Jump to content

Tildes birojs 2008 + Windows 7 no USA


Austrums
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

 

No Amerikas pasūtīju kompi ar instalētu 64bitu windows 7. Uzliku uz tā Tildes Biroju 2008, bet vienīgais tastatūras izkārtojums kādu tas piedāvā ir (QWERTY). Nekādi, nekur nepiedāvā instalēt, vai uzlikt ('.) tastatūras izkārtojumu. Neiet ne caur regional settings, ne caur tildes tastatūras izkārtojuma rekvizītiem.

Vai ir kādas idejas?

 

Paldies jau iepriekš.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ja būtu iedziļinājies tajā, ko prasu, tad saprastu, ka tēma nav viena un tā pati. Man vienīgais ko viņš rāda ir Latvian(QWERTY), es nevaru pat ieinstalēt kādu citu

Labots - Grisha
Ieprieksheejaa posta citeeshana pilnaa apmeeraa.
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ir aizdomas, ka Tildes Biroja klaviatūras izkārtojumi nedarbosies uz 64 bitu Windows versijām. Iespējams, ka Tildes Birojam ir kāds jauninājums, kurš šo lietu labo.

Bet tik un tā nesaprotu, kāda mārrutka pēc viena mazaka klaviatūras izkārtojuma faila (5-10 kB) dēļ vajadzētu likt virsu tādu monstru kā Tildes Birojs? Nu ja nu vienīgi tad, ja dzīvi bez datorvārdnīcas nespēj iedomāties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tildes mājas lapā ir tikai preses relīze par Windows 7 atbilstības sertifikāt saņemšanu, taču tas droši vien atteicas uz 32-bitu versiju.

Vislabāk ir rītu pazvanīt Tildei pašiem un uzjautāt par viņu plāniem attiecībā uz 64-bitu Septīto.

Jopcik kopš 64-bitu Vistas laikiem jau varēja par 64-bitiem padomāt, grrr...

Link to comment
Share on other sites

Man uz W7 64 ir virsū TB2008 ar visu '. Varbūt nogļukoja TB instalācija. Mēģini visu pa jaunam.

Link to comment
Share on other sites

Tikko mazliet pārtaisīju un pārkompilēju universālo latviešu valodas izkārtojumu "trīs vienā". Tam vajadzētu darboties arī uz 64 bitu Windows versijām.

Komplektā ietilpst divi klaviatūras izkārtojumi. Vienīgā atšķirība starp tiem: kbdlv3 ciparu klaviatūra ievada rakstu zīmi "punkts", kbdlv4 ciparu klaviatūra ievada rakstu zīmi "komats".

Izejas kods priekš „The Microsoft Keyboard Layout Creator” ir pievienots.

 

Lejupielāde: Latvian.zip.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir aizdomas ka debīļiem kompjus instalēt/konfigurēt nav lemts.

Ir aizdomas, ka Tev vajadzētu atturēties no komentāru rakstīšanas, jo jēgas no tiem nav nekāds.

Labots - Firza
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pazvanīju Tildei:

Esot problēmas ar vienu disku partiju - nepārslēdzas klaviatūras izkārtojumi.

Tas notiekot ar C buildiem kaut kādai vienai disku partijai (fails esot bojāts) un to labojot patčs.

 

Citādi Birojs ar Septīto esot normālās attiecībās - gan ar 32 gan ar 64 bitu versijām.

 

P.S. Pie reizes uztaujāju arī par to superlēto Biroja mājas versiju - tā esot tipo "Home and Student edišen", tikai mājai, nevar biznesā izmantot, toties pa lēto :)

Citādāk neatšķiroties no pilnā, nekas neesot apgraizīts.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

es toties alu Firzai parādā par labu izkārtojumu ar pogas \\\\\\\\\\\\\\\\ (oj bauda spiest)

 

Firza

varēji gan pateikt/ieraktīt kādā rīdmī.txt ka restarts ir obligāts odnako - nepietiek iekš win7 uzlikt tavējo izkārtoju defoltā nahrenizējot visus citus - tāpat restartu vajag

Link to comment
Share on other sites

-> NormālsCilvēks

 

Rakstīt readme man bija slinkums. Un nezinu kāpēc vajag datoru ar Windows 7 pārstartēt. Vakar pats instalēju to klaviatūras izkārtojumu uz Windows 7 Home, nekāds restart nebija vajadzīgs - viss sāka darboties uzreiz pēc klaviatūras izkārtojuma uzinstalēšanas un pievienošanas. Varbūt problēma kaut kā ir saistīta ar UAC. Ja n-tos gadus esmu pieradis pie Limited User un tā, ka jebkura programma ir jāinstalē caur "Run as administrator", un arī tagad kaut kā vēl neuzticos tam , ka UAC vienmēr pareizi sapratīs, ka šo konkrēto programmu vajag darbināt ar Administratora tiesībām un, ka vajag piedāvāt UAC logu, nevis klusējot nedarīt neko vai parādīt kaut kādu kļūdas paziņojumu.

Vispār jau tie klaviatūras izkārtojumi instalējas tā klusi un noslēpumi. Pēc setup palaišanas un piedāvājumu uzinstalēt klaviatūras izkārtojumu, tālākais instalēšanas process notiek klusi, bez kāda progress bar vai cita loga. Vienīga pazīmē, ka kaut kas tiešām notiek ir cietā diska lampiņas mirgošana. Tikai pašās beigās parādās paziņojums, ka klaviatūras izkartojums ir vai nav uzinstalēts.

 

Tikko pamēģināju uztaisīt vēl vienu klaviatūras izkārtojumu un pieinstalēt to. Uz Windows 7 tas sāka darboties uzreiz, bez lietotāja pārlogošanas vai datora pārstartēšanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Firza

 

oj es tak tev neko nepārmetu bet

bet

uz manas konkrētas kārbas win7 home prēmijuma + ofiss 2007 mājai + vissi servspaki

ot bez restarta ninostrādāja tavs lejauts (laigan pat atstāju to vienīgo un defolto klavas un reģionālajos setingos)

kāpēc da HūjVīņZīn

bet enīvejs, ja kas, iesaki ka vajag tomēr restartu :)

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

uz manas konkrētas kārbas win7 home prēmijuma + ofiss 2007 mājai + vissi servspaki

Man ir tieši tāda pati konfigurācija, un nekāds restart pēc klaviatūras izkārtojuma instalēšanas nebija vajadzīgs. Es gan datoru darbinu no normāla Limited User konta, nevis no noklusētā „pseido Administratora” un visas programmas tiek instalētās caur Run as administrator.

Ai, labi nav jēgas te lauzt šķēpus par sīkumiem – pēc klaviatūras izkārtojuma uzinstalēšanas nenāktu par sliktu pārstartēt datoru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Firza

 

ka saka HviņuZIn kur tā sāpe bet rstartu prasīja

da pox tas - galvenais ka viss darbojas

PAldies tev .\\\\\\\\

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Kā jau kolēģi rakstīja, tad tas ir tildes bug-s, tā kā tildes birojs manā gadījumā bija licencētais, tad pēc sazvanīšanās uz e-pastu tika nosūtīts labojums, bet tagad iespējams, ka viņš jau ir novelkams arī ar tildes autjauninātāju, svz.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

No manas puses arī paldies lietotājam Firza , bija neērti dažkārt bez \ , bet ne tik ļoti , lai risinātu to . Paldies!

 

PS . Man arī restart vajadzēja :)

Labots - KoЯn
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...