Jump to content

Nedarbojas ATA tipa HDD


spreslijs
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Man problēma ir tāda, ka esmu uzinstalējis Win7. Mātesplate ir šāda Asus P5GD1, bet cietais disks ir Maxtor ar ATA atbalstu. Man šķiet problēma slēpjas tejā, ka Win7 nesaprot, kas ir UltraDMA 133/100/66 with JBOD, RAID 0, 1, 0+1 support (nezinu, ka īsāk nosaukt, lai būtu precīzi), jo 1. Device Manager pie "Other devices" rāda "Unknown masa storage device".

2. es mēģināju to HDD pieslēgt CD/DVD ROM vietā un HDD uzreiz parādijās, bet pieslēdzot CD/DVD ROM cietā diska vietā, CD/DVD ROM neuzrādijās. Savukārt BIOS'ā visu uzrāda, ka ir pieslēgts. Mēģināju atrast driverus, bet tie tik un tā nelīdz. Varbūt es ko nepareizi daru vai nemāku atrast īstos driverus?

Ceru, ka kāds varēs palīdzēt. :)

 

 

P.S.Aizmirsu piebilst, ka man ir pieslēgts arī SATA HDD uz kura, tad man ir uzinstalēts Win7.

 

Labots - spreslijs
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Skaties kas tev darās ar jamperiem uz šleifes... nav abi "master"?

Labots - Donkey
Link to comment
Share on other sites

spreslijs

Skaties kas tev darās ar jamperiem uz šleifes... nav abi "master"?

 

Man šķiet, ka kārtībā. Bet nu, ja kas man stāv uz viena PATA vada pašā galā viens pats HDD. vispār es skatījos BIOS'ā un tur rādīja master. Jumpers arī uzlikts uz master.

 

MarcisB, tavs ieteiksums diemžēl nelīdzēja. :( Win7 taisīja Startup Repair.

Labots - spreslijs
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pārliec uz "CS" cable select abas iekārtas. Tev ir paveicies ar to, ka tev ir Asus. Būtu kāds Jetway vai Acorp, tad tu zinātu kas ir problēmas... :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

spreslijs

Pamēģināju, pārlikt, protams, nekas nesanāca. Es šaubos vai vaina ir HDD, drīzāk tajā pašā "IT8212 ATA RAID Controller".

 

Link to comment
Share on other sites

spreslijs

Jes, beidzot aizgāja. :) Nevajadzēja instalēt ar .exe failu, bet gan caur Device Manager. Liels paldies, Mārci, par iedoto linku.

Labots - spreslijs
Link to comment
Share on other sites

spreslijs

Manā skatijumā, tas nozīmē tikai to, ka ne visu var pasniegt uz paplātes. Pašai OS nav ne vainas. Es neko sliktu teikt nevaru.

 

 

P.S. Interesanti, kā tu darbotos ar vecāku Win par XP? Tur katrai figņai jāmeklē draiveri. Gribi piespraust USB- meklē draiveri, gribi piespraust vēl kādu figņu, meklē draiveri. Tai sistēmai, tad sanāk, pubertāte vēl joprojām nav pārgājusi.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...