Jump to content

Juana krāpšana


kristaps_83
 Share

Recommended Posts

Draugos ieraugu reklāmu ka var vinnēt I Phone - atbildu uz 4 jautājumiem - tad jāievada savs numurs - ievadu , uz telefonu atsūta kodu kas jāievada lauciņā, tad lapas apakšā ieraugu uzrakstu ar maziem burtiem (sk apakšā) un manam kontam pieskaitīti trīs lati.

 

Pakalpojums tiek sniegts pamatojoties uz abonēšanas programmu. Neviens no uzskaitītajiem produktiem vai mazumtirgotājiem nav tā starpnieks, sponsors vai atbalstītājs. Preču zīmes, pakalpojumu zīmes un logotipi (tostarp, bet ne tikai produktu un mazumtirgotāju atsevišķi nosaukumi) pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Paralēli viktorīnai pakalpojums sevī ietver ielādējamu mobilās izklaides saturu, piemēram, zvana toņus (parastos, polifoniskos un citus), spēles, zīmējumus, fona attēlus, ekrānsaudzētājus, ziņas un citu informāciju, izmantojot tiešsaistes, SMS un WAP pakalpojumus noteiktām saderīgām mobilajām ierīcēm. Esot aktīvam abonentam Tev būs iespēja veikt 20 mobilās izklaides ielādes nedēļā. Sūtot SMS uz numuru 1879 vai tīmekļa vietnē ievadot PAROLI, kas saņemta no numura 1879, tu pievienojies "Mansphons.com" abonēšanas pakalpojumam un apliecini, ka esi izlasījis un izpratis Noteikumus un nosacījumus un piekrīti tos ievērot. Tavs pakalpojumu plāns tiks pagarināts katru nedēļu, kamēr tu no tā neatteiksies. Lai no tā atteiktos, nosūti STOP IPHONE uz numuru 1879. Tev ir jābūt vecākam par 18 gadiem. Pakalpojuma maksa LVL 3.00 nedēļā. Lai piedalītos iPhone izlozē Tev jābūt aktīvam abonentam vismaz 2 nedēļas. Cenā netiek iekļauti operatora pakalpojumi SMS/WAP/GPRS. Palīdzība help@mansphons.com vai 67876349

 

Te adrese http://www.mansphons.com/

 

Tagad bailes pat sutīt sms un atslēgt to visu, man pieslēgums :devil:

Nezināju ka nezvanot vai nesūtot sms no paša telefona var noplšest naudu :devil:

 

Ps# tiko pameiģināju atbildēt nepareizi, tāpat piedāva ievadīt numuru.....

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Zinot cik traukiem.lv ir daudz reģistrējušies domāju ka uz šito iekritīs daudz cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

es īsti nesaprotu, kādā sakarā cilvēki draugiem.lv portālu sauc par traukiem.lv :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

traukiem tā iesauka, naudu jau visiem bezcers atgūt - pats neizlasiju noteikumus, bet kautkādu likumu kas aizliedz šo visu vajadzētu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ipeklofijs

Varbūt Huans vienkārši jāizraida no valsts. Varu derēt, ka aiz viņa šokolādīgās krāpnieka ādas slēpjas ne viens vien SMS lāča pakalpojums. :pooh_door:

Link to comment
Share on other sites

omg . nu novecojusi jau tā reklāma . man draudzenei bija tieši tas pats, visu laiku kredītu tik pumpēja , līdz piegriezās un pazvanīju no šamās telefona uz tele2 , kur man atbildēja ka nummurs esot piesaistīts tādai un tādai firmai , pajautāju firmas kontakttālruni , pazvanīju šiem un pateicu lai atslēdz to miskasti nost .. Tagat viss oke , tāka sūti vien stop ,ja māc šaubas , tad zvani operātoram un saki lai dod pakalpojuma nummuru , un sazinies ar viņiem ,pieprasi atslēgt to.

Labots - alfinsh
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Es jau sen aizsūtiju STOP IPHONE uz numuru 1879, malacis tu pats saprati ko uzrakstiji, reku linkā viens nevar tāpat tik vaļa man lmt.

