Jump to content

Video kartes nosaukums?


Sabaton
 Share

Recommended Posts

Tātad, uzinstalēju Windows 7, bet kompis neatpazīst manu video karti un rāda "Standard VGA Graphics Adapter". Cik saprotu, tad problēmu var atrisināt, uzinstalējot vajadzīgos video kartes draiverus. Jautājums - kā noskaidrot savas video kartes nosaukumu? No galvas nezinu, līdz ar to problēmas piemeklēt atbilstošo draiveri.

Link to comment
Share on other sites

tew tacu kompim naca lidz visi draiveri un pamacibas un vel visadi sudi

sac meklet!!:sarkasms:

 

 

un vispar kad tu sledz kompi ieksa tev pirmo ko uz ekrana uzmet tie ir videokrtes parametri tur ari raxtits nosaukums

 

Link to comment
Share on other sites

KASĪTIS, ne visiem datoriem, tos slēdzot iekšā, parādās video kartes nosaukums/parametri.

 

Sabaton, pameklē GPU-Z vai Everest, ar tiem arī uzzināsi visu, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

kasiiti, ej atpuuties. Ja peerk jaunu maatesplati, tad tai naak komplektaa draiveri. Videokartes pie datora iesleeghshanaas ne vienmeer, parasti, paraada kaad ATI vai NVIDIA un ne vienmeer. Ir taada lieta, bet nevienai no savaam kasteem, piemeeram, neesmu to redzeejis. Taa ka neņemies, ja neko nezini.

 

Autor, ja neveelies skruuveet valjaa datoru, izmanto Everest lai noskaidrotu, kas pa dzelzhiem.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos netā tādus kompjus kā manējais (salidzini.lv) un pieņemu, ka noskaidroju savu video karti - ati mobility radeon x2300.

Dokumentus neatradīšu, jo hz kur liku :D Ar everest jau mēģināju, bet viņš neatrod, rāda to pašu Standard VGA. Bet ok, pieņemu, ka zinu savu video karti. Tagad uzdevums piemeklēt atbilstošu draiveri...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tev vajag draiveri? Tak win7 jau uzlika pats, vai viņš met paziņojumus par pretējo? O_o

Link to comment
Share on other sites

Un uzreiz neiedomājies laptopa modeli ierakstīt googlē? Starp citu šādā veidā arī tiksi pie vajadzīgā draivera.

Link to comment
Share on other sites

voltrix

 

Labāk uzreiz pamet man priekšā linku ar vajadzīgo draiveri :D

Kompis: Asus F3Ke

Video karte: ati mobility radeon x2300

OS: Windows 7 Professional 64bit

 

:) iekš amd.com man neko neuzsearchoja (tip priekš šīs OS nav draivera), tagad kačāju draiveri no kkāda kreisā saita. Par cik nav liela pieredze darbā ar draiveriem, tad esat laipni aicināti man pamest priekšā konkrētu linku, kur iegūt man nepieciešamo draiveri. :D

 

 

Gestapo

 

draiveri vajag, jo win7 vienkārši ignorē manu video karti un šobrīd izmanto kkādu defaulto variantu.

Link to comment
Share on other sites

Ko darīt ar šīm divām mistiskajām ierīcēm? Draiverus nav ne jausmas, kādus būtu jāmeklē, un pats arī neko neatrod.

 

ajy9ni32mc08h1ftwws.jpg

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt, bet nav ne jausmas, kā lai pārliecinos par to. Ja pareizi saprotu, tad šitās figņas katram kompim var būt savādāk nosauktas, ja? Un lai noskaidrotu šo divu izcelsmi, man ir jāatrod papīros (vai netā), kur apstāstīts specification tieši manā kompī?

 

P.S. Otram location tāds pats, vienīgi beigās ir "function 2"

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ir īstais! :)

 

Labs i, jautāšu konkrēti - kā lai piedabū to, ka iekš CS 1.6 varu uzlikt OpenGL? :D No sākuma vispār tādu neatdzina, bet pēc draiveru sainstalēšanas šobrīd ir panākts efekts, ka var ieslēgt opengl, BET visu laiku mirgo ekrāns. Settingus (compatibility mode) mainu cik uziet, bet tik un tā raustās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...