Jump to content

Pagājuši 2 gadi VIASAT..


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Izbūros internetā.. nekā saprast, katram cits gadījums, bet izskatās, ka nervu sadegs ne mazums. Tātad.. step by step, kā PAREIZI atteikties no VIASAT, lai man visas saistības ar šamiem beidzas? Līgums spēkā līdz 29.01.2010.

Zelta pakete.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

tev jāraksta rakstisks atteikums (vēstules formātā) uz viņu kantori trīs mēnešus, pirms vēlies pārtraukt līguma saistības. Respektīvi, tavā gadījumā tev tagad jāuzraksta viņiem rakstisks atteikums un vēl 3 mēnešus jāvergo pie viņiem.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Līgumā minēts - atdot karti. Kā to izdarīt? Ielikt konvertā un nosūtīt? Kaut kā neoficiāli šķiet...

A speciāli vesti viņiem karti, man izmaksās tikpat cik mēneša abonēšana.. wlje.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Ierakstīta vēstule nemaksā 15.50Ls. Lai vai kā 67060504 zvani un jautā. Pēdējo reizi kad zvanīju, man tematikas izvēlē, piedāvāja iespēju atteikties no viasat pakalpojumiem.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Uz kurieni tā ierakstītā vēstule jāsūta? Man līgumā ir tikai abonentu kastīte norādīta. Vai tad uz tādu sūta ierakstītu vēstuli? :/

Link to comment
Share on other sites

Palasi viņu mājas lapā līguma jauno redakciju, rudenī stājās spēkā šis variants ja Tu viņiem īpaši nerakstiji ka nepiekrīti līguma nosacijumiem. Ja nekļūdos tad šobrīd vari rakstīt ka pārtrauc sadarbību un pēc mēneša viņiem vajadzētu Tevi atslēgt, protams viņi tik viegli mierā neliksies un mēģinās pierunāt. Tad kad tiešām tiksi vaļā, ierakstītā vēstulē jānosūta karti uz viņu a/k.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. pag. Tagad uzrakstu iesniegumu par mūsu seksuālo attiecību pārtraukšanu un pēc tam karte atsevišķi jāsūta? Nevar visu uzreiz samest aploksnē un sūtīt šiem? Tāpat VIASAT nelietoju vairs.

Link to comment
Share on other sites

Darīt jau tā vari, bet vēl jau mēnesi Tev būs pieslēgums par ko noteikti viņi iekasēs naudu un to mēnesi bez kartes neko neredzēsi. Nav jau garantijas ka arī pēc mēneša Tevi atslēgs, noteikti viņi Tev zvanīs un iespējams pats dabūsi zvanīt un pārliecināties vai tiešām Tevi atslēdz. Es tiku no viņiem valā divus mēnešus pēc "sroka" un vēl zvaniju septiņas reizes lai pierunātu beigt māžoties un atslēdz mani.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

man paziņa aizsūtija karti, bet re šie pēc 2mēn uzliek sodu 5 ls, sakot ka nav tā karte pie viņiem. es domāju ka laiž viņi muļķi. labāk aizvest to karti un atdod tiem kantorī. kas attiecas uz zvanokiem var zvanīt arī pirms līguma termiņa , respektīvi kau 5 dienas pirms. paziņai man tā bija,līgums beidzās 30 nov, bet zvanija 26 nov.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pagaidām esmu sagatavojis vēstuli ar vēlmi atteikties un papildinājumu, ka pielikumā nosūtu karti (nr. xxxx xxxx xxxx). Rīt nosūtīšu kā ierakstītu vēstuli uz viņu a/k.

Link to comment
Share on other sites

man vecais vienkārši ņēma un aizbrauca uz maskavas ielu. Iesniegumu iedeva meičai rokās un laiPNi palūdza zīmogu un parakstu par iesnieguma saņemšanu. reizē arī atdeva karti, atdošanas faktu minot iesniegumā. Un miers. Nečakrējiet sev prātu un laiku ar zvanīšanu, vēstulēm utt. Aizbraukt reizēm sanāk lētāk, ātrāk un ērtāk.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

pa priekšu uzraksti uz e pastu. protams ka aizbraucot uz maskavas ielu visu nokārtosiet uzreiz. nekāda nervu bendēšana.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

Rīt nosūtīšu kā ierakstītu vēstuli uz viņu a/k.

