Jump to content

4xDVD+RW_8cm_1.4gb_30min


Pseidonims
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Saksu ar galveno, ir videokamera kura liekas 4xDVD+RW (8cm) matricas un filmejas uzreiz virsu, ir uzfilmetas 5 diski, gribetu visus dabut PC un tad izgriez nevajadzigos momentus un uztaisit labakaja kvalitate kas iespejams, lai ierakstitu DVD matrica kur ir 4.7gb ka butu labak dari???

 

 

P.S. - nedomajat ka jau neko neesmu darijis, proti, kompi laidu ieksa pinnacle 14, uzreiz konvertejot .avi mjpeg (medium) pec tam ar pinnacle sagriezu pa 1sec un iznemu nevajadzigos, tad saliku visus kopa un sanaca 25gb tad uz medium un bija 4.5gb bet kvalitate tik drankiga ka gribas vemt, varbut kads pastasta pareizu secibu???

 

Vel ari ar any DVD converter nemos mekleju kvalitati, bet neka!!!

 

:help::help::help::help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

kādā ziņā draņķīga kvalitāte?

moš deinterlace jāuztaisa, ja tās vispār DVD kamerām vajadzīgs? Lai gan fails arī kaut kā aizdomīgi liels.

Un kā'pēc pa 1sek dalīji, tas taču marams, vai es kaut ko nesaprotu no modernās montāžas?

un kas tas medium jpg?

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

konvertejot .avi mjpeg (medium) pec tam ar pinnacle sagriezu pa 1sec

 

Neesmu nekāds video specs, bet man šī vieta liekas aizdomīga:

* mjpeg ir kaut kas tāds, ko ikdienā nelietoju. Varbūt izvēlies kādu citu formātu. Turklāt mjpeg esot baigā kompresija.

* sagriezu pa 1 sec - wtf? Neesmu Pinnacle lietojis, bet neizklausās labi!

 

Ņem Windows Movie Maker - tas ir vienkāršs, strādā ar normāliem failu formātiem, saglabājot var norādīt vēlamo faila izmēru.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pašam ir nācies ar šo problēmu saskarties - izskatās, ka tava kamera to video jau saspiestu ieraksta. Tad kompis atspiež to atpakaļ uz MPEG formātu, un no jauna saspiežot, tev pazūd kvalitāte. Es tā arī neizkodu to visu līdz galam, apnika (man kompis mājās pārāk lēns, lai video kodētu - stundām ilgi gremo, un tad izmet laukā, jo cietais disks pārpildīts) - tāpēc konkrētu risinājumu neieteikšu. Zini, izlasi rūpīgi videokameras instrukciju, varbūt tur ir teikts, kādā formātā kamera saspiež video. Vai arī pēc kameras modeļa pameklē Internetā tehnisko informāciju. Ja Tu iedotu mums kameras modeli, varētu paskatīties...

 

Starp citu, te (LINK1) ir informācija, kura nedaudz var palīdzēt darbā ar Pinnacle. 22Mb, iesācēja kurss.

Link to comment
Share on other sites

Pseidonims

nja, Diska automatiski rakstas video_RM un video_TS, griezi tik siki lai varetu izdzest attiecigas minutes un sekundes.

 

varbut man kopet vienkarsi pa taisno ieksa ????

un tad meginat ar movie maker (neesmu nekad darbojies, bet domaju ka tiksu gala) ?

konvertet konverteju attiecigaja formata kompi lai pec tam varetu apstradat!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...