Jump to content

LMT tarifs "Īpašais 4" (ir/nav)?


wuff
 Share

Recommended Posts

Touareg

Jā, es ar piekrītu Žakam, piemēram, es mammai ar sporta pēc izsituĪpašo 4, kad bija Meteorīta akcija draudēju, ka pāriešu un izdevās pirms tam nebija izdevies ar otro piegājienu tik sanāca. Runājot par tēmu Īpašā 4 ahileja papēdis ir un paliek SMS, man mamma norunā no 150-300min kā kuru mēnesi un nosūta ap 15 sms beigu beigās rēķins jau tāpat zem 5ls, bet nu ar BITE 3.5 būtu vēl izdevīgāk. Es jau tagad gribēju viņu portēt uz BITI, bet viņa stāvēs un kritīs par LMT(kliente jau no 1999. gada), tas ir līdzīgi kā ar Apple faniem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    8

  • Krishius

    11

  • ggg97

    8

  • Žaks Noriss

    11

Man tagad portējas no lmt uz biti nr. Jāgaida zvans.

 

Es speciāli gribēju uz tele2 pārnest. Zvanīju un runājos, bet tikai tāda mutes dzesēšana sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams, trešā diena pēc iesnieguma Bitei un zvans no LMT, piedāvā Īpašo 4. ...

 

Es te kaut ko nesaprotu. Pirms kāda mēneša teici, ka esi ilgstošs T2 klients un piezvanot uz viņu klientu apkalpošanas centru dabūji Meterorītu 4 uz 6 mēnešiem, bet tagad saki, ka gribēji no LMT pārmesties uz Biti. Tad kāda tev jēga no karošanas par izdevīgākajiem tarifu plāniem pie katra operatora, ja jau tāpat esi vairāku operatoru klients? Vai arī es te kaut ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neko tu nejauc! Ģimene pārsvarā lieto T2, tur arī izcīnīju Meteoru4 tiem, kuriem tas bija izdevīgi un nebija telefoni paņemti. Pats ilgstoši lietoju LMT kā privāto, jo darbam arī ir LMT un uzņēmumam ir tiešām mazi rēķini par to klausulē muldēšanas apjomu. Diemžēl LMT ar mani kā priv.pers. rīkojās gaužām neelastīgi (tā maigi izsakoties) tādēļ eju uz Biti. Reāli jau vairs nepastāv izdevīgums savā tīklā, jo visi pāriet uz gandrīz fiksētu maksu visos tīklos. Viens iedod 350min, cits iedod 1500+500 min utt. Tā ka mesties ar visu numuru paku uz vienu tīklu nav jēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Krishius

Nupat noslēdzu līgumu ar Biti, par numura pārcelšanu no LMT. Paņēmu 3,5 tarifu (LMT Vienādais 12 vietā - sanāk daudzreiz lētāk par analogu pakalpojumu).

Protams, nākošajā dienā saņēmu gaudu zvanu no LMT ar lūgumu palikt pie viņiem, piedāvājot mītisko 4 Ls tarifu uz vienu gadu.

 

Vai kāds zina, ko LMT dara ar šo "4 Ls klientiem" pēc gada? Moš te ir kāds, kam šis 1 gada termiņš ir iztecējis? Ko LMT reāli ir piedāvājis?

Es to jautāju tai LMT sievietei, bet šī visu laiku tikai atrunājās, ka viņa atbildot tikai par klienu pāriešanas jautājumiem un neko nezinot par to, kas notiek ar šiem klientiem pēc gada.

