Jump to content

Directplay un windows 7 problēma pavecākām spēlēm


Biete
 Share

Recommended Posts

Tātad ir problēma ar windows 7 piekonektēties, piemēram, pie cita Heroes III klienta caur TCP/IP, kas gan ir XP.

 

Starp XP un XP viss ir ok, bet ar Windows 7 mēģinot piekonektēties, izmet kļūdu, ka nevar piekonektēties sesijai. Ja windows 7 ir serveris, tad xp vispār neredz serveri, bet ja otrādi, tad windows 7 redz serveri, bet nevar piekonektēties.

 

Portiem, rūterim vajadzētu būt ok, jo to konfigurācija ir līdzīga uz visiem PC un starp XP nav problēmu.

 

Cik pameklēju googlē tik esmu nonācis pie secinājuma, ka kaut kas nav ar Direcplay, kas tiek izmantots, lai nodrošinātu multiplayeru šajā spēlē. bet nekādus konkrētus risinājumus neredzēju.

XP compability režīmu mēģināju, bet nekas nemainās.

 

Varbūt kādam ir kāds risinājums šai problēmai?

Link to comment
Share on other sites

Biju mēģinājis atjaunot directx, bet nekādu izmaiņu.

 

Un updeits no norādītā linka neko neupdeitoja, tā ka pieņemu, ka ir pēdējā directx versija.

 

 

Ar firewall problēmām nevajadzētu būt, jo windows iebūvētais ir atslēgts un mēģināju arī atslēgt ikdienā lietojamo, bet nekādu izmaiņu.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

nokačā virtualboxu vai vmware un tur emulē windows xp...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Skaties ar dxdiag directplay versijas, kādas instalētas. Pavisam vecajām spēlēm vajadzēja DX6 vai DX7 draiveri, kas DX9 instalējot neuzlikās. Bet man Heroes3 uz Vista nemaz normāli neizdevās palaist.

 

Ieteiktu izmantot http://www.microsoft...c/download.aspx, es pats Heroes3 (un Heroes4) tīklā tieši caur Virtual PC spēlēju.

Labots - Knagis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...