Jump to content

[Raksts] Colin McRae: Dirt 2 pēcskats


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Nav tik traki, uz E6600, 8800 GTS 512 mb, uz 1920x1080 izšķirtspējas iet normāli ar vidējiem/augstiem setingiem.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Daudz bilžu, maz teksta, teksts neko neizsaka, spēlēji bez piedienīgas PC/X360 stūres. WHERE IS YOUR GOD NOW? :XD

 

Bet vispār par spēli runājot - skatījos pie viena čoma, kā šams to ļurina un nespēju beigt brīnīties, cik ļoti tālu ir advancējušās (vizuālajā ziņā) braucamās spēles ... Lai gan, ko es varu spriest - man viņas sāka nepatikt pēc NFS4 Q_Q

  • Patīk 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

CMR vienmēr ir bijis braucams ar klavieri bez problēmām.

Bet citādi,trašu skaits kļuvis mazāks (atceros ka CMR5 bija ap 40 šķiet),mašīnas attālinātas no realitātes un ar pašu Kolinu saistības gandrīz nekādas.

Ticu ka nākamā spēle sērijā būs zem Ken Block vārda.

Link to comment
Share on other sites

Man patika. +1

Ja interesē, tad vari palasīties manus murgojumus par COD:MW2 un Wolfensteinu, bija vēl čupa, bet nu zuduši jau pagājībā.

 

Daudz bilžu, maz teksta

Nepļūti, 2,5 A4 lapas. Pašam jau sāka apnikt rakstīt.

 

Ticu ka nākamā spēle sērijā būs zem Ken Block vārda.

Pilnīgi iespējams un paliks vēl tālāka no rallija un gan jau drifts ar būs klāt ;(

Link to comment
Share on other sites

Tāds mazo, jauno, "gudro, moderno" pamatskolnieku stils.

Kas tas vispār par vārdu "pēcskats".

 

Atverot tādu gamez.lv pilnīgi slikti ar sirdi paliek.

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds spēlmanis, bet driving geimi gan patīk.

 

Šito uzrambāju pie čoma ar kvalitatīvu stūriti. Jāsaka, ka spēle ir kā radīta braukšanai ar stūri. Nevis ar gamepad vai klaviatūru.

 

+

Smuka grafika

Labs vadāmības kontrasts starp simulāciju un arkādi - ir interesanti.

 

-

Ļoooti maz klasiskā rallija (Lielākā vilšanās)

Vienveidīgas trases

Link to comment
Share on other sites

Spēle super :)

Njaaa bet no klasiskā rallija tur gandrīz nekā nav..

Un par tiem braucējiem (konkrēti personām, ar izņēmumiem), kas spēlē ir salikti kā rallisti nu tiešām profesionāļi savā jomā :jester:

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar spēle tīri labi iet pie sirds. Vispār uz kāda līmeņa tad tu spēlēji, ja pamanījies savākt 4miljonus.?

 

P.S. Pirkt spēles stīmā sanāk ļoti dārgi.

Labots - zefīrs
Link to comment
Share on other sites

Sen vairs neesmu nekāds geimeris un spēles spēlēt sanāk ļoti reti.

 

Tika iemēģināts DIRT2, jāsakā tā - spēle kopumā ļoti laba. Viss skaisti uzzīmēts, skaisti auto modeļi, skaista vide utt. Vadība un visi auto bojājumi ir izdomāti un uztaisīti super. Ir tikai viena ļoti liela problēma. Nav vairs klasiskā rallija ... Būtu bijis ideāli ja būtu kā vecajos cmr 2 / 3 / 4 / 5 kur bija čempis, daudzie posmi, kartes.

 

Varētu uztaisīt kādu "patchu" ar šo papildinājumu.

 

Kopumā spēle 7 / 10

Link to comment
Share on other sites

phenom2 X4 ekonomiskais procis 905E, 2gb rams DDR2, vga GF 240GT 512mb GDDR5 si spele man uz 1920x1080 22LCD visur uz max un viena tik medium iet bez bremzem!

 

pabraukaju, bet nekas ipass jau nav, grafons jau smuks, bet nekas ubers!! protams uz dx11 neesmu spelejis, bet ne visai aizrava!

Labots - Vilītis
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz patika šie braucamgabali, bet kopš pats sēžu pie stūres, tad vairs nespēlēju.

Un šobrīd esošie laika apstākļi katru dienu aizbraucot līdz darbam un atpakaļ arī adrenalīnu garantē ilgākam laikam :tease:

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar spēle tīri labi iet pie sirds. Vispār uz kāda līmeņa tad tu spēlēji, ja pamanījies savākt 4miljonus.?

Uz pirmajiem trim, bet praktiski mašīnas nepirku, cik nu vien specifikācija prasīja, tā pārsvara ar to sākuma Subaru tika brukts.

 

P.S. Pirkt spēles stīmā sanāk ļoti dārgi.

 

Nu kā to ņem, pirms gada bija forši, kad cenas dolāros gāja, tagad ar eiro vairs nav tik forši ;(, tiesa, mans viens drugans te stāstīja, ka vienkārši vajag reģistrēt jaunu acc un pieteikt adresi kaut kādu Amerikas adresi (kaut pēc bankām var atrast) un tad viss notiek dolāros :)

par patiesumu nezinu, jo nav vēl provēts, jo negribas ar 2 akauntiem rīvēties.

post-69711-12629811623_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Lido teicami uz DX11, lai gan manai acij pilnīgi vienalga, dx11 vai 10.1 :) Nenožēloju HD5870 iegādi ar kuponu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

MārcisB, cenas jau tam veikalam labas, bet piegāde gan dārga. Un vispār kanādiešu dolārs ir līdzēvtrīgs jeņķu dolāram.

 

Gestapo, tev jau tur nopietna kolekcija ar tām spēlēm. Es personīgi iepirku Dirt2 no UK par 21Ls ar piegādi, atnāca 3dienu laikā orģinālajā kastītē :) Cik skatos stīmā tas brīnums maksā 49.99€, kas ir 35Ls. Bet ja būtu dolāros (kā amērikā), kas sanāk 25Ls - tāpat dārgi.

Labots - zefīrs
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

spēle nepatika, jau pie pirmā stage atdeva ar `sintētiskumu` .

Pagaidām RBR/F1 challange paliek visulaiku labākie simulatori (+ tieši arī online)

Link to comment
Share on other sites

Lido teicami uz DX11, lai gan manai acij pilnīgi vienalga, dx11 vai 10.1

+1, vai nu es ir tups, vai nu tas dx11 ir radīts tikai tāpēc, lai ko vairāk iegalvotu un pārdotu gluži kā ar globālo sasilšanu :D

 

 

Cik skatos stīmā tas brīnums maksā 49.99€, kas ir 35Ls. Bet ja būtu dolāros (kā amērikā), kas sanāk 25Ls - tāpat dārgi.

Nēnu jānu - bet zin, tas kā ar vecām kurpēm, vari jau nopirkt jaunākas un ērtākas, bet tās iestaigātās vienalga mīļākas kaut lietderība apšaubāma :)

 

spēle nepatika, jau pie pirmā stage atdeva ar `sintētiskumu` .

Nu te nevajag putroties ar simulatoriem, kur tiešām ir tas "ble skarbo vīru pasaule", tā spēle nav tāda nemaz domāta, ja gribās patiesumu, tad vienmēr paliek Gran Turismo un citi tādi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ze Baarda

grafika, protams, laba, bet tā fizika ne visai..:( un uz beigām arī tomēr apnīk... man jau šķiet, ka nekas labāks par Richard Burns Rally nav iznācis un arī tik drīz neiznāks...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...