 

Īsāk sakot, prasīju konkrētas atbildes un konkrētus ciparus par nākotni, bet saņēmu tikai izlocīšanos, ka līgums tiek pārskatīts un tiek piedāvāti dažādi tarifu plāni. Kādi tieši - nevarēja atbildēt. Cerēt, ka tie būs tikpat izdevīgi vai izdevīgāki kā tas "Īpašais 4" laikam naivi. Nekādas skaidrības.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

iespējams paceļ cenu līdz 8ls, patiešam nezinu,

tad tu atkal vari iet prom un prasīt vēlreiz īpašo pa 4ls

Link to comment
Share on other sites

Es pirms pusotra mēneša pārgāju pie bites 3,5. Man arī zvanīja LMT meitene un jautāja kāpēc. Bet neko vietā nepiedāvāja. Laikam ar savu "vienādais 7" tiku ierindots skopuļu klasē ;)

Link to comment
Share on other sites

pec gada ja atkal iet pie cita operatora ari bus zvans bet otro reizi vini I4 vairs niepiedava (parbaudits 2 reizes), ari I4 ir neoficialais tarifs - papira liguma ar parakstam nebus. tagad nav vairs jegas no ta I4 ja iet runa tikai par naudam IMHO. kad LMT piedava 3 Ls/men. par bezlimita zvaniem visas tiklas iešu atpakal... varbut.

Link to comment
Share on other sites

Lai gan mutvārdu pušu vienošanās arī ir pušu vienošanās, bet tomēr kaut kā neticas, ka nekādu rakstveida vienošanos ar LMT par Ī4 nevarētu noslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Arī dzirdēts, ka Ī4 vairs otro reizi nedod. Jāatzīst, ka aizmuku nemaz i pirmo Ī4 nepaņemot. Tagad ar Biti varu pat teikt, ka esmu laimīgs. Gandrīz 6h sarunas par 3.5Ls ir ārkārtīgi labs tarifs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

no savas pieredzes, esmu LMT klients gandrīz 10 gadus, pirms 1.5 gada kad vēlējos pāriet no Vienādais 20 uz Tele2 Meteorīds 4, saņēmu vilinošu piedāvajumu Ipašais 4, protams ka piekritu un arī 2 draugus pieslēdzu pēc šādas shēmas, visiem tika piedāvāts Ipašais 4, pagāja gads, draugi saņēma piedāvajumu pagarināt Ipašo 4 vēl uz gadu, savukārt man šāds piedāvajums netika izteikts, pēc ilgas skaidrošanās ar savu VIP klienta menedžeri, saņēmu vienīgo alternatīvu Ipašais 10 (LMT tikla 2000 min.,uz citiem tikliem 200 min, GPRS 20 MB), ņemot vērā ka man ir kā VIP klientam 3 numuri pieslēgti un 2 mazcenas iPhone, nebija izvēles un nācās palikt LMT, kaut gan Bite tagad piedāva jūtami lētaku piedāvajumu, bet lauzt mazcenas līgumus, sanāk pārāk daudz pārmaksāt, secinājums tāds ka LMT izmantoja situāciju un zināja ka mazcenu līgumus nelauzīšu, tāpēc arī netika piedāvāts Ipašais 4, vēl ar laiku savācu info, ka viņiem ir programma kura rēķina tieši tavus ienākošos zvanus, jo vairāk saņem zvanus no citiem operatoriem, jo vajadzīgaks esi LMT, viņi tak nopelna uz to, savukārt ja izmanto 90% tikai starp LMT, viņiem neesi īpaši interesants!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Šodien numurs tika aktivizēts Bites tīklā. Piereģistrējos arī viņu lapā un ieraugot to, ka man šomēnes būs jāmaksā 3,05 Ls, aš nogāja gandrīz :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Krishius, tikai ņem vērā, ka pa tiem 3,05 arī sarunu, īsziņu un MB limits būs nedaudz mazāks šomēnes. Bet par šito Tev bite īssziņu atsūtīs. Ja pārtērē bites limitu, 3 saņi pa minūti, īsziņu, MB, vienalga ir zašebis tarifs.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Krishius

To es zinu. Galu galā, gandrīz nedēļa no mēneša jau nodzīvota.

Ar šitādiem tarifiem būtu oj, kā jāmuld pa telefonu, lai sasniegtu tos LMT 12 latus.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Touareg

Viena tante teica, ka LMT/TELE2 atsevišķiem klientiem piedāvā to pašu BITE 3.5, tik vienīgā atšķirība ir, ka izmantojot visu iekļauto zvanu/sms/MB vienības katra nākamā vienība maksā 5sant, nevis kā Bitei 3sant, BET nu nezinu vai tā patiešām ir taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Piereģistrējos arī manabite.lv un jāteic, ka tas info saits ir daudz ērtāks un informatīvi detalizētāks par mans.lmt.lv .

