Jump to content

LMT tarifs "Īpašais 4" (ir/nav)?


wuff
 Share

Recommended Posts

ir dzirdēts, ka tiem kam rēķini ir padsmit lati un piesaka pāreju uz M4 tiem piedāvā īpašo 10 nevis 4...

 

bet kā jau es teicu - jāsaka lai dod vai nu 4 vai atā. 95% ka būs atā tādā gadījumā, jo tur dīvaina politika...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    8

  • Krishius

    11

  • Žaks Noriss

    11

  • Ant_LV

    8

Manuprāt, tas jaunais piedāvājums ir ņirgāšanās par cilvēkiem, 7 atlaiži līmenis, tas jau nav reāli, tad 500min meenesii un lielaakajai daljai jaabuut LMT tiiklaa, murgs un par to veel 10.08Ls, tā ir nekaunība, citiem Īpašo 4 iedod, kuri iepriekš lietojuši Vienādo 4, negodīguma kalngals.

Link to comment
Share on other sites

Njā,vienkāršāk ir uzrakstīt iesniegumu par pāreju pie cita operatora un saņemt īpašo4...

Link to comment
Share on other sites

bet taa iesnieguma rakstīšana ir tāds sviests, ja ir tarifa plans tad ir un ko tur muļķoties, un vai tiešām 100% iesnieguma rakstīšanas gadijumos ir dabūts ipašais 4?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es arī rakstīju iesniegumu par operatora maiņu un tāda vēlme tiešām arī bija (nevis tikai, lai iegūtu īpašo 4) bet man tā arī neko nepiedāvāja. Bija tikai "ja jūs kādreiz vēlēsaties atgriezties, mēs jūs laipni gaidīsim".

Bet tas bija krietnu laiciņu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Dunduk, un vēlāk zvanīs un piedāvās nākt atpakaļ :) (tas gan nenotiek uzreiz, bet pēc ilga laika, taču arī tad piedāvājums nav nekas baigi super)

Link to comment
Share on other sites

Ko domājiet par jauno LMT tarifu plānu?

 

Apraksts mājaslapā galīgi pretīgs, un tikai 7. līmeņa klientiem... Vismaz apsveicami, ka LMT šo "Īpašo" ielika mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tātad pēc pieteikuma ka eju prom uz T2 man LMT pazvanīja un piedāvaja īpašo 4. Par nelaimi zvanot šie izrāva mani no miega un pusi no sarunas tā arī nepiefiksēju, teica ka esot jāraksta iesniegums un jāsūta pa faksu, numuru pierakstīju, bet to kas tur jāraksta nezinu. Varbūt kādam kāds paraugs vai kas ko tur sūtīt?

Link to comment
Share on other sites

baltaisguru

Tātad pēc pieteikuma ka eju prom uz T2 man LMT pazvanīja un piedāvaja īpašo 4. Par nelaimi zvanot šie izrāva mani no miega un pusi no sarunas tā arī nepiefiksēju, teica ka esot jāraksta iesniegums un jāsūta pa faksu, numuru pierakstīju, bet to kas tur jāraksta nezinu. Varbūt kādam kāds paraugs vai kas ko tur sūtīt?

 

vienkāršāk ir aiziet pie LMT dīleriem un uzrakstīt iesniegumu, viņi pateiks kas būs jāraksta iesniegumā ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad pēc pieteikuma ka eju prom uz T2 man LMT pazvanīja un piedāvaja īpašo 4. Par nelaimi zvanot šie izrāva mani no miega un pusi no sarunas tā arī nepiefiksēju, teica ka esot jāraksta iesniegums un jāsūta pa faksu, numuru pierakstīju, bet to kas tur jāraksta nezinu. Varbūt kādam kāds paraugs vai kas ko tur sūtīt?

Uzraksti iesniegumu, ka vēlies apturēt numura XXXXXXXX pārcelšanu no lmt uz tele2. Tā kā pārejas process ir īss, tas jādara nekavējoties.