 

Uz abonentu kastīti ierakstītu vēstuli nevar nosūtīt.

Link to comment
Share on other sites

izpēti viņu mājas lapā kur ko precīzi jāsūta, viņi izmantos jebkuru iespēju nokāst naudu ja kaut ko izdarīsi nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ok, izlaboju. Sūtīšu ierakstītu vēstuli + karti uz uļicu maskavas 322. Ziņošu par rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piedodiet par nelielu off-topic, man arii tagad apritees nu jau 3 gadi, ko reaali no vinjiem var izspiest, kaadu piedaavaajumu, jo redzu, ka tikt valjaa no vinjiem buus daudz gruutaak taapeec jaameklee kompromiss?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Touareg, man pagaidām viss noritēja gludi. Mazliet gan nokrāpos - nosūtiju šiem iesniegumu par līguma pārtraukšanu ar atpakaļejošu datumu. Ierakstītā vēstulē uz Maskavas ielu, gan ar atsevisķu piebildi par karti. Pēc tam piezvanīju, saku vēlos pārtraukt ar Jums sadarbību. Sekoja 3 cenu piedāvājumi, kur lētākais bija 2.70Ls mēnesī (ja nemaldos zelta pakete), kaut ko sāka vēl stāstīt par digitalizāciju, bet es strikti pateicu, ka esmu izlēmis. Tagad februārī būs pēdējais rēķins 3ls un viss bye bye beauty.

Ja nevēlies tikt vaļā, zvani saki ka tomēr gribi tikt vaļā :mrgreen: , jo LTC piedāvājums šķiet prātīgāks. Sekos piedāvājumi ar zemajām cenām, atliks vien izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Wow, 2.70Ls/meen Zelta pakete, es buutu ar mieru(nu kur nu es mani vecaaki) 7.90Ls un liigumu ne ilgaak par 1gadu.

Link to comment
Share on other sites

Tik un taa es pat buutu gatavs njemt uz 3 gadiem, ja meenesii tikai 2.70ls, labi tas taa riit buus jaameegjina sazvaniit vinjus, jo e-pasti ar visiem klientu numuriem tiek ignoreeti.

P.S. Man pazinjam ar liidziiga situaacija kaa man vinjam piedaavaaja 9.90Ls/meen un liigums 2gadi.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

;) Agrak ar Viasat bij tā - ja vēlējies no viņiem atteikties neko papildus nemaksājot, tad ir tikai viens brīdis kad to vareja izdarit - līgumā bija teikts, ka jāzvana un japiesaka atteikums 30 dienu pirms terminja (2.gada) beigam, (kas tava gadijuma butu bijis jau nokavets), savadak naksies maksat papildus liguma laushanas sodu divu abonsanas maksu apmēra un plus vēl arī kartes abonēšanu uz gadu - kopa ap 40Ls :D

 

un vai tas 2.7Ls nav par Starta paketi un +PVN?

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

raffaello

Tik un taa es pat buutu gatavs njemt uz 3 gadiem, ja meenesii tikai 2.70ls, labi tas taa riit buus jaameegjina sazvaniit vinjus, jo e-pasti ar visiem klientu numuriem tiek ignoreeti.

P.S. Man pazinjam ar liidziiga situaacija kaa man vinjam piedaavaaja 9.90Ls/meen un liigums 2gadi.

kātad tūlīt tev kāds piedāvās 2.70. nemurgo skaitļos. nolaiž tikai lidz 9.90 par zeltu.

