Jump to content

Viasat kanali! Ka lai uzstāda lai būtu visi?


devil_angel
 Share

Recommended Posts

Sveiki bootiesi ....

 

Gribēju jautāt , kā ir ar Viasat Standarta paku , vai katrai pakai atskiras kanali ? Vienkārši vecākiem ir dazi kanali kas man nav... Dazi no tiem pat skaitās "Brīvie" piem: TVC , vai frekfences atskiriba varetu ko mainit ?

 

Vai varat ieteikt , kadu konfguraciju likt , lai butu efektivāk ?

Link to comment
Share on other sites

Viasatam ir Zelta un Starta pakas, maksas kanāli ,protams, atšķiras.Ja ir standarta Viasat uztvērējs, var atrast vajadzīgos brīvos kanālus te un noskenēt attiecīgos transponderus.Piem. TV Centr International 12380 H 27500-3/4

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Kura tavuprāt ir"standarta paka"? Viasat piedāvā stara un zelta paketes kā arī paplildus maksas kanālus...

Kādas paketes ir abonētas tev un vecākiem? Kuru kanālu nav tev, bet ir vecākiem (ja neskaita TVC)? Kā tas izpaužas ka tev nav to kanālu (tu neredzi tos sarakstā vai arī ieslēdzot kanālu nerāda bildi)?

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

devil_angel

Ta laikam ir Starta paka , jo atseviški kanālus nepasūtiju nekādus.

Man nav saraksta to kanālu vispār, esmu pārskanejis ... Šadi tādi Krievu kanāli no galvas gan nepateiksu , bet uz 500.. tajiem numuriem ir ...

 

uz doto bridi man stav konfiguracija:

 

Sirius 5∙E (LNB1)

Frekfence : 11598

Polarizācija : Horizontāle

Plūsmas ātrums : 27499

Priešgals Bloķēts : Jā

Kļūdas novērtējums < 1E-7

Labots - devil_angel
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini Frekvenci 12054, kas ir standarts Viasat. Pašam bija līdzīgi.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

devil_angel

A kā var noskanēt visu ? Itka pie programmu meklēšanas paradās Satelits , frekfence un kautkas ko nezinu kas man ir 3/4

Link to comment
Share on other sites

karoče,paņem sirius satelītu,un funkciju "scan"(man nav viasat tūneris,nezinu kā uz šiem aparātiem pareizi to dara),bet lielākai daļai uztvērēju ir tā kā teicu.vai labāk nosauc kādus kanālus tev nerāda un mēs pateiksim kuru transponderu skenēt.

p.s. vari arī šeit sameklēt konkrēto kanālu un tad pēc frekvences noskenēt http://www.lyngsat.com/packages/viasat.html

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

devil_angel

base7 Dankeschoon tev liels liels :) :* palidzēja

Link to comment
Share on other sites

Šodien parādījās ari sudraba pakete.

 

Esmu priecīgs informēt jūs, ka VIASAT ir izveidojis divus pilnīgi jaunus produktus: -Sudraba kapeti: abonēšanas maksa 7,90Ls mēnesī, līgums uz 24 mēnešiem, pieslēguma maksa 0 Ls, kartes nomas maksa 10Ls gadā (kanālu saraksts pielikumā). un -TRY & BUY komplektu, kurš ir izveidots, lai būtu konkurētspējīgs tieši cenas ziņā ar Lattelekom piedāvāto virszemes digitālo televīziju un līdz ar to palīdzēs jums veiksmīgāk pārdot tieši Viasat! Abonēšanas maksa: 3,50Ls mēnesī (neatkarīgi no tā vai ir pieslēgts automātiskias maksājums vai nav) Līguma termiņš: 36 mēneši Pieslēguma maksa: 25Ls Kartes nomas maksa: 10Ls gadā sākot ar otro gadu Kanālu pakete: STARTA paketes kanāli (18 ieskaitot visus Latvijas kanālus) Pirmos 3 mēnešus tiek pieslēgti papildus visi VIASAT Zelta paketes kanāli, bet pēc 3 mēnešiem klients turpinat skatīties Start paketes kanālus par 3,50Ls vai arī var pārslēgties uz Zelta (9,90Ls mēnesī) vai jauno Sudraba (7,90Ls mēnesī) paketi. Tagad pret Lattelekom virszemes televīziju jums ir ļoti daudz argumentu, ko izmantot par labu VIASAT: - attēla kvalitāte, kas nešaubīgi Viasat ir labāka - kanālu saturs un skaits - aparatūra bez maksas slēdzot līgumu ar Viasat - abonēšanas maksa par Starta paketi mēnesī tieši tāda pati kā LTC, bet toties nav jāmaksā 39Ls par dekoderu + nav jāpērk nedz antena nedz vadi, jo Viasat komplektā tie jau ir iekļauti - iespēja skatīties bezmaksas kanālus no citiem satelītiem (ASTRA, HOTBIRD utt.) - pieejams pilnīgi visā Latvijas teritorijā Izmatojiet šo iespēju, jo šāds piedāvājums līdz šim vēl nekad nav bijis kā arī šī varētu būt pēdējā iespēja pirms analogās televīzijas atslēgšanas (sākot ar 1. aprīli), lai notirgotu pēc iespējas vairāk komplektu un, protams, gūtu pēc iespējas lielāku peļņu. Abus šos produktus veikalos varēs sākt tirgot sākot ar 11. janvāri un arī reklāmu kampaņa sāksies ar 11. janvāri.