Ja nevar aiziet pie dīlera, tad vari aizfaksēt iesniegumu uz LMT faksa numuru +37167773177

Link to comment
Share on other sites

Bet vidēja stāža (11 g.) LMT klientam bez muhļīšanās nekas nepienākas?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pa 11 gadiem jau esi atradis optimālu tarifu plānu. Vairumam ļautiņu ir piemērots pieslēguma veids "Mūsējie", kas ir ievērojami labāks par nenoķeramo "īpašo 4". (pēdējo nekad neesmu lietojis, bet naktīs miegs ir ciešs)

Link to comment
Share on other sites

btv, pirms diviem gadiem aizgāju no lmt uz biti, šon lmt zvanīja un atkal teicās, ka piedāvās visādus labumus, ja atgriezīšos. :shiftyninja:

Link to comment
Share on other sites

Nē man pašam ir īpašais 4. 1500 min LMT tīklā un 500 uz citiem. Līgums uz gadu un parasti var dabūt ja ej no BITE uz LMT vai kad Tele2 palaiž METO 4 un tad veicot pāreju (no LMT) uz Tele2 jāžmiedz uz LMT īpašo 4. Ā un 20 bezmakas MB katru mēnesi nāk komplektā ar īpašo.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Pa 11 gadiem jau esi atradis optimālu tarifu plānu. Vairumam ļautiņu ir piemērots pieslēguma veids "Mūsējie", kas ir ievērojami labāks par nenoķeramo "īpašo 4". (pēdējo nekad neesmu lietojis, bet naktīs miegs ir ciešs)

Tā kā nestrādāju valsts iestādē vai kapitālsabiedrībā, tad pārsvarā sanāk zvanīt uz ne LMT nummuriem, un pēdējā laikā arvien izteiktāk. Šajā sakarā tarifu plāns mūsējie man līdzvērtīgs strausa galvas iebāšanai smiltīs.

Link to comment
Share on other sites

Ja lielākā daļa zvanu ir uz citiem tīkliem, mūsējais nav labākā izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Izlasot šo tēmmu, pamodās manī žīds.

Patlaban ir LMT Vienādais 12 + mazcenas mobilais paņemts.

 

 

Kopā mēnesī sanāk maksāt kaut kādus 15 Ls (ieskaitot telefona maksu), bet noreducēt līdz 4 Ls + mazcenas mobilā mēnešmaksa nebūtu slikti.

Īpašais 4 man akurāt der, jo īsziņas principā nesūtu un telefonu izmantoju tikai un vienīgi zvanīšanai, galīgi nešķirojot tīklus.

 

 

Kā jūs domājat - ir jēga iet uz LMT un draudēt ar aiziešanu pie konkurentiem, ja man netiks iedots tas Īpašais 4, ņemot vērā, ka man ir līdz galam neizpirkts LMT subsidētais telefons?

 

P.S. Šodien piezvanot uz LMT info tālruni, operators man tā negribīgi teica, ka tas esot kaut kāds akcijas piedāvājums. Viņš mani pasutīja iet runāties uz klientu apkalpošanas centru.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

par ko pārtaps mans īpašais4 kad beigsies tas gads? kāds var komentēt vai lmt nepagarina šo piedāvājumu vai arī neuzliek uz beztermiņa nevis tikai gadu?

Link to comment
Share on other sites

Priecaajos ka nav jaaizveelas telefonu pakalpojumi LV. MIljoniem piedaavaajumu katram operatoram. IZskataas ka pat LMT nav attiistiijies, piedaavaajums1, piedaavaajums2..... .

 

