Jump to content

Viasat telefona akcija!


Verneris
 Share

Recommended Posts

Tikko zvanija sleepts nr. un izraadaas no Viasat! Shobriid ir kkaada telefona akcija(taa man vismaz paskaidroja) Kur sat komplekts ar zelta paketi ir par 9,90Ls meenesi! Liigums jaasleedz uz 2 gadiem! Kur pirmie 3 meeneshi ir bez maksas, un ir iespeeja reizi gadaa panjemt vel 3 meeneshu kuru laikaa var nemaksaat(taa izskaidroja, ja gadijumaa nav naudas)

Kaads vel ir sanjeemis shaadu zvanu?

Cik tas reaali?

Mosh kkur sleepjas kkaads aakjis?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man arī viena tante no Viasat snaikstījās. Nācās viņu apbēdināt, ka man ir līgums ar lattelekom :agree:

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

palubomu, ar viashitu sleegt liigumu ir tas pats kas slegt ligumu ar velnu...

Link to comment
Share on other sites

āķis slepjās tajā, ka 9,90ls ir tikai pirmaja gada. nav ieklauta kartes maksa, ligums uz 24meneshiem (partraukshanas gadijuma klustiet launakie ienaidnieki). un otra gada mistiska maksa par pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Nestāstīja, ka mēneša abonēšanas maksa jāatstāj noteiktos datumos autoostā pie 3 miskastes un SAT kabeli ievilks 6-dienas naktī kamēr kaimiņi laukos?

 

Varbūt piezvani Viasat un pārjautā.

Link to comment
Share on other sites

āķis slepjās tajā, ka 9,90ls ir tikai pirmaja gada.

 

 

Es tieshi prasiju kaa buus tajaa liiguma otrajaa gadaa, vai buus jaamaksaa vairaak (pazinjaam taa bija)... man atbildeeja, ka nee. Ja shiis akcijas laikaa piesakaas, tad ABUS gadus nebuus vairaak par 9,90Ls meenesii

Link to comment
Share on other sites

ABUS gadus nebuus vairaak par 9,90Ls meenesii - tad tam jābūt ierakstītam līgumā, ja nē tad solīts makā nekrīt, un cik dzirdēts tad Viasats jau nu nekautrējas izmantot līgumā pieminētās soda naudas.

Link to comment
Share on other sites

Tam ko viņi saka pa telefonu jau nu ticēt nevar, man šajās dienās paliek tieši viens gads kā ar lielām mokām tiku no viņiem vaļā. Pēc līguma beigām lai viņi mani atslēgtu zvaniju šiem kādas 7-8 reizes un viņi vienmēr solija atslēgt pakalpojumu, bet kad kārtējo reizi nepildija solīto izlikās par beigtiem, it kā pirmo reizi dzirdētu par manu vēlmi.

Link to comment
Share on other sites

Tikko zvanija sleepts nr. un izraadaas no Viasat! Shobriid ir kkaada telefona akcija(taa man vismaz paskaidroja) Kur sat komplekts ar zelta paketi ir par 9,90Ls meenesi! Liigums jaasleedz uz 2 gadiem! Kur pirmie 3 meeneshi ir bez maksas, un ir iespeeja reizi gadaa panjemt vel 3 meeneshu kuru laikaa var nemaksaat(taa izskaidroja, ja gadijumaa nav naudas)

 

Mosh kkur sleepjas kkaads aakjis?

 

Cik man zināms, tikko palūdz šo atslēgumu uz laiku līdz trijiem mēnešiem, tad par šo atslēguma uz laiku termiņu pagarinās arī līguma obligātais termiņš.

Piemēram, Tev ir līgums ar termiņu 2010-01-01 – 2011-12-31, bet ja tu izdomā, ka gribi atslēgumu uz laiku par periodu 2011-01-01 – 2011-03-31, tad arī obligātais līguma termiņš tev būs nevis 2010-01-01 – 2011-12-31 kā pirms tam, bet gan 2010-01-01 – 2012-03-31.

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, tikko palūdz šo atslēgumu uz laiku līdz trijiem mēnešiem, tad par šo atslēguma uz laiku termiņu pagarinās arī līguma obligātais termiņš.

Piemēram, Tev ir līgums ar termiņu 2010-01-01 – 2011-12-31, bet ja tu izdomā, ka gribi atslēgumu uz laiku par periodu 2011-01-01 – 2011-03-31, tad arī obligātais līguma termiņš tev būs nevis 2010-01-01 – 2011-12-31 kā pirms tam, bet gan 2010-01-01 – 2012-03-31.

Es visu dariju ļoti punktīgi, iesniegums (kuru viņi fiksēja), kā jau rakstiju zvaniju 7 vai 8 reizes, tikai tad kad pacēlu balsi un pieprasiju operātorei stādīties priekšā viņi tiešām beidza man čakarēt smadzenes. Līgums man beidzās ar viņiem novembrī, bet vaļā tiku tikai janvāra beigās.

Link to comment
Share on other sites

Līgumā viss ir skaisti un gaiši rakstīts kas un kā, tāpēc neesiet slinki un izlasiet.

