemsim par FTA kanāliem. Un tos "ekspertu" komentārus man nevajag (izņemt vienīgi no šejienes varbūt varam Zinti Ekmani no Bobsleja). Turklāt vēl džinkstošā 64 kbps skaņā. Kāds prieks, kāda laime.

 

Bilde labaaka VSB,saliidzini pats,kad iet paraleeli pa abiem hokejs ar Riigas Dinamo. Arii ziemas sportu raada,kur latvieshi piedalaas- skeletons,bobslejs,kamaninjas.... Saturiski ir ok. Nesprotu tos kuri breec,ka labaak bija tad,kad raadiija sport 2 un sport 3. Ko tad tur raadiija? Pa sport2 visu laiku futbols, pa sport3,nu ok- box bija biezjaak,bet tas arii viss. No Latvijas sportistiem iipashi shajos kanaalos nevienu ieraudziit nevareeja.

Link to comment
Share on other sites

kaut kas no kabeļkanāliem arī rāda f-1 nevāciski? satelītu šitā dēļ vien stutēt negribās.

Link to comment
Share on other sites

Bilde labaaka VSB,saliidzini pats,kad iet paraleeli pa abiem hokejs ar Riigas Dinamo. Arii ziemas sportu raada,kur latvieshi piedalaas- skeletons,bobslejs,kamaninjas.... Saturiski ir ok. Nesprotu tos kuri breec,ka labaak bija tad,kad raadiija sport 2 un sport 3. Ko tad tur raadiija? Pa sport2 visu laiku futbols, pa sport3,nu ok- box bija biezjaak,bet tas arii viss. No Latvijas sportistiem iipashi shajos kanaalos nevienu ieraudziit nevareeja.

A es neesmu īpašs KHL fans, tā kā priekš manis LTV7 un Kreipāna komentāri ir gana labi. OK, ziemā rāda to sportu (tiesa arī britu Eurosports tādā pašā apmērā - arī bobsleju, komentāri daudz interesantāki), taču vasarā kruķīja vien tenisu un Nascaru atkārtojumos... Nuuu, sorry.

Par NTV+ komentētāju profesionalitāti neko daudz spriest nevaru, es parasti cenšos angļu mēlē skatīties, bet senči tos atzīst par labu esam...

Link to comment
Share on other sites

LNT neatteicās ,bet gan beidzās licenze,ko nopirkusi jau bija viasat arī Latvijai ,jo igauņos jau sen tv3 rādīja

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Es nedomāju, ka LNT labprātīgi atteicās no F-1 translēšanas, jo tas tika darīts jau kopš... es pat neatceros, bet ļoti sena laika. Un F-1 pārraižu skaits/auditorija protams samazinājās līdz ar tiesību iegūšanu Viasatam.

Bet Viasats tā jau rīkojas sen. Čempionu līga (oriģināli LTV2), Bobslejs (LTV2), Pasaules Čempionāts Hokejā (LTV2), F-1 (LNT) un gan jau vēl, ko es ātrumā nevaru atcerēties. Visu šo Viasats ir savācis, sākumā rādījis puslīdz pieejamai publikai (TV3/TV6), pēc tam jau pēc laika iebāž savā Sport Baltic. Ja NRTP nenoteiktu, ka PČ hokejā ir jārāda cik tur tiem noteiktas procentu auditorijas (vienu gadu bija pat strīds par šo, noteikti atceraties, ka vienu gadu LTV2/TV3 rādīja abi PČ hokejā), tad es nebrīnītos, ja Viasats arī PČ hokejā ieliktu Sport Baļķikā vai TV6.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

A es neesmu īpašs KHL fans, tā kā priekš manis LTV7 un Kreipāna komentāri ir gana labi. OK, ziemā rāda to sportu (tiesa arī britu Eurosports tādā pašā apmērā - arī bobsleju, komentāri daudz interesantāki), taču vasarā kruķīja vien tenisu un Nascaru atkārtojumos... Nuuu, sorry.

Par NTV+ komentētāju profesionalitāti neko daudz spriest nevaru, es parasti cenšos angļu mēlē skatīties, bet senči tos atzīst par labu esam...