Visi tik raustaas, lai patureetu klientus savaa tiiklaa. Shinii pusee man pat nav ne jausmas, kaads tiikls ir manam koleegjim, kaiminjam u.t.c. Prieksh manis normaals piedaavaajums, 300 minuutes vai iiszinjas bezmaksas meenesii uz jebkuru tiiklu, 1gb. neta, protams iznjemot maksas nummurus. KOpaa 15 maarcinjas un nekas vairaak. Taa kaa neesmu liels pljaapaataajs, man pietiek atliektiem galiem. BRaucot uz darbu klausos i-radio, paartraukumos patiik paluureet i-tv.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Krishius, pēc kaut kādiem patērētāju tiesību likuma vai tam līdzīga likuma pantiem ir jau kādu laiku līgumos jānorāda telefona izpirkuma cena ar visu formulu, ja aizej kādā mēnesī, tad summa x atlikušie mēneši + kaut kāda fix summa. Pēti sava maloceņņika līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh manis normaals piedaavaajums, 300 minuutes vai iiszinjas bezmaksas meenesii uz jebkuru tiiklu, 1gb. neta, protams iznjemot maksas nummurus. KOpaa 15 maarcinjas un nekas vairaak.

Latvijā nav nekādu problēmu dabūt piedāvājumu 300min+1GB par 15 latiem.

Ja tautieši nebruņotu santīmu, tad par 8 lašiem bez datiem vai 12 latiem ar datiem varētu dabūt flatreitus, bet te ļaudis dīc pēc 4 latu meteorīta, bitē vispār viss par brīvu.

Es pats vel operatoru nemainu, pagaidīšu, kad kā pāriešanas bonusu man dzīvoklī uztaisīs remontu.

 

Krishius, pēc kaut kādiem patērētāju tiesību likuma vai tam līdzīga likuma pantiem ir jau kādu laiku līgumos jānorāda telefona izpirkuma cena ar visu formulu, ja aizej kādā mēnesī, tad summa x atlikušie mēneši + kaut kāda fix summa. Pēti sava maloceņņika līgumu.

 

Citāts no LMT mājas lapas: "Sarunu info"

 

uz 29319999 sūtām komandu MC

(mazcena) – tu saņemsi informāciju par Mazcenas mobilo vai datu karti.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Grisha, sorry, bet pēdējā laikā šķiet, ka viss kas notiek LV, cilvēku prātos ir uz sliktu. Šorīt pat sanāca neliela domstarpība par datu pārdošanu un iegūto gala rezultātu.

 

http://www.engadget.com/2011/04/27/tomtom-user-data-sold-to-danish-police-used-to-determine-ideal/

 

Ķipa kamēr to fublu dara citās valstīs, tikmēr publika uzskata, ka tas tiek darīts satiksmes drošības uzlabošanai. Tikko to darītu LV, tā tie paši cilvēki teiktu, ka tas tiek darīts naudas kāšanai.

 

Būsim reālisti, to visās vietās dara $$$ kāšanai. Pats DE pirms 3 mēn. atrāvos naudas sodu par kaut ko ap +10km/h. Bija 70 zīme un apmēram 50m aiz zīmes bija fotoradars. DE tas uzlabo drošību? Ņifiga! Vismaz Nīderlandē ir iespēja ielādēt nafigācijas rīkā iekšā radaru atrašanās punktus. Vācijā tas ar likumu aizliegts. Nu vai tā nav naudas kāšamā iekārta?

 

Nu tas offtopiks par tēmu, ka lieta X arī Āfrikā NAV lieta X.

Link to comment
Share on other sites

Izpirkuma cenu es zinu, bet es arī zinu, ka, piemēram, Bite sedz līdz 50 Ls no līgumsoda, pametot LMT.

 

Un Tele2 uz akcijām tā arī mēdz darīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja VIL nomainīs sakaru operatoru, tad, visticamāk, viņu atlaidīs no darba :D

Un tas pats, diezgan loģiski, attiecas arī uz jebkāda slikta vārda raidīšanu LMT virzienā...

 

 

Tas jau mums te izsenis ir skaidrs. :sarkasms:

 

 

P.S. Es pats esmu ilggadējs LMT klients un pats esmu praksē pārbaudījis, ka LMT pakalpojumu kvalitātes (un nevis kvantitātes) ziņā ir priekšā Tele2 un Bitei, bet tās cenas...

Link to comment
Share on other sites

Vil jau shodien pats pateica ko sliktu LMT virzienaa, tepat, piedevaam.