Man viasat otro gadu par 9.90ls, arī ņēmu uz akciju kaut kādu, bet man nebija tie 3 mēneši par brīvu :(

Link to comment
Share on other sites

Tikai nekādus līgumus un vispār, nekādas saistības ar Viasat :nono: . Kas jums dzīvē problēmu nepietiek, lai tās speciāli meklētu :devil: .

Link to comment
Share on other sites

Man ar Viasat problēmu nav bijis. Tās vislielākās "problēmas" rodas tiem, kas neuzmanīgi lasa līgumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zvanītāju kantoris tikai izpilda VIASAT pavēlas. Kantorim jāpelna nauda, lai varētu samaksāt operatoriem alga. Un kā zināms tad operatori nav VIASAT akcionāri ..., ar to arī viss izteikts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gestapo

Man ar vakardien zvanīja, ka parasti tādos gadījumos - teicu, ka esmu pie stūres un nometu trubu. ;(

Link to comment
Share on other sites

A kā viņi dara, ja tu vienkārši nomet klausuli? atzvana vai kā? Pats kaut kā līdz šim esmu centies solīdi atkratīties, tā ka neesmu izpētijis! NU jā - uzzvanīja man ar vakar, tā ka nesanāks laikam pārliecināties pašam! gan jau līdz nākamam viņu zvanam kādi pāris mēneši tomēr būs starpā! :D

Link to comment
Share on other sites

Atzvana.... daudz reizes. Mātei darbā zvanīja operācijas laikā, pasaka, nevar runāt, tad atkal braucot mājās, tad mājās.

 

Un ja grib atšūt vēl der pateikt, ka ir nepilngadīgs! Man šitas nostrādāja, vienreiz pazvanīja un viss! Interesanti gan kur viņi manu mobilo ķēra.

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

Lūk, tas arī ir pirmais jāprasa kur ņēma manu telefona numuru, parastā atbilde ir "dators ģenerēja" ..

Link to comment
Share on other sites

Un tad vēl pasaki maģiskos vārdus, ka "atbilstoši LR likumdošanai, viņi nevar man zvanīt un piedāvāt pakalpojumus (tiešo mārketingu)", tad viņiem uzreiz ir mutes ciet.  Esmu vairākus šādus "ģenerēto numuru zvanītājus" šādā veidā atšuvis.

Link to comment
Share on other sites

Es šitiem visiem parasti pasaku - man ir tā figņa, ko jūs piedāvājat. Vienalga - vai pa telefonu vai uz ielas nāk klāt. Atšujas uzreiz.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

nez - kad esmu viņiem teicis, ka esmu jau klients nekāda labuma - sākas tik izprašņāšana vai esmu apmierināts un tādā garā... nu neesmu - ko nu!? tāpat viņi tajā sakarā neko pat nedomā darīt!

Link to comment
Share on other sites

Rodas sajūta, ka lielākajai daļai telefonā nav poga "nomest klausuli" :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Esmu via$rota teletirgoņus atšujis sakot ka lietoju šāri un vai var piedāvāt man lētak.

Pārējiem vienkārši laipni pasaku ka nē un viss.

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šodien piezvanīja no 27872215 un sāka aģitēt pieslēgties pie ViaSat. Kad es zvanītājam apskaidroju, ka man ir LTC virszemes TV, tas lūdza paskaidrot, kas tas ir. Tas zvanītājs izlikās par muļķi, jo teicās, ka neko par tādu virszemes TV nezin un apgalvoja, ka vienīgā iespēja skatīties Latvijas kanālus no 1.jūnija būs ViaSat. Bija ļoti izbrīnīts, ka es skatos Latvijas kanālus bez ViaSat. Solījās noskaidrot, kas par lietu, un atzvanīt. Neatzvanīja.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Kapēc Tu domā ka izlikās par muļķi, gan jau tie zvanītāji ir no kāda call-kantora kur savākti visādi gudrīši kas pārdod madračus, mikserus un pie reizes viasatus :sarkasms: nolasija no lapiņas ko viņam viasats piesūtijis un miers. Viņi pirms kāda laika bija zvanijuši vienam paziņam, šis gari un plaši šos iztaujājis jo gribējis paklausīties kā viņi māk argumentēt, viņš pats vada šīs prasmes seminārus :on_the_quiet2: , beigās šis pateicis ka nevajag, zvanītājs no dusmām gandrīz uzprādzis :lol: .

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

Hehe, man ar zvanija - tipo čalis pacilātā intonācija jautā - kā tad man ar tv skatīšanos, vai neuztrauc tas, ka analogo atruba. Es tipo nē, man nav televīzija, neskatos, neinteresē, visu, ko gribu - nokačāju internetā.