Link to comment
Share on other sites

A ko jūs neticat? Dīvaini ka vispār bezmaksas nepiedāvāja uz pāris mēnešiem. Laikam topika autors šiem būs protect klients

 

@Touareg, vari jau mēģināt šiem zvanīt un arī teikt ka atslēgsies. Gan jau arī tev kādu atlaidi piedāvās. Ja nu nē - vienmēr vari pateikt ka pārdomāji un gribi palikt

Link to comment
Share on other sites

Man visas problēmas atrisinājās, kad biju aizbraucis uz vietas Maskavas ielā. Pēc 2 reižu apmeklējuma Viasat atteicās no jebkādām pretenzijām, tai skaitā atcēla pieprasīto rēķinu par abonēšanu laika periodā, kad paši bija pakalpojumu atslēguši pēc nesamaksāšanas. Nemaksāšana bija tādēl, ka paši bija nepareizi rēķinu piestādījuši. Kamēr mēģināju risināt problēmu pa telefonu, tikmēr viss ātri tika aizmirsts un neviens neko nezināja. Starp citu viņu telefons 70605.u.t.t. ir operatoru dienests, ar ko viņiem ir līgums. Visdrīzāk tie paši LTC operatori.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man vēl radās jautājums, ko man tagad darīt ar viņu dekoderi un šķīvi ar visu galviņu? :/

Link to comment
Share on other sites

Man vēl radās jautājums, ko man tagad darīt ar viņu dekoderi un šķīvi ar visu galviņu? :/

sadedzini uz sārta :spiteful:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šķīvi un galviņu jau var izmantot citu satelītu uztveršanai, bet uztvērējs gan nekam neder.Nē, nu kādu RTL brīvo kanālu jau var skatīties, bet medu caur to gan nepatcināsi. Pārdot to sū** ir nereāli, jo par dažiem latiem jau var nopirkt daudz augstākas klases uztvērējus ar kuriem var redzēt brīvos kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu viņu telefons 70605.u.t.t. ir operatoru dienests, ar ko viņiem ir līgums. Visdrīzāk tie paši LTC operatori.

Transcom

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Mazam stāstelim uzdūros.

 

 

Par "Viasat" satelīttelevīzijas pakalpojumiem teikts diezgan skarbu vārdu. Tam jāpievieno arī attieksme pret klientu – nebūt ne labākā. Tikai reklāmās viss skan skaisti un pārliecinoši.

 

Uzmanieties no "Viasat"! Šis brīdinājums no personīgās pieredzes. Man bija 2 gadus uzspiestais līgums, kura ikmēneša samaksas summa līguma otrajā pusē izauga divkārt. Firma pamatoja, ka valstī viss kļūst dārgāks, sākusies krīze, tāpēc paaugstina cenas. Kad minēju, ka arī klientus skar šī pat krīze un pie samazinātiem ienākumiem nevaru maksāt augstāku likmi, atbilde bija: lasiet līgumu, nemaksāsiet, būs sankcijas, piedzīsim soda naudu līdz pat līguma beigu termiņam. Atlika maksāt. Pagājušā gada decembra beigās pienāca ilgi gaidītais līguma beigu termiņš. Līgumā teikts, ka "Viasat" telefoniski jābrīdina par līguma pārtraukšanu 30 dienas iepriekš, citādi, nedod Dievs, līgums turpināsies ar jaunu spēku. Taču izrādās, ka ar telefonu sakariem Viasatam ir sava viltība. Tā vietā, lai operatore nekavējoties zvanītāju savienotu ar prasīto dienestu, klausulē rāmā balsī auto atbildētājs stāsta, kura poga jāspiež tādā gadījumā un kura citā. Un, kad esi nospiedis pogu “savā gadījumā”, tad seko norādes, kura poga būs jāspiež “nākamajā gadījumā”. Man gan šķiet, ja mana izvēle kristu uz jauna abonenta pieteikšanos, atbilde sekotu nekavējoties. Mana izvēle bija pretējais, par to autoinformators: “Gaidiet! Visi operatori aizņemti!”

 

Tikai tad, kad saņēmu Lattelekoma paaugstināto sarunu rēķinu, izrādījās, ka pirmajā reizē esmu veltīgi nogaidījis 7 minūtes, otrajā 11, tikai trešajā reizē gaidīšana bijusi mazāka. Es tiešām nezināju, ka "Viasat" saviem klientiem nav nodrošinājis bezmaksas zvanīšanu, tātad, pat tad, ja klientam jāsūdzas par sliktu apkalpošanu, par zvanu jāmaksā pašam klientam. Tas tagad jāņem vērā katram, kas negrib tērēties.

