Jump to content

LMT tarifs "Īpašais 4" (ir/nav)?


wuff
 Share

Recommended Posts

Šodien kautkādos komentāros izlasīju:

 

...viens čoms atteicās no LMT lai pieteiktos meteorītam…šim nākamajā dienā zvana no LMT, lai neejot projām, šim piedāvāšot to pašu ko ”meteorīts”, tikai vēl tur kkādas minūtes klāt un 30MB ar bonusā! Šis jau protams piekrita, un nu par 4ls mēnesī var runāt tik daudz, kamērs nelabi metas un tāpat nevar norunāt:D Tā viņš tika pie ”Īpašais 4” pieslēguma, kāds praktiski nemaz neeksistē:D nu tas tā, grūdiens no manas puses LMT klientiem

 

Varbūt par to ”Īpašais 4” ir kas vairāk zināms?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    8

  • Krishius

    11

  • Žaks Noriss

    11

  • Ant_LV

    8

Ir ir, kolēga vienai haltūrai ar šito paņēma. Dabīgi, ka mājaslapā un bodēs par to jums neviens neko neteiks :)

Link to comment
Share on other sites

Labi, tad jāiet pie Tele2 jāraksta iesniegums, ka vēlos pāriet pie viņiem un jāgaida zvans no LMT? :D

Link to comment
Share on other sites

to brīnuma tarifu var pieslēgt vienkārši piezvanot uz LMT info. vai arī zvanot jādraut ar pāriešanu uz Tele2?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

atceras niansi ... šis LMT tarifs nāk ar līgumu uz gadu

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

edw

 

zin es kautkā pēdējā laikā sāku aizvien vairāk novērtēt savu brīvību

no šiem itkā sīkajiem bet tomēr saistības uzspiedošiem līgumiem

ta mobilais ta tv ta internets savus rokudzelžus tik cenšas uzlikt

skuju

būs 18 janvāris un man nebūs vispār nekādu līgumsasitību ne ar vienu operatoru /provaideru blablabla

un "es jūs visus mīlu ejat visi kakāt"

Link to comment
Share on other sites

Nu tam nevar nepiekrist...

 

Lai vai kā, aizmetu ziņu LMT, varbūt šie sniegs kādu info.

Link to comment
Share on other sites

He he, tā pat vien viņi nedos pagaidām...

Paprasīja, lai nosaucu nr. un pārbaudīšot vai pašreizējais pieslēgums man esot izdevīgs, ja nē, tad skatīšoties, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Nu atbilde skanēja: Šis pieslēgums netiek publiski piedāvāts.

 

Gan jau ar laiku būs publisks, kad viss šis aizies tautā :D

Link to comment
Share on other sites

mjā, kamēr abonents maksā un neko nesaka LMT jau neies sevis apgrūtināt :lazy: un piedāvāt lētākus pakalpojumums, kā tikko sarosās uz Tele2 lekt, tā piedāvājumi kā no pārpilnības raga sāk birt.

Link to comment
Share on other sites

edw

 

zin es kautkā pēdējā laikā sāku aizvien vairāk novērtēt savu brīvību

no šiem itkā sīkajiem bet tomēr saistības uzspiedošiem līgumiem

ta mobilais ta tv ta internets savus rokudzelžus tik cenšas uzlikt

skuju

būs 18 janvāris un man nebūs vispār nekādu līgumsasitību ne ar vienu operatoru /provaideru blablabla

un "es jūs visus mīlu ejat visi kakāt"

 

 

mainiju operatoru, bij lmt uz t2, piedavaja savejie(ne jau sabutilniki, bet ta vins ari saucas, t2 plans,kjip tavo), nu vo, ligums, jaa, uz gadu, bet 1ais pusgads par free. tatad plans savejie free + 7.95 ieladeju cita zz, rekins 0.00( tos 5sant. viniem vienmer atstaju :D) tagad no janv. sitais beigsies, un parslegsu uz brivais 1, karti noslicinasu. ligums tiesam ir, uz 12 men.

 

nu jaa aizmirsu pibilst, ka mans ligums uz gadu maksas 6ls, ja kads cp nsanaks. :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Atteica :D

Laikam jāsāk vairāk runāt, lai minūtes skaitās :D

Tieši otradi. Ja runāsi mazāk, tad viņiem tavi 4 Ls pat varētu dot peļņu, un tāpēc tev piedāvās "īpašo" piedāvājumu.

Nedomāju, ka uz citu tīklu lielie runātāji dabūs šo piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ka šobrīd ilgtermiņa līgums ir neizdevīgāks, kā agrāk. Iemesls tam ir vienkāršs: Agrāk jauna tarifu plāna parādīšanās reizi gadā jau bija uzskatāma, par biežu. Pašlaik, labi piedāvājumi parādās daudz biežāk un ir izdevīgi, ja nav ilgtermiņa līguma, kas liedz mainīt tarifu plānus vai operatorus!

 

Manuprāt, maldīgs apgalvojums.

Ilustrēšu ar piemēru no "investīciju sektora". Bankas piedāvā īstermiņa (1-3m) depozītus ar labām likmēm, kuras pēdējos pāris gados ir ar nelielu augšupejošu tendenci. Vai ir pareizs apgalvojums, ka jāguldās īstermiņā, lai pēc mēneša izmantotu kārtējo labāko piedāvājumu?

Manuprāt, nē. Izvēloties ilgtermiņa risinājumu noteiktai līdzekļu daļai, tiek fiksēti ienākumi ilgtermiņā, bet īstermiņa spēle ir veicama ar atlikušo līdzekļu porciju. Tātad no vienas puses ir skaidrība ilgtermiņā [stabilitāte + 50Ls atlaide telefonam], bet no otras puses iespēja izmantot labāku piedāvājumu, ja tāds radīsies.

Katrai stratēģijai būs savi piekritēji, bet nevienu no tām, manuprāt, nevar nosaukt par dominējošu.

 

 

Mūsējie ir ļoti interesants pieslēguma veids. Neveicot pētījumus, atļaušos apgalvot, ka katram piektajam LMT abonentam šis pieslēguma veids varētu būt interesantāks par esošo.

==> izpētām pēdējo mēnešu rēķinu un novērtējam, kādas būtu izmaksas ar Mūsējiem

==> ja izmaksas ir līdzīgas, tad ar mūsējiem par to pašu naudu varēs runāt vairāk

==> ja izmaksas ir mazākas, tad ar mūsējiem varēs ietaupīt

==> apmeklējam http://manslmt.lv un veicam pieslēguma veida maiņu uz Mūsējiem.

Link to comment
Share on other sites

Es tikko pamanīju vienu lietu, ka tam Tele2 Meteorītam ir bezmaksas sarunu minūtes uz visiem tīkliem, bet nav bezmaksas sms. Pašam ir LMT Mūsējie, uzreiz arī iedomājos par to Īpašais 4, jo esmu VIP un domāju, ka sadīlotu, bet es daudz sūtu sms, līdz ar to tas tā īsti neder. Varbūt tam Īpašais 4 pilnai laimei ir arī bezmaksas sms :)?

Link to comment
Share on other sites

un LMT joprojām cenšas KAut Kā noslaukt savus lietotājus :D neko vairāk kā smaidu neizraisa :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

+1

Vienīgais ko nožēloju, ka nepametu to kantori ātrāk. Bet visu laiku jau sevi gribējās mierināt "esmu jau tik ilgi pie viņiem, man ir atlaižu līmenis, tomēr stabils un prestižs uzņēmums". A realitāte pēc migrēšanas izrādījās skaudrāka - nemainījās pilnīgi nekas, vien rēķins palika uz pusi mazāks ;XD

Labots - Gestapo
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nu man līdzīga situacija, videji menesi rekins ir ap 40-60ls + vel ir uzņēmums savejais kura ir telfoni.

piektdien uzrakstiju iesniegumu uz tele 2 pariesanu, sodien no LMT zvans un piedava izdevigos piedavajumus, es teicu elementari ja jums mani vajaga piedavajiet papildus 30% atlaidi!

 

klusums :D

Link to comment
Share on other sites

Jā, tie laiki ir pagājuši!

Es pats skatos uz cilvjiem LMT bodēs kā uz muļķiem, par citiem nezinu.

Manuprāt jau sen visi uzņēmumi u iestādes ir pārgājušas uz teli un prātīgās privātpersonas uz biti

Man uz to LMT prezidentu paskatoties reklāmās slikti paliek !

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man uz to LMT prezidentu paskatoties reklāmās slikti paliek !

Toties man dikti patīk tā meitene no reklāmas, kur viņa skrien vakara skrējienu! Mmmmmm :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Offt. Man domāt , ka tev dikti labāk patiktu , ja viņa savu vakara skrējienu tavās mājās pabeigtu ...

 

P.S. Galvenais uzsvars uz pēdējiem 3 vārdiem .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Mums te forumā arī meitenes parādījušās , varbūt ir kāds jau kādu no viņām vizuāli novērtējis ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pieteicos akcijas ietvaros uz Tele2 Meteorītu 4 un LMT man tagad piedāvā Īpašo 10, bet tas man ne visai. Vai ir cerības, ja tagad palieku pie LMT ar Īpašo 10, ka kaut kad dabūšu Īpašo 4?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gada laikā viņiem noskaitīsi 120 ls lai nākamreiz pārejot pie citiem,iespējams,LMT apžēlosies un iedos īpašo4?Ņem to ko tev dod,vismaz 72ls(gadā)ietaupīsi!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par šito lēkāšanu starp operatoriem - cik ilgi (un vai vispār???) paliek bez sakariem? Kurā mirklī dod jauno SIM karti? Vai tad kad no vecā operatora SIM vairs nevar piezvanīt, tad štekerē iekšā jauno SIM un turpina sarunas? Kā tas viss process notiek?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Žaks Kusto, bez sakariem paliek tikai tik ilgi, kamēr nomaini SIM karti.

Respektīvi, pēc iesnieguma par numura maiņu, tās 5 vai cik tur tagad dienas lieto vēl veco SIM ar veco operatoru (jauna SIM tiek izsniegta uzreiz, tikai neaktīva).. un pēc cik tur dienām (viņi atsūta sms uz veco SIM), ka tad un tad Tava jaunā SIM būs aktīva.. nomaini i vsjo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pieteicos akcijas ietvaros