Nu šamam tad kādas 15sec nebija ko teikt. Tad vārgi mēģināja iztincināt vai tā ka tiešām nemaz nemaz televīziju neskatos. Un tad šķiet centās pārliecināt, ka moš es pieslēdzos pie viasat, tad man internetu nevajadzēs, cik es par internetu maksājot... :D karoče aplauzu puisi

Labots - r.ed
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka nav tāda telefona uz kuru Viasats nebūtu piezvanījis. Man par pa divi lēgi. Pirmajā reize uzreiz teicu, ka man ļoti interesē viņu piedāvājums. Nu dāmīte otrā galā no laimes laikam apčurajās. Es viņai saku,ka labprāt ņemtu Viasatu, bet man tikai viena problēma- mani neapmierina viņu līguma noteikumi. Tālāk sakās bezjedzīga diskusija, kura beidzās ar lūgumu noteikti pierakstīt manu telefona numuru un kad būs tāds līgums, kurš mani apmierina, tad noteikti man to piedāvāt :sarkasms: . Pēc kāda laika zvana cits džeks(uzskaites jau šiem pilnīgi nekādas un zvana uz dullo)un kamēr nav sācis savuz pantiņus gvelzt, tā es uzreiz-paldies ka piezvanījat, vai tad jaunu līgumu priekš manis sarakstījāt? Džeks protams neko nesaprot, a es viņam stāstu,ka ar kolēģi tak visu sarunāju un lai tā meitene man notiekti piezvana. Nu skaidrs, ka neviens vairs nezvana :sarkasms:

Vispār jau man šusmīgi patīk āzēt visus šitos zvanītājus un izpatītājus. Cenšos maksimāli ilgi noturet sarunu un tad "iedot kurvīti", bet tā, lai zvanītajs saprot, ka pats vainīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī nav zvanīts. Jūtos apbižots :(

Link to comment
Share on other sites

kad man zvanija, teicu lai piezvana tad, kad būs horror movie kanāls. Nekas cits man neinteresē, gribu redzēt gaļu, daudz gaļas.

trubas galā iestājās kapa klusums :D un tad sāka lēnām kaut ko stāstīt, ka viņi domājot par kanālu pakām utt. Uz to atkal, atbildēju vai gaļu liksiet kanālu pakā? ja nē, tad man jūsu piedāvājums neinteresē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pavisam primitīva saruna kura parasti ļoti ātri beidzas:D

 

Pajautajiet - cik viņi maksas par to, ka izmantosi tieši viņu pakalpojumu un par to, ka viņu logo bus redzama uz uztvērēja utt!;)

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

Man šamējie zvanījuši 2x uz mājas telefonu.pirmajā reizē teicu tieši,kad izmantoju "šārīti" un man jūsu piedāvājums nu nemaz neinteresē,pēc mazas pauzītes,laikam mēģināja sagremot,kas ir "šārīte",atvainojās un saruna beidzās.otro reizi,kad zvanīja,es priecīgā balsī:"Vai,kur jūs nokavējāt,man tikko beidzās saruna ar Lattelekom pārstāvi,un tulīt man būs viņu virszemes tv,ja jūs būtu piezvanījuši 10 minūtes ātrāk,es būtu jūsu klients".uz to operatore atbildēja,kad viņai žēl,ka tomēr neesmu izvēlējies viņu piedāvājumu ar piebildi,bet ja jūs nolemsiet,kad jūs neapmierina LTC piedāvājums,droši zvaniet mums.es atbildēju:"Vai,kur labi,man būs rezerves variants". :aiwa:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

base7 - nu reklamēt dravu tik publiski jau nu gan nevajadzētu...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pasmieties protams ka ir forši, tomēr man ir žēl to cilvēku kas strādā zvanu centros un visiem kāpj uz nerva uzplijoties ar "saviem" pakalpojumiem...

Tiešām stulbi, ja dzīve piespiedusi tādu darbu strādāt.

 

Bet tāda veida kantoris kā VIASAT jau nemaz savādāk strādāt nevar, kā vien agresīvi iemānot lētticīgajiem savus pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

elivarz

Nupat Viasat forumā interesanta Viasat abilde uz kādu klienta jautājumu:

"Slēdzot līgumu ar VIASAT, klients iegūst visu aparatūru bez maksas. Aparatūras cena netiek iekļauta mēneša maksājumā. Aparatūra nonāk klienta īpašumā, kad beidzas līguma termiņš. Abonēšanas maksa tiek maksāta par konkrēto kanālu paketi, ko klients saņem.

Ls 4,90 ir cena nevis par otru dekoderi, bet par TV paketi otram televizoram. Abonēšanas maksa par otru TV paketi ir zemāka, jo klients 1) saņem nepilnu aparutūras komplektāciju, (papildus dekoderi) jo viss nepieciešamais viņam jau ir 2) mēs sniedzam saviem klientiem iespēju skatīties vairāk par draudzīgāku cenu – piemēram, pieslēdzot VIASAT 3 televoriem – abonēšanas maksa par otro un trešo pieslēgumu ir Ls 3,90 mēnesī par katru. Mēs novērtējam un nākam pretī tiem klientiem, kas ir gatavi maksāt vairāk. Tieši tāpat kā Coca Cola ir lētāka 2l pudelē."

Vislabāk man patīk šis: "Mēs novērtējam un nākam pretī tiem klientiem, kas ir gatavi maksāt vairāk."

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...