Jump to content

vēlos sākt programmēt


ewalc
 Share

Recommended Posts

Leshij

Nosauc man vienu valodu + vidi, kurā nav NEVIENA defekta. Atradis, kam piesieties - "es te atradu defektu"...

 

Wiper

http://www.insideria.com/2008/03/the-worlds-most-misunderstood.html

Īsā versija - viss internets lieto javascript. Vienalga kāda tev ir ierīce - dators, telefons; operētājsistēma - Windows, linux, Macos, whateva vai pārlūks - IE, Firefox, Safari, Chrome, Opera vai vēl kas cits - ja tu lieto internetu, tu lieto javascript. Un ja tu veido projektu internetā, tu lieto javascript. Kurai valodai vēl ir tik plašs tirgus?

 

tt2t

Tas nebija domāts šādā griezumā. Tad populārākā būtu asm :). Pēc ikdienas pielietojuma. Ir daudz vairāk koderu, kas aktīvi raksta js kā c.

 

Anyway - offtopic. Nav skaistumkokurss, turpmāk jautājumiem par popularitāti nepieskāršos.

Labots - jx
Link to comment
Share on other sites

Rhino es pieminēju dēļ tā pielietojuma server-side javascript implementācijās. Nezinu, kas tur sanāks (manuprāt paliks eksperimentu līmenī), taču puiši ar diezgan interesantām lietām spēlējas.

 

Java appleti html ir kodā gan ir praktiski miruši.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Леха, хватит срать туфту в комментах и с наступающим тебя :>

Link to comment
Share on other sites

Leshij

Pats tu neklausies. Pamēģini pamētāt vienu c kodu pa dažādiem kompilatoriem un pastāsti, kā tev veicas. Parādi man kaut vienu kompilatoru bez absolūti nevienas kļūdas.

 

Nezinu, ka tu, taču es mācoties kodēt, nemētājos pa dažādiem kompilatoriem, operētājsistēmām vai pārlūkiem. Izvēlies vienu un panāc, lai tavs kods darbojas uz vismaz viena. Pēc tam vari paskatīties, kas notiek citur.

 

Un otrs - piesienās te ar pārlūku, kura tirgus daļa nav lielāka par 1%. Mhm, labs veids kā nenogruzīt jauno koderi ar liekām problēmām...

Labots - jx
Link to comment
Share on other sites

Tā, 1. kārt - ja tev ir pasūtītājs, tu visticamāk nenodarbosjies ar programmēšanas pamatu apgūšanu.

2. kārt - "C sakompilēts kods ies visur." - tā gluži vienkārši nav taisnība. Pamētā to kodu starp dažādām OS versijām (XP, Vista, 7) - ir izredzes uz kaut ko uzrauties. Nemaz nerunājot par cross-platform jaukumiem. Hell, mēdz būt gļuki ar uz vienas OS versijas uz dažādām mašīnām. Tā kā nepļūtī.

3. kārt - es stāstīšu par procentiem. Pasūtītājs prot labi skaitīt un naudiņu un izvērtē, kas ir un kas nav nepieciešams.

 

Es te necenšos tagad apgalvot, ka js ir super-ūber-vislabākais, ko cilvēce ir izgudrojusi. Es saku, ka tas nav sliktāks par c/java un citām alternatīvām. Es jūtu, ka tu esi sakreņķējies par vienu konkrētu gadījumu, kad kaut kas nedarbojas - tough shit. Tas ir tavs darbs - strādā vai maini profesiju.

Labots - jx
Link to comment
Share on other sites

Un es minēju argumentus, kāpēc tavi argumenti nav patiesi.

Dārgie kolēģi jaunajam censonim ir iedzinuši tādus mazvērtības kompleksus pret js, ka viņš uzkata, ka nemaz vēl nav sācis programmēt (js tak neskaitās...)

 

Viss, punkts.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini pamētāt vienu c kodu pa dažādiem kompilatoriem un pastāsti, kā tev veicas. Parādi man kaut vienu kompilatoru bez absolūti nevienas kļūdas.

korekti rakstīts kods iet uz dažādiem. Priekš tam ir ANSI standarti, lai noteiktu, kas jāatbalsta visiem.

Var uzrakstīt kodu, kas uz borland c++ 5.5 iet, bet mingw bļaustās, jo borlands ir atļāvis vaļības. Direktīvas var atšķirties, bet pārējais ir atkarīgs no koda, ne kompilatora.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

 

http://www.tiobe.com/index.php/content/paperinfo/tpci/index.html

(un veel daudzi liidziigi charti ko var atrast googlee).

Protams var striideeties par shaadu saliidzinaajumu veertiibu, bet savs reaalais pamats tajos ir.

 

Īsā versija - viss internets lieto javascript. Vienalga kāda tev ir ierīce - dators, telefons; operētājsistēma - Windows, linux, Macos, whateva vai pārlūks - IE, Firefox, Safari, Chrome, Opera vai vēl kas cits - ja tu lieto internetu, tu lieto javascript.

Vispaar mani ljoti izbriina shaads pamatojums. Pirms tiek palaisti paarluuki interneta lietoshanai (kuri paarsvaraa ir raksktiitii C/C++), tiek palaista OS, kas paarrsvaraa ir rakstiita C/C++. Vai tas noziimee, ka tu, lietojot savu datoru, telefonu (un pat nelietojot internetu), lieto C/C++? Taatad, sekojot dotajai logikai, C/C++ ir populaaraaks par javascriptu?

Link to comment
Share on other sites

jaunieši, skrieniet pēc pīrāgiem un šampja, izejiet pastaigāt pa svaigu gaisu, nevis sēdiet `tirnetā, apspriežot programmēšanas valodas un to nozīmi. Ārā ir vecgada vakars, joptvaju! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...