Mans LMT lapa bišk pēc naftalīna ož - ne tur var brīvi paskatīties, uz kādiem numuriem, uz kādām valstīm, cik reizes zvanīts, cik ilgi runāts utt. Bitei to visu var, turklāt info par veiktajiem procesiem tur atjaunojas daudz ātrāk - faktiski momentāni.

 

Pagaidām esmu starā un brīnos, kā tik ilgi un spītīgi turējos pie LMT.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Btv, ne gluži par tēmu, kādam kāda veca tante nav stāstījusi vai bitei nav kādas labas telefonakcijas gaidāmas pārskatāmā nākotnē? gribētos vodafonu kādu ieķert, bet patreiz neko izdevīgi nesanāk, jo 24 mēneši jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, jaunā Bite politika nosaka, ka vari brīvi kaut vienā dienā nomaksāt. Protams, visu summu :)

Link to comment
Share on other sites

Mans LMT lapa bišk pēc naftalīna ož - ne tur var brīvi paskatīties, uz kādiem numuriem, uz kādām valstīm, cik reizes zvanīts, cik ilgi runāts utt. Bitei to visu var, turklāt info par veiktajiem procesiem tur atjaunojas daudz ātrāk - faktiski momentāni.

 

Pēc manas pieredzes Mans Tele2 apdeitojas vēl retāk nekā Mans LMT. Un Mans Tele2 ir dažādi pigori, piemēram, pirmajās piecās mēneša dienās tekošā bilance vispār nerādās.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu Tele2 ir Tele2. Nebūs melots, ja teikšu, ka tas ir operators ar zemāko pakalpojuma kvalitāti un ne zemāko cenu.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

...un ar to, ka tas ir pagaidām vienīgais operators, kuram vairākas reizes ir izdevies pilnībā atņirgties visā valsts teritorijā + ir mūžīgās problēmas ar pārklājumu.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos o-nedēļu :D Viņi to nopietni domā? 2Ls/ned tikai par sarunām vai īsziņām :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

lietoju okarti ~6 gadus, nesen uzrakstīju iesniegumu ka eju uz biti (3.5 tarifs), pēc pāris dienām zvanīja, piedāvāja:

2000 minūtes, no tām 500 uz visiem tīkliem

30 mb

sms neatceros skaitu, bet baigi daudz arī bija

pa 4,3ls

 

 

pateicu ka nu īsti tik daudz tās minūtes un sms man tāpat nevajag, nosaucu savu variantu, kur visi sms un minūšu "parametri" bišku mazāki, nekā bitei, teicu ja var sarunāt tādu, un maksāt mazāk kā 3,5ls, tad palieku lmt.

pateica ka pakonsultēsies tālāk, un pēc neilga laika zvanīja atkal, teica ka tomēr viņiem tas neesot izdevīgi.

 

tā kā, ja pārejot pie cita operatora, zvana no pašreizējā, iespējams ir jēga piedāvāt savu variantu, saprāta robežās protams.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Drīz jau būs jāstājas operatoru pusē, jo tas ko piedāvā Bite par 3.5Ls vai 8.5Ls mēnesī... nu tādu tarifu nav nekur Eiropā. Turklāt tā nav terminēta akcija uz gadu (Meteors 4, Īpašais 4), bet pastāvīgs piedāvājums. Tev nav jālūdzas, jādraud, lai iegūtu 3.5Ls tarifu. Piezvani un SIM atved pie durvīm.