 

Vai ir vēl citādi kontakti ar "Viasat"? Pasta adrese – abonentu kastīte. Tur tad arī norādīts sūtīt abonenta kartiņu, līgumu nepagarinot. Līgums man beidzās 29.decembrī. Lai būtu drošāk, kartiņu izsūtīju jau 28.decembrī. Kā uz abonenta kastītes adresi rakstīsi ierakstītu vēstuli? Kastītē "Viasat" darbinieks taču nesēž. Un tomēr pastā pieprasīju tieši šādu sūtījuma veidu, par ko arī saņēmu kvīti. Labi vien bija, jo janvārī ar izbrīnu secināju, ka no mana bankas konta "Viasat" atkal atskaitījis naudas summu. Pēc garu garās zvanīšanas darbinieks atrada, ka man ir uzlikta soda nauda par kartes nenosūtīšanu laikā! Te jāiestarpina, ka arī citi ir līdzīgi “iekrituši” un neesošo soda naudu maksājuši, bet man taču bija pasta kvīts ar skaidri saredzamu datumu! Par to "Viasat" darbiniece apmulsa un devās noskaidrot. Gaidīju, kaut gan zināju, ka par telefonu maksātājs atkal būšu es, nevis "Viasat", kura vaina tā neapšaubāmi ir. Jā, darbinieks apstiprināja: neesam apskatījuši pasta zīmogu, sods nepienācās, rakstiet iesniegumu, sodu atmaksāsim! Protams, nekavējoties uzrakstīju vēstuli un nosūtīju uz nelaimīgo pasta kastīti. Reakcijas nekādas. Tad pretenziju rakstīju "Viasat" mājas lapā, kur paredzēta vieta “Kontakti”. Pēc kāda laika saņēmu atbildi, ka nauda tiks atskaitīta nākamās nedēļas laikā. Nedēļa pagāja, protams, nekā nebija. Atkārtoju vēlreiz šo pašu procedūru. Tā pati atbilde: nauda tiks pārskaitīta sekojošās nedēļas laikā. Atkal nedēļa ir pagājusi. Protams, naudiņas nav...

 

Nevienam neieteiktu izvēlēties "Viasat" pakalpojumu tagad, kad sākusi darboties virszemes digitālā. Teicams attēls, pietiekami papildus programmu – par 3,50! Pats ērtākais – nekādas antenas uz jumta, kas ziemā jātīra no pielipuša sniega un vasarā ko traucē lielāks lietus, pārtraucot pārraides. Un nav arī pazemojošā līguma, kas sagādā tik daudz neērtības! "Viasat" savus klientus neciena.

 

AvoC

Labots - Gestapo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Vakar Tautas balsii raadija cik gruuti cilveekiem iet ar atteikshanos no Viasat pakalpojumiem. Raidiijuma darbinieki ar kaadu klienti pat devaas uz Viasat kantori. Tika raadiita saruna ar Viasat vadiitaaju, kuras laikaa tika jautaats kaapeec atteikums no pakalpojuma nav noformeets kaut arii bija pieteikts saskanjaa ar jaunaakajiem liiguma groziijumiem, uz ko tika sniegta atbilde ,ka protams peec liiguma tam bija jaabuut izdariitam, bet tas redz nav izdariits, jo kliente nav bijusi sazvanaama lai par kaut ko vienotos(apskatiijos liiguma noteikumus - tur nekas nav teikts , ka buutu jaagaida zvans lai vienotos par atteikumu no vinju pakalpojumiem, bet ir rakstiits, ka 3 dienu laika peec shaada pieteikuma sanjemshanas ir jaanosuuta klientam apstiprinaajums par liiguma izbeigshanu). Taapat tika runaats par to kaapeec Viasat ir gruuti sazvanaams uz ko tika sanjemts sakaidrojums, ka esosho liiniju daudzums nespeej nodroshinaat klientu apkalposhanu,jo vienlaiciigi tiekot sanjemts paaraak daudz zvanu. Beigaas Viasat vadiitaajs veel piebilda, ka ja rodas probleemas kuras neizdodas atrisinaat caur klientu apkalposhanas centru varot rakstiit uz vinja personiigo darba e-pastu (kursh uz pavisam neilgu briidi pat tika paraadiits uz tv ekraana).