NTV+ tiešām strādā augstas klases profesionāli komentētāji, ko galīgi nevar teikt par pirmā un rossija 2, ļoti politizēti krievu šovinisti.

Link to comment
Share on other sites

NTV+ tiešām strādā augstas klases profesionāli komentētāji

Šei nu es arī varu pilnībā pievienoties.Esmu skatijies vairākas spēles ar Dinamo piedalīšanos,komenti ļoti korekti.LTV7 besī tās reklāmas,viasat sport Baltic,man šķiet ka to reklāmu ir mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Олимпиада 2010 вместе с Картиной ТВ

 

Особенности акции:

Желаем Вам приятного просмотра!

 

http://www.kartina.tv

 

tur vismaz ir kādi 5 ntv+ sport kanāli.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

Желаем Вам приятного просмотра!

Bet kvalitāte?

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tauta,atbildiet uz vienu jautājumu.man te paziņa vakar palūdza padomu.ir viasats jau vairākus gadus,tik saprotu slēgts līgums par tiem padsmit latiem mēnesī,pirms kāda mēneša beidzās vecais līgums un esot zvanīts no viasat kantora,un tā kā pie trubas bija sieva,šamējie laikam esot tā apvārdojuši,kad viņa atkal paņēmusi par tādu pašu summu.tagad kož pirkstos,jo nezināja par to 3.50.jautājums sekojošs,ja cilvēks par jaunu noslēdzis līgumu uz 2 gadiem par tiem padsmit latiem mēmesī,vai ir kāda iespēja pāriet uz to mazāko paku pa 3.50 nemaksājot sodus par līguma laušanu?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Manam sievastēvam pēc dažiem mēnešiem beidzas tas padsmit latu 2 gadu līgums ar VIASAT. Pirms kāda laika zvanīja pārstāvis un piedāvāja pagarināt līgumu un vēl piemaksājot tikai dažus latus mēnesī dabūt vēl vienu komplektu (antenu, uztvērēju un karti). Es viņam ieteicu aizbraukt uz Rīgu, VIASAT ofisu un piedāvāt viņiem lai pārslēdz līgumu uz 3,50 Ls tarifu, ja nepiekrīt tad pasūtīt šos tālāk. Viņa gadījumā tomēr VIASAT ir vienīgā izeja, jo dzīvo dziļos laukos un no LATTELECOM var uztvert tikai 5 brīvos kanālus, bet pa iepriekšējiem 2 gadiem ir pieradis pie normālām programmām un nav ar mieru tik krasi samazināt to skaitu. "Осёл, постоявший в тени пять минут на солнце работать не будет"

Kaut, īstenībā, labāks variants būtu viņam atteikties pilnīgi no pirmā līguma un slēgt jaunu 3,50, bonusā iegūstot visu komplektu (kāds tas tur nebūtu).

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pie kaimiņiem lielisks materiāls par tēmu. Tas tikai kārtējo reizi stiprināja manu pārliecību nesapīties ar šo kantori.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc šo kantori nevar piežmiegt darboties Latvijas teritorijā? Cik cilvēku ir apkrāpti. Mans kolēģis maksāja divus gadus un neskatījās, jo Saulkrastos bija vieta, kur Visasats nav uztverams. Viasat līgums bija tik "perfekts", ka advokāts ieteica maksāt nevis strīdēties.

Link to comment
Share on other sites

Saulkrastos bija vieta, kur Visasats nav uztverams

Droši vien kāda neizskaidrojama dabas anomālija. :on_the_quiet2: Sauli var no tās vietas redzēt? :spiteful:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Tauta,atbildiet uz vienu jautājumu.man te paziņa vakar palūdza padomu.ir viasats jau vairākus gadus,tik saprotu slēgts līgums par tiem padsmit latiem mēnesī,pirms kāda mēneša beidzās vecais līgums un esot zvanīts no viasat kantora,un tā kā pie trubas bija sieva,šamējie laikam esot tā apvārdojuši,kad viņa atkal paņēmusi par tādu pašu summu.tagad kož pirkstos,jo nezināja par to 3.50.jautājums sekojošs,ja cilvēks par jaunu noslēdzis līgumu uz 2 gadiem par tiem padsmit latiem mēmesī,vai ir kāda iespēja pāriet uz to mazāko paku pa 3.50 nemaksājot sodus par līguma laušanu?