 

Cik esmu pablenzis reklaamas, nekaada intrese gan nav bijusi, tad visi spamo par savu tiiklu. LV nu jau neesmu vispaar bijis, gndriiz triis gadus. Pamataa nets un TV mani baro ar info sheit. Taapeec mans viedoklis nav objektiivs, bet gan mani personiigie noveerojumi.

Paturpinot Zhaka bezteemu, UK arii sat navigaacijaa ir briidinaajumi par radariem, arii ziimes saliktas ka iespeejamas kastes. Tas viss jau kaa standarts visur, ir kameras vai nav, jo briidinaajumam ir jaabuut obligaati. Ir jau arii businji, kas tvarsta tautu. Pats gan vienreiz uzraavos vienaa ciemataa. Aatrums bija divkaarsh, vieniigaa atruna ka braucu veel pa kalnu lejaa, bet visumaa atrunu nav. Tur gan pensionaari tuseejaas un, taa kaa nekas nav sadariits pirms tam oficiaali, tad izspruku ar briidinaajumu.

Link to comment
Share on other sites

Bite sedz līdz 50 Ls no līgumsoda, pametot LMT.

 

Un Tele2 uz akcijām tā arī mēdz darīt.

 

Fiziskām personām pie T2 neatceros šādu akciju, juridiskām gan. Bitei šāda akcija fiziskām personām taču beidzās... un tāpat tā nebija kā 50 Ls dāvana, bet kaut kādu Ls atlaide sarunām kaut kādu noteiktu periodu. Vai tiešām vēl šāda portēšanās atlaide Bitei turpinās un viņiem portētajiem ir ko citu piedāvāt izņemot 0-3-0? :blink: Vai arī jaucam mušas ar kotletēm (juridisko un fizisko personu akcijas)?

Link to comment
Share on other sites

Par Tele 2 biju dzirdējis klačas, bet par Biti gan šodien uzzvanīju un apjautājos. Juridiskas personas vispār netika minētas...

Link to comment
Share on other sites

bet kapec vajag visu šo cirku lmt ar pariešanām nepāriešanām. uzliec akciju ipashais vai pastavigu un dzivojam laimīgi, bet tad visi musejie, jusejie savejie un kadi vel paliek nevajadzigi un nerentabli. Bet nevar but tā, ka pastavīgie klienti ir zaudētāji pret vienkārši draudētājiem un ultimāta uzstādītājiem.

Link to comment
Share on other sites

45 tarifu plani... zaudetajs ir patstavigais klients kur maksa savu pieslegumu citigi jo citigi

ja kopa paskatas laikam par visiem 3 operatoriem interesanti vai 200 tariflu plani salasas :D :D ?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

nevar but tā, ka pastavīgie klienti ir zaudētāji pret vienkārši draudētājiem un ultimāta uzstādītājiem.

 

Tā diemžēl ir! Tikko sāc draudēt vai jau reāli vecais operators redz ka kāds mūk prom, tikai tad sākas saldo cenu laiks (parasti 1 gads). Lai gan ja tā reālistiski skatās uz dzīvi, tad diez vai LMT var izdzīvot un nomaksāt elektrības rēķinu, ja pēkšņi visi sāks maksāt 4Ls. Redz, melnā Linda demisionējot iebaroja 800Ls, gan jāatzīst, ka roamingā :sarkasms:

 

Vēl pirms 2 gadiem uzņēmumi uz Biti netransportējās, jo tā skaitījās santīmmīlēšana. Tagad es zinu tikai dažus uzņēmumus, kas nav aizmukuši no LMT un tie arī ir tikai top klienti ar ļoti labām cenām, līdzvērtīgas Bite vai T2 spēj piedāvāt, bet ne zemākas un līdz ar to zūd jēga ķellēt papīrus pāriešanai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Iesaku pievērst uzmanïbu lmt akcijai internets telefonā par brīvu. (tests uz mēnesi). Es slēdzot lïgumu jau pieteicu pakalpojumu internets telefonā 5. Lmt uz mēnesi pieslēdza to testu. Kad gāja uz beigām termiņš, piezvanīja no lmt dāma. Izrunājām tā, ka dažas dienas kas bija atlikušas līdz maijam paliks bezmaksas un tad ar jaunu mēnesi sāksies tas mans internets telefonā 5. Izrādās, ka pēc testa beigām esot jāpieslēdz internets telefonā ar sms palīdzību. Nav jau tā, ka žēl tos 3 latus(50sant dienas tarifs ja nav pieslēgts pakalpojums internets telefonā), tikai nesaprotu kāda velna pēc man jāslēdz ir vēlreiz pakalpojums, ja jau slēdzot līgumu tas ir pieslēgts. Labi, ka tagad pirmajās maija dienās pamanīju, ka nepamatoti rēķins aug.