Link to comment
Share on other sites

Nē viņš speciāli norādīja nepareizu mailu (....@visat) lai varētu teikt ka neviens viņam neko nav sūtījis :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dažas aprautas domas par šo "Tautas balss" sižetu.

  1. Jū. Interesanti uz tā Viasata pārstāvja laptopa ekrāna izskatījās Windows Media Player, kas laikam bija domāts kā uzskaites sistēmas daļa. :on_the_quiet2:
  2. Uz ekrāna 41:21 parādītajā meilā manāmi iztrūkst viens burts...
  3. Tiem, kuriem slinkums skatīties visu raidījumu - sākums ir 37:42.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labs.

Vienīgais, ka Gestapo citētais kadrs bik nošāvis greizi - antenu jau nu vajag. Iespējams, ka priekš VTV viņš iztiek ar istabas antenu.

Lietus laikā slikti rāda jo Viasats caurumojot santikus, iedevis mazāko iespējamo šķīveli (60cm), kas protams negarantē skatīšanos sliktākos laika apstākļos.

No Viasata labāk ņemt tikai tjuneri un karti, pārējo pašam savākt...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Turpmāk F-1 sacīkstes būs redzamas tikai "Viasat Sport Baltic" kanālā

 

Tikko izlasīju letā

 

Publicēta: 12:25 10.02.2010.

 

Rīga, 10.febr., LETA. Pirmās formulas (F-1) sacensības turpmāk Latvijā tiešraidē būs vērojamas tikai satelīttelevīzijas kanālā "Viasat Sport Baltic" (VSB), aģentūru LETA informēja televīzijā.

 

Savukārt visā Latvijā redzamajā kanālā "TV3" svētdienas vakaros būs iespējams vērot sacensību ierakstus.

 

"Viasat Broadcasting" pagarinājis ekskluzīvās tiesības arī 2010.gadā pārraidīt F-1 pasaules čempionātu, un turpmāk VSB kanālā pilnā apjomā varēs redzēt gan piektdienas treniņbraucienus, gan sestdienas kvalifikācijas sacensības un svētdienas sacīkstes. Savukārt "TV3" pārraidīs sacensību ierakstus svētdienās ap plkst.22.50.

 

"Spēcinot specializētā sporta kanāla VSB pozicionējumu kā augstas klases sporta notikumu translāciju nodrošinātāju, 2010.gada sezonā F-1 sacensības pilnā apjomā tiks pārraidītas tieši VSB. Vienlaikus, protams, trupināsim nodrošināt nozīmīgāko nacionālo sporta notikumu pārraides arī ētera kanālā "TV3"," izteicās VSB programmu direktors un "TV3 Latvia" sporta raidījumu producents Toms Circenis.

 

Jaunā F-1 sezona 14.martā sāksies ar Bahreinas "Grand Prix" izcīņu, bet 14.novembrī noslēgsies ar Abū Dabī "Grand Prix".

 

 

 

Jautājums. Man ir Viasat komplekts, no viasat pakalpojumiem taisos atteikties. Kā japagriež šķīvis, lai uztvertu kādu nekodēto kanālu, kurš rāda f1? Vai Lattelecom virzmes tv ir iekļauts kāds kanāls, kurš rāda f1?

Link to comment
Share on other sites

RTL rāda, kurš ir iekļauts LTC Interaktīvajā, ne virszemes TV.

 

Lēmums par F-1 pierāda, ka TV3 un Viasat interesē tikai nauda, ne skatītājs. Dejo ar Zvaigzni un krievu seriāliņi - tāds ir tas piedāvājums. LNT vismaz dzīvajā visas sacensības rādīja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...