Link to comment
Share on other sites

arī sonedēļ parvilku 2 numurus no lmt uz biti. ari piedavāja tās 2000 minūtes, dod kaut 10 000 tam nav nozīmes. un Tieši mans arguments, ka iepriekš kad prasiju ipašo dibens, ka, tāda tarifa nav un ka tikai esot "bijis ipash piedavajums", un kad norādiju mājas lapā uz atsauci par šo "mistisko" tarifu, klusēja. Tāpēc arī uz redzēšanos. "Ja jums tomēr kādreiz apnīk tie bitenieki, mēs jūs gaidisim atpakaļ"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piekrītu, riebjas, ka kamēr neesi uzrakstījis portācijas pieteikumu, visi izliekas par beigtiem vai muļķiem. Kad jau iesniegums saņemts, tad sākas dīkšana, tirgošanās no vecā operatora puses. Turklāt vecais operators nepiedāvā neko izdevīgāku, ja salīdzina ar jauno op., bet tikai labāku, ja salīdzina ar manis paša iepriekšējā līguma nosacījumiem. Tā arī LMT jaunkundzei noprasīju, kur šie bija iepriekšējās reizes, kad 1x zvanīju un 2x rakstīju, lai piedāvā man normālu tarifu. Šī sāka stostīties, kaut ko ņerkstēt, kas Īpašais 4 uz gadu taču ir tik cool. Nav cool, nav! Minūtes ta daudz, bet bez SMS, bez interneta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl pastāv alternatīva - Amigo. Piem., pēcmaksas klientiem bez interneta 3 sant./min uz visiem tīkliem, bez minimālās mēneša maksas 1. gadā. Pēc tam minimālā maksa 2 lati mēnesī. Pirmajā mēnesī pēc pāriešanas pie šiem nepilns lats par sakariem..

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēki, kas sāks no saviem vecajiem tekstiem "esmu lmt klients 10 gadus, es 8, es 500" tiks vaļā, un skatisies izdevīgāko piedāvājumu, tad arī vecie operatori izkustēsies, jo klientu vairs nebus.

 

Vēl pastāv alternatīva - Amigo. Piem., pēcmaksas klientiem bez interneta 3 sant./min uz visiem tīkliem, bez minimālās mēneša maksas 1. gadā. Pēc tam minimālā maksa 2 lati mēnesī. Pirmajā mēnesī pēc pāriešanas pie šiem nepilns lats par sakariem..

bite starta tarifs ar pēcapmaksu 0ls

1 min -0,06ls uz visiem tikliem

1 sms 3 san.

1 mb = 3 sant.

arī labs variants. un nekāds vienadais 2.

 

PS. vienādais 2, ar veco labo lmt 15 gadu lietošanu pat numura noteicēju nedeva. kas ir vēl 1,6ls rēķinam klāt.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Vēl pastāv alternatīva - Amigo. Piem., pēcmaksas klientiem bez interneta 3 sant./min uz visiem tīkliem, bez minimālās mēneša maksas 1. gadā. Pēc tam minimālā maksa 2 lati mēnesī. Pirmajā mēnesī pēc pāriešanas pie šiem nepilns lats par sakariem..

 

Aizmirsi pieminēt,ka uz Amigo numuriem ir 0 tarifs.Ja pamatā sarunas ir ģimenes lokā,tad ir labs,pašam pirmajā menesī bija 0,49 ls rēķins...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mazcenas mobīlie tas jau ir forši, bet tādejādi operātors TEVI sasien, un prom netiec.

Esmu pateicis jau sen nē mazcenas un tagad LMT esmu labs klients un atlaides man piedāvā paši, jo savādāk prom būšu viens divi..

Link to comment
Share on other sites

kā netiec samaksā līgumsodu izpērkot telefonu un ej kur deguns rā'da

Link to comment
Share on other sites

Jā, man te ar Īpašais 4 beidzās un viss, lai kā argumentēju savu viedokli ar dažādiem piemēriem(TELE2 Brīvais 3.5/Meteorīts 4 un BITE 3.5, kā arī 12 gadu lojalitāti pret LMT) nekas neizdodas, tik beigās, kad teicu, ka iešu prom un nākšu atpakaļ pie LMT, lai saņemtu 3Ls atlaidi rēķinam šie arī piekrita, proti, Vienādais 7 būs par 4Ls/mēn 6mēnešu garumā pēc tam 100% jāmūk pie TELE2 vai Bites.

Link to comment
Share on other sites

Touareg, tele 2 un bite nav tas pats LMT ,tikai par lētāku naudu. Tā kā apdomā labi, vai to pāris latu dēļ ir vērts kur skriet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...