Jump to content

Symbian vai windows mobile?


lulz
 Share

Recommended Posts

Es lietoju Simbiāni un manām vajadzībām iekš telefona pilnīgi pietiek. Par citu vajadzībām nemāku spriest.

Link to comment
Share on other sites

Nesen no wm paargaaju android nometnee,izskataas ka wm vairs mani neinteresees kaadu laiku tochna,iesaku izskatiit arii android platformu.

Link to comment
Share on other sites

nevar laikam. Es vienkarši domāju mošk jameklē cita truba. :)

p.s.

SE ar WM ir tikai jaunais Xperia cik zinu.

Labots - lulz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a man uz telefona ir linux jeb LiMo (linux mobile) :p nekad nedomaaju ka savaa muuzha lietoshu kko linuxveidiigu bet nu taa ir sanacis un pagaidam varu teikt tikai labaako... aaatrs, developeri var izpausties un principaa labaka patiik nekaa Symbian... ka minusus var minet ka konkreti vismaz manai trubai ir maza izveele ar piejamaam aplikacijaam papildus... nu labi izveele ir bet par to ir jaamaksaaa....no abiem iepriekshminetiem es izveleetos WM, leikas draudziigaaks pret lietotaaju...

Link to comment
Share on other sites

Killercompany

esmu par WM. jau gadiem lietoju. Lai gan jāsaka, ka nesen man gan androda useris gan simbijāņa useris pierādīja ka konkrēti manu vēlmju apierināšanai var atrast visas nepieciešamās aplikācijas arī uz simbian un android.

lai gan pamatā uzskatu ka izvēlei būtu jābūt starp android un WM

Link to comment
Share on other sites

Es atkal varu tikai to labāko teikt par Simbiāni. Esmu ļoti apmierināts. Tiesa - WM esmu tikai pa gabalu redzējis, un Android vispār nē. Un es arī telefonu nelietoju kā personīgo biznesa centru. Netu es uz tā browsēju reti, tikai tad, kad vajag (jo nav ērti ar izšķirtspēju mazāku par 1024x768 browsēt netu). Pārsvarā zvanu & sūtu SMS, uzspēlēju kādu mazu spēlīti, un lasu e-grāmatas, kamēr kaut kur jānosit laiks. Ja nebūtu saplīsušas austiņas, būtu arī foršs MP3 pleijeris (bet pie tā es pats vainīgs).

 

Manuprāt Symbian ir ļoti izdevusies kā telefona operētājsistēma. Tas nav mēģinājums imitēt datoru Tavā kabatā (kā Windows Mobile). Telefons ir telefons un dators ir dators. Ja Tev vajag mazu datoriņu kabatā, tad, iespējams, Symbian nebūs priekš Tevis.

Link to comment
Share on other sites

a man uz telefona ir linux jeb LiMo (linux mobile) :p nekad nedomaaju ka savaa muuzha lietoshu kko linuxveidiigu bet nu taa ir sanacis un pagaidam varu teikt tikai labaako... aaatrs, developeri var izpausties un principaa labaka patiik nekaa Symbian... ka minusus var minet ka konkreti vismaz manai trubai ir maza izveele ar piejamaam aplikacijaam papildus... nu labi izveele ir bet par to ir jaamaksaaa....no abiem iepriekshminetiem es izveleetos WM, leikas draudziigaaks pret lietotaaju...

 

Uz kādas trubas?

Link to comment
Share on other sites

Samsung i8320 nezinu vai latvijaa taadu var nopirkt un vai vispar kaads telefons Latvijaa pieejams ar LiMo, neeesmu tik daudz iedzilinajies... pats tik to ka Linuxveidigais uzzinaaaj tikai no taa ka iekshaa ir open source licence un aiz tiiri neko dariit saaku lasiit un joptvaiju.... linux :D :D

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
peepers

symbian palēns, man nepatīk, iekš nokia 5800 domāju ko citu iešūt

 

Nezinu tieshi par nokia 5800, bet nokias, biezhi vien esmu redzeejis, ka ar failu paarvaldieku straadaa ljoti leeni-uzspied uz mapes-sekunde un tad vari spiest uz naakoshaas-atkal sekunde, vai pat divas jaagaida. Ar sonyericoniem taa naf:) man p1i-lietoju jau laikam tresho gadu-esmu ljoti apmierinaats, un galvenais mob, tik viens nodilums no neliela kritiena!:) kaa jauns.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...