Es vēl saprastu par tām aprīļa dienām, bet ne no jaunā mēneša.

 

LMT par šo ir nostādīts fakta priekšā, redzēs ko teiks.

 

 

Kopumā 5ls par šo starpgadījumu saskrēja pie rēķina. Aprīlī un maija mēnesī.

Labots - Bide
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Žaks Noriss

Nu protams, trešā diena pēc iesnieguma Bitei un zvans no LMT, piedāvā Īpašo 4. Signe gan liedzās, ka to nesaucot par Īpašo 4, bet būtību jau tas nemaina. Piedāvājumā 1500 min LMT, 500 min citos tīklos un 30MB. Par SMS ne vārda. Tā kā kādas 20 SMS mēnesī nosūtu, tad jūtu, ka būs atšķirība no Bites 3.5 plāna.

 

LMT būtu aptuveni 4Ls+ 1Ls par SMS. Bitē tas viss ietilpst 3.5Ls.

Link to comment
Share on other sites

„Bite 3.5” Fiksēta ikmēneša maksa: Ls 3,50

Kas ir iekļauts:

•350 min uz visiem tīkliem Latvijā

•100 SMS uz visiem tīkliem Latvijā

•50 MB interneta lietošanai

 

Tātad, ja LMT piedāvā 500 min, visos tīklos par Ls 4,- plus maksa par īsziņām, bet BITE piedāvā 350 min. par Ls 3,50, tad LMT 4 šķiet izdevīgāks. BITE 3.5 pat nepiedāvā bezmaksas iekštīkla sarunas, kamēr LMT ir iekļautas 1500 min.

 

P.s. Žak, vai patiešām Tev LMT tikko reālu "4" piedāvājumu izteica? Tas ir uz kādu termiņu, jeb mūžīgi?

Es pirms gada gāju prom no LMT būdams 10 gadus LMT klients, maksādams vismaz Ls 15 mēnesī. Saņemot 3.dienas zvanu LMT uzklausīja manu viedokli kāpēc eju prom un uz atvadām teica, ka gaidīšot atpakaļ. Kad toreiz jautāju par "Īpašo 4", teica, ka nav tāda piedāvājuma. Bet, tas taču bija mans promiešanas motīvs - saņemt 4 un dzīvot laimīgi tālāk, tomēr nekas neiznāca.

P.s. BITE arī nav slikta.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep, man izteica reālu 4 piedāvājumu. Gan kā visiem - uz gadu. Un es nenorunāšu tās LMT 500+1500 min. Manā gadījumā Bite iznāk izdevīgāk, turklāt negribas pēc gada atkal ar šiem ņergām sportot. Mani apsvērumi par labu Bitei - iekļautās SMS, 350 min man ir gana un arī princips, ka LMT čakarē esošos klientus līdz pat pēdējam mirklim (gribējās zvanītājai sabraukt par to augumā, bet pārdomāju, jo gan jau pietiekami viņa šo atklausījusies un ļoti labi zina kādēļ vispār viņas amats ir uzveidots). Vienu brīdi bija šaubas dēļ tā, ka Bite atņēmusi bezmaksas Bites sarunas, bet papētīju savus zvanu kontaktus un secināju, ka mani tas neietekmēs. Pat T2 iedeva uz 1/2 gadu Meteoru4 (kaut kāda 6Ls plāna vietā), kad piezvanīju un vienkārši papļāpāju.

 

EDIT: piekrītu, ka ja runā virs 500 min mēnesī, tad LMT ir izdevīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...