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Hmm atradu vienu āki nosūtiju STOP IPHONE uz numuru 1879 nekas nenotika, bet uz telefonu atnāca STOP IPHONE. uz 1879 tagad atnāca īszina ka esmu pārtraucis dalību debīlajā iphonā, cerams pēc nedēļas neskaitīs kādus ls.

 

malacis ko tu ar to gribēji pateikt? :jester:

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

M@rs vienkārši nebiju iedomājies ka nezvanotot vai nesūtot īsziņas no paša telefona var noskaitīt naudu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas viss ir sūds un sen zināms.

 

Ārzemēs ar kredītkartēm tādi mēsli redzēti, kur standarta abonēšana 29.99 vai 39.99 EUR/USD mēnesī. Tad vēl tevi pieraksta automātiski citās listēs un summas vairākkāršojas.

Tad tikai skaties, kā naudiņa ripo.

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Sens vai nesens bet vēljoprojām strādā un krāpj cilvēkus.

Labi vēl ja tie 3ls, bet ja būtu 30? Cik vispār maksimums ir maksas zvaniem vai īsziņām no mobīlā?

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

A kalvis , tur jau tā lietā ka no sava telefona neko nesūtiju, vienkārši adresē ierakstiju savu numuru un paroli kas bija atnākusi uz telefonu.

Link to comment
Share on other sites

nav jāsūta, vienk. atsūtot paroli viņi pārbauda vai numurs eksistē un vai atskauksies tā īpašnieks, īpašnieks atsaucās, ievadīja saņemto paroli un piekrita dāvināt naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

Ipeklofijs
Huanam šausmīgi patīk kāda meitene darbā, bet viņai jau ir cits puisis. Reiz Huans neiztur, pieiet pie meitenes un saka:

-Došu tev 500 dolāru, ja tu man atdosies.

Meitene:

-Nē.

Huans:

-Tas būs ātri-es nometīšu naudu uz grīdas, tu nolieksies to celt, un, kamēr būsi pacēlusi, es jau būšu beidzis.

Meitene mirkli aizdomājas:

-Man jāparunā ar savu puisi.

Meitene piezvana savam puisim un izstāsta par Huana bezkaunīgo piedāvājumu.

Puisis, būdams jautras dabas, viņai iesaka:

-Tu prasi 1000 dolāru un cel tos ļoti ātri, tā, lai viņš pat bikses nolaist nepagūst. Pēc tam man piezvani.

Meitene pasauc Huanu un informē viņu, ka pieņem viņa piedāvājumu par 1000 dolāriem. Viss notiek, meitenes puisis gaida, kad meitene viņam zvanīs. Paiet pusstunda, bet zvana vēl nav. Pēc stundas puisis pats zvana savai meitenei un prasa, kas noticis.

Meitene:

-Tas cūka norēķinājās monētās.....

 

Morāle: darījumu piedāvājumus pirms akceptēšanas izskati ļoti rūpīgi un detalizēti, ja negribi lai tevi pēc tam izdrāž.

Labots - Ipeklofijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Nu ok aplauzos, bet ne vienīgais, iemet google redzēsi, vienkārši arī aiz garlaicības draugos spiežu uz visām spēlēm akcijām, draudzene spilvā nahalavu sulas vinēja :mrgreen: nedomāju ka tur var būt kas tāds un nebija info ka tādā veidā var apč*krēt, pie tam pus litrs ribās - prāts īpaši nestradā :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu uzmetot googlē nēsmu vienīgais :angry:

 

Google

 

Te saka ka pat ar stop īszinu netiek galā

 

Nē, nu normāls džeks. Nav pat jāmeklē gūglē - toč vienīgais.

 

Nu ok aplauzos, bet ne vienīgais, iemet google redzēsi, vienkārši arī aiz garlaicības draugos spiežu uz visām spēlēm akcijām, draudzene spilvā nahalavu sulas vinēja :mrgreen: nedomāju ka tur var būt kas tāds un nebija info ka tādā veidā var apč*krēt, pie tam pus litrs ribās - prāts īpaši nestradā :wacko2:

 

Pavisam normāls džeks, kam ir draudzene ar haļavno sulu. Ja 1/2 litrs sulas ribās neej pe datora - lētāk iznāks, varēsi 2 litrus sulas ''novinnēt''

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...