 

Pirms gada, kad veel bija vecie liiguma noteikumi, man izdevaas paariet uz starta paketi nemaksaajot nekaadu liigumsodu,kaut arii aptuveni pirms 4 meeneshiem tika pagarinaats liigums par citu paketi. Domaaju shajaa gadiijumaa jaaskataas peec kaadiem noteikumiem ir pagarinaats liigums- aboneeshanas maksa, vai ir pieshkjirtas kaadas atlaides (bezmaksas meeneshi), vai jaunajaa liigumaa ir rakstiits kaads liigumsods buus lauzhot liigumu pirms terminja. Ja pagarinaats liigums par zelta paketi ar aboneeshanas maksu 15.50 Ls un nav bijushi bezmaksas aboneeshanas meeneshi tad veel var izdoties paarsleegt liigumu uz paku par 3.50 Ls( sliktaakajaa gadiijuma ar shiem noteikumiem liigumsods var buut 2 meenesu zelta paketes aboneeshanas maksa).Ja ir pagarinaats liigums par maksu 9.90 Ls , vai arii ir bijushi bezmaksas meeneshi tad no liela liigumsoda pilniigi noteikti izvairiities neizdosies(visa pieshkjirtaa atlaides summa un 65%no summas kas buutu jaamaksaa par atlikushajiem meeneshiem).

Link to comment
Share on other sites

Arī esmu visat klients virs tiem "piespriestajiem" diviem gadiem(kad pieslēdzos,tad nebija man pieejamu alternatīvu,bet nav par ko sūdzēties,tos divus gadus viss bija OK,izņemot cenu)...ne piedāvā paši ko lētāku,ne kā :( Piezvanīju,pajautāju,kas par lietu,ka veciem klientiem jāmaksā vairāk,kā tikko pieslēgtiem...atbilde bija ļoooti konkrēta:es esot "peldošs" klients,bet,ja pārslēgšot līgumu vēl uz 24 mēn.,tad būšot pa lēto :D Nu ko,palūdzu,lai atsūta to jauno līgumu,paskatīšos,kas un kā...operatore veica kaut kādu mistisku audio apstiprinājumu(tiešām nesaprotu,kas tas par pasākumu,mutiski apstiprināt,ka viņa ir mani iepazīstinājusi ar mazu daļu no līguma nosacījumiem,principā,tikai ar izmaksām,vai varbūt cenšas tādā veidā iebiedēt potenciālos klientus,ka atpakaļceļa vairs nav?),izlasīju to jauno līgumu,žēl,bet laikam jau nekas nepiespiedīs to kantori mainīties :( Nosacījumi tādi,ka bail parakstu likt apakšā :( Laikam jau pagaidām(kamēr iegādāšos LTC dekoderi,vai kļūšu par dravnieku) lai paliek kā ir...būšu "peldošs klients" pa dārgo,bet tad gan jāsūta iesniegums par atteikšanos no viņu pakalpojumiem :)

Labots - Audifun
Link to comment
Share on other sites

Nu ir pavisam traki - Viasat taisās pārdot savu produktu pasta nodaļās.

ne visās bet 15 nodļās ...

Link to comment
Share on other sites

Viasat laikam nepielec, ka klienti ir jāpiesaista ar labiem kanāliem un normāliem līguma nosacījumiem.

Ka tikai "ievilināt" un tālāk jau vsjo - dari ko vēlies.

Un atkal jau - jauna kanāla pievienošana caur vecajiem, Sport East tak tiks izņemts, tā vietā Viasat Nature. :D

Nu ko tur vēl pateikt. Vienkārši - nav vārdu. Kaut kā nav dzirdēts, ka citās valstīs SAT operatori šitā izdaroties.

Link to comment
Share on other sites

Tā nu vienlīdzības zīmi likt šeit nevar, LTC starta paka nopērkama, nu salīdzinoši kā jebkura prece - samaksā naudu -> saņem kasti. Viss, bez jebkādien papīriem un līgumiem. Atšķiribā no viasta, kur jāslēdz līgums uz līdzenas vietas.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nesaprotu lielo naidu pret Viasat - gan Baltkomā, gan LTC interaktīvā TV visu laiku bija līdzīgas cenas, bet kvalitāte zemāka, tomēr cilvēki tik ļoti nelamājas... Tāpat bija termiņlīgumi, ja gribējās kādas atlaides, tāpat noteiktu laiku iepriekš jābrīdina par vēlēšanos pārtraukt līgumu, vēl aparatūra laikā jāatdod... Varbūt pilsētniekiem nav citas SAT alternatīvas, tāpēc nākas būt pacietīgākiem :unsure:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Zini, man arī nebija īpaša naida, bet pēc pēdējām viasata izdarībām mērs ir pilns. Un gan jau ne tikai man vienam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Vakar iegaaju telekoma bodiitee (Riigaa, Stacijas laukms, dzelzscelja stacija). teicu ka neko nevajag, bet vajag TIKAI karti. un ko juus domaajiet? dabuuju karti bez liigumiem, saistiibaam un iespeeju papildinaat kad, kaa un par cik pats veelos. smile3.gif

pameegjiniet kautko tamliidziigu izpildiit ar ViaSat. fakucis.gif

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kurā vietā kvalitāte zemāka? Man ir interaktīvā televīzija un tādu viašit man nemaz negribas, jo viņiem populārzinātniskā paka stipri plašāka. Brīžam griežas 24h televīzija un nekādas problēmas neredzu.

 

Ņemot vērēt viašit agresīvo mārketingu un attieksmi pret esošiem klientiem kā pret sūdiem, nemaz negribas sasieties ar tādu kaktu kantori. Lattelekom ja ir problēma, ir kur piezvanīt, izsūdzēt bēdas un arī tās tiek risinātas. Tak maksāts jau tiek pamatā par servisu nevis to kasti, kuru tev bonusā (viašit gadījumā par lielu naudu) piešķir.

 

Nedaudz nesaprotu lielo naidu pret Viasat - gan Baltkomā, gan LTC interaktīvā TV visu laiku bija līdzīgas cenas, bet kvalitāte zemāka, tomēr cilvēki tik ļoti nelamājas... Tāpat bija termiņlīgumi, ja gribējās kādas atlaides, tāpat noteiktu laiku iepriekš jābrīdina par vēlēšanos pārtraukt līgumu, vēl aparatūra laikā jāatdod... Varbūt pilsētniekiem nav citas SAT alternatīvas, tāpēc nākas būt pacietīgākiem :unsure:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau netaisos aizstāvēt Viasat, tikai kamēr nav reālas konkurences, visi operatori neliekas ne zinis par saviem klientiem. Tagad sakarā ar VDTV ieviešanu, beidzot atcerējušies, ka par katru klientu jācīnās.

Bet runājot par kvalitāti - lidz šim gadam Viasatam tā bija labākā SD kanāliem, LTC ITV tak bija vēl švakāks par VDTV. Bet ITV HD kanālu ar ~6Mbps kvalitāti vispār grūti ar kaut ko salīdzināt...

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, būtu jācīnās par klientiem, lai tie neiet projām, bet viasats to nedara. Nu nekas, gan tas viņiem atspēlēsies ilgtermiņā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

boto, mošk kādam neliekās ne zinis. Man LTK ik pa laikam pazvana un painteresējas, kā labi jūtos :)

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

pilnīgi piekrītu Mežavecis LTC tādā ziņā ir uz goda un vienmēr var sarunāt papildu atlaidīti ;)

ar viasatu diez kas nav

vai ta viņu cilvēki nelasa forumus, un nesaprot ko cilvēki vēlas?

Link to comment
Share on other sites

erenpreiss

Jau uzreiz atvainojos par "viena tante teica" un musināšanu, bet - no salīdzinoši ticamiem avotiem dzirdēju, ka VIASAT ir stingras problēmas ar finansēm, draudot pat kaut kas līdzīgs maksātnespējai, un pēdējo nedēļu kanālu atslēgšanas un tukšo vietu aizlāpīšana ar vecajiem diemžēl neliek šo teoriju apstrīdēt. Varbūt varat mani nomierināt - kāds, kas zina kaut ko vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...