 

Kanāli LTV1 LTV7 TV3 TV6 LNT TV5 E! History Explorer/ Spice Zone reality Nat GEO / CNBC Nature/ Crime/ Playboy Discovery Animal Planet Disney Channel Disney XD Cartoon Network/ TCM 3+ RTR Planeta NTV Mir RENTV PBK CNN BBC World MTV Europe VH1 PB Music TV3 LT TV3 EST

+ 9 brīvie kanāli.

Labots - Aphopis
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau man nepatīk, ka viņi tam kanālam "sit" tādu cenu, jo nekā īpaša jau viņā nemaz nav. Audio vispār ir klausāms tikai uz parastā televizora "skaļruņiem" (šeit par CRT iet runa), jo tas 64kbps audio ir šausmīgs. Protams - komentāri, nekādu efektu tur nav, bet nu līdz Eurosporta līmenim jau varēja uzmest - 96 kbps un mono.

A par Eurosporta neesamību Viasatā vispār neizteikšos, laikam domā ka ar diviem (atvainojos - trim - golfs taču arī ir) kanāliem ir pilnīgi pietiekami. Nu redzēs kas tur ar to hokeja kanālu būs.

 

Kvalitātes aspekts

attēla kvalitāte, kas nešaubīgi Viasat ir labāka...

īsti arī neatbilst teikajam, LTV7 konstants uz 3mbps uz asākām kustībām ir kubi. Varētu tā kā vismaz uz 4 uzsist pirms olimpiādes. Par pārējiem es neizteikšos, tur vēl var strīdēties. Kvalitāte ir visai līdzīga. Profesionālus testus protams ir jāveic citiem. Manis paša pieredze.

Anyway, cepums Viasatam, ka vispār kaut ko sāk domāt arī par paketēm. Vajadzētu tā kā jaunus kanālus arī.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Vislabāk būtu ka būtu sadalīts pa žanriem (piemēram, filmas, dokumentālie, vietējie u.t.t.).

Link to comment
Share on other sites

espēja skatīties bezmaksas kanālus no citiem satelītiem (ASTRA, HOTBIRD utt.)

Būs jāliek galvas ASTRA, HOTBIRD utt? Vai arī raidīs viņai caur sevi uz Viasat galvu?

Link to comment
Share on other sites

raffaello

kad viasat sāks domāt par jauniem kanāliem? šaubos vai sūda paketei būs liels pieprasijums. kāpēc nevar rādīt kanālus #

# Civilisation Europe

# Science Europe

# NAT GEO WILD

# Travel and Living, EuropID Investigation Discovery un tt.

NATIONAL GEOGRAPHIC,Zone Reality vispār nav krievu valodas. nav normālu mūzikas kanālu, kāpēc nevar rādīt vh1 visu dienu, jāskatās kautkād nickledon zviedru valodā.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

no viasata tikai var dzirdēt ka nemītīgi domā par kanāliem. murgs. vispār laikam uz kanāliem nav ko cerēt. nesaprotu vai to viņi negrib saprast? drīz LTC virszemei būs daudz kanālu , tiklīdz pazudīs analogā.

Link to comment
Share on other sites

Nat Geo Wild vispār ir vajadzīgs tikai viens/divi klikšķi (pārspīlēts protams) no Viasata puses un būs. Jo, kanāls jau uz pavadoņa ir, tikai - skandināvijas Viasata abonentiem. Uz Discovery grupas kanāliem es necerētu, VH1 jautāja Viasatam LR-1 raidījumā kaut kad un tas džeks es pat neatceros ko atbildēja - bet gan jau ierasto: Mēs domājam par kanālu izmaiņām bla bla...

Link to comment
Share on other sites

raffaello

arī man neticas. žēl ka viasatam ir tāda izpratne. kā lai pieviļ klientus??? vispār no viasata nekas nav dzirdēts gadu garumā. būtu labi ja kanāliem būtu arī krievu valoda, bet šamais to nepiedāvā na.

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

stipri šaubos vai viasats vispār veidos tā saucamās speciālizēto grupi paketes.samējiem,tak nav izdevīgi,jo pārsvarā viņus skatās dēļ visiem LTV kanāliem+vēl krievijas kanāliem,a pārējais ir tikai piedevas,tā teikt bonuss.ko tad viņi liks ,piemēram, paketē "mūzika"?VH1,PBMK un MTV?

es personīgi uzdevu jautājumu viasat pārstāvim,kas bija LR1 studijā par Vh1 24 stundu translāciju,atbilde bija,ka esot licenses problēmas,bet pie šā jautājumu tiekot strādāts....strādā joprojām.....

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko es cenšos saprast, kā varēs skatīties Astra, Hotbird bezmaksas kanālus uz Viasat? Viņi pārņēms Signālu no Hotbird un Astra un raidīs pa Viasat? Teorētiski pašlaik skatos uz šiem pavadoņiem kanālus, bet ja Viasat pārņems signālu teorētiski vajadzēs tikai vienu galvu (LNB)? o_0

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
madzene

Viasatam ir Zelta un Starta pakas, maksas kanāli ,protams, atšķiras.Ja ir standarta Viasat uztvērējs, var atrast vajadzīgos brīvos kanālus te un noskenēt attiecīgos transponderus.Piem. TV Centr International 12380 H 27500-3/4

 

manir xumax tuneris vai nav iespējams redzēt LNT TV3 kā brivos kanālus.vai tomēr viņi grib naudu ka pa satelītu nav brīv skatīties Tūneri mainīt negribu jo ir uzstādītas 3 galviņas pa kuru skatos brīvos krievijas kanālus latviesu kanālu vieta .Paldies

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Tūneri mainīt negribu jo ir uzstādītas 3 galviņas pa kuru skatos brīvos krievijas kanālus latviesu kanālu vieta

Nomainot uztvērēju nevajadzēs aiztikt jau iepriekš uzstādītās galviņas, pat no istabas ārā nebūs nepieciešamība iet. Bet, no Latvijas kanāliem, tiešām var pa brīvu dabūt tikai un vienīgi TV5. Ja vēlies citus btīvos, tad tie ir jāmeklē virszemes TV virzienā.
Link to comment
Share on other sites

Tārps

Mazliet dīvaina sajūta, kad runā par "zeta paketi". Atceros, kad vēl varēja Viasatu ar kodiem atraut vaļā, tad teica, ka zelta pakete ir tiem sešiem 1000 filmu kanāliem (šis Latvijas Viasats tos nerāda)un vēl vienam otram krutajam kanālam. Toreiz gan teica, ka Latvijā nemaz to karti gribēdams nevar nopirkt. Kā ir tagad ? Vai kāds skatās tos kanālus, varbūt ar medu ?

 

Film

TV1000

TV1000 Drama

TV1000 Action

TV1000 Family

TV1000 Classic

TV1000 Nordic

Link to comment
Share on other sites

Ir jau vēl TV1000 Drama arī.

Nekas īpašs tajos kanālos gan nav (lai gan neesmu arī filmu fans es), bet daudz jaunākas filmas tur tiek rādītas par mūsu "TV1000 East", kur pa riņķi griež vecus s****...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tārps,tavus pieminētos kanālus Latvijā var skatīties....un skatās,kā skatās,tas jau ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Silverblue

Ir jau vēl TV1000 Drama arī.

Nekas īpašs tajos kanālos gan nav (lai gan neesmu arī filmu fans es), bet daudz jaunākas filmas tur tiek rādītas par mūsu "TV1000 East", kur pa riņķi griež vecus s****...

 

Hej, draugi, a jums arī rāda TV1000 DRAMA pēc 20:00 pa Playhouse Disney?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...