Jump to content

Problēma ar printeri


Fishy
 Share

Recommended Posts

Nopirku jaunu datoru, bet viņam nevar pieslēgt veco printeri (HP LaserJet 4) tapēc nopirku arī vadu-pārveidotāju no 36pin uz USB! Pieslēdzu, rādās ka ir pieslēgts, bet saka, Out of paper. Papīrs protams ir ievietot... arī uztaisot self test darbojas, bet no datora nedrukā!

Uz printera rādās PC load letter! Kas varētu būt par vainu?

 

Paldies jau iepriekš ;)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

pirmkārt norādam ka lietojam A4 nevis letter formāta papīru (tas nav viens un tas pats)...

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt norādam ka lietojam A4 nevis letter formāta papīru (tas nav viens un tas pats)...

To ar es darīju... visur norādīju, ka A4 jābūt!

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka problēma ir adapterī. Vai adapteri USB to DB25 instalēji vai tikai piespraudi? Neinstalējot viņi ne vienmēr strādā abos virzienos.

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka problēma ir adapterī. Vai adapteri USB to DB25 instalēji vai tikai piespraudi? Neinstalējot viņi ne vienmēr strādā abos virzienos.

 

Tikai piespraudu!

Līdzi nāca install CD bet tur teikts ka vajag draiveri instalēt tikai ja ir 98 win! Kas ir DB25? Kas jāinstalē?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad pilnīgi noteikti vajag instalēt, jo citādi viņš tev nenodrošina atpakaļsaiti. Kāda OS tev uz PC?

Link to comment
Share on other sites

Man ir xp bet vai tad tas man ir DB25 kabelis.... man vienā galā ir ar 36pin Male ko sprauž printerī un otrā usb...

poth1284usb1_it_l.jpg

Labots - Fishy
Link to comment
Share on other sites

Defender...

Šodien izmeklējos draiverus, neko neatradu daudzi tik priekš win 98!

Arī pieslēdzot printeri, parādās printeris, atpazīt, kkādi draiveri lādējas, bet tad izlec, ka nav iziets windows testing, ja tik un tā ieinstalē tad restartējot kompi karās! Vienā vārdā sakot neiet!

Labots - Fishy
Link to comment
Share on other sites

Edz,

vienc zināms cilvēks kkādu veco Minoltu bija šitā mēģinājis piekurbulēt - pēc 4tā šāda tipa vada (katrs savas firmas) esot aizgājis...

 

 

Iesaku nemocīt to kasti, nu nav lāzernieki vairs tik dārgi, kaut lietotu paņem...

Link to comment
Share on other sites

Defender USB128 Krievu ražojums... adapter USB A - C36M, IEEE 1284(LPT)

Nekas cits sakarīgs uz iepakojuma nav!

Link to comment
Share on other sites

printerim kāds ports norādīts? jo šitajam kabelim čips sevi pieinstalē kā virtuālo USB portu,kas jānorāda printera propertijos.

šodien tādā pašā veidā piekurbulēju Laserjet 6P,tiesa gan,zem W7 un ar pāris mistiskām darībām.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vaina nav vadā, bet gan printera draiveros. Man viens lāzernieks printeris mētājās, jo viņam oficiāli draiveri bija līdz Win2000. Priekš XP bija pa internetu kaut kādi draiveri, bet ar tiem visu laiku rādīja OPEN COVER ERROR(it kā atvērts printera vāks) pēc katras izdrukātās lapas.

Tavam printerim ir draiveri priekš tavas OS? Varbūt vecs printeris, kā manā gadījumā, un nav korektu draiveru.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Varbūt vaina nav vadā, bet gan printera draiveros. Man viens lāzernieks printeris mētājās, jo viņam oficiāli draiveri bija līdz Win2000. Priekš XP bija pa internetu kaut kādi draiveri, bet ar tiem visu laiku rādīja OPEN COVER ERROR(it kā atvērts printera vāks) pēc katras izdrukātās lapas.

Tavam printerim ir draiveri priekš tavas OS? Varbūt vecs printeris, kā manā gadījumā, un nav korektu draiveru.

 

tev izdevās atrast risinājumu tam OPEN COVER ERROR???

man te ir tada pati problēma ar minolta pageworks/pro 1100L uz xp.

varu gan pieciest jo jādrukā tikai dažas lapas gadā.

 

 

šitā neiet: http://www.ehow.com/how_5788614_connect-laserjet-plus-using-usb.html

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Problēma sekojoša: Ar veco datoru un xp printeris strādāja kā nākas.... nomainīju datoru un operētājsistēmu uz win7 ultimate un printeri vairs nevaru piedabūt darboties. Pievienojot printeri kompis neatrod viņam draiveri netā, meklēju goglē draiveri pēc modeļa, bet tas neder un kaut kādos krievu forumos palasīju un novilku draiveri, bet tas arī neiet un instalējot rāda ml-2010 nevis ml-2015

Printeris: samsung ML-2015

 

Varbūt kādam ir zinām kā atrisināt sāpi?

Link to comment
Share on other sites

Meklē Samsung Universal Print Driver :)

diemžēl visi linki uz UPD vai nu nestrādā vai aizved ne tur kur vajag.......pat samsung mājas lapā nav
Link to comment
Share on other sites

Prieks palīdzēt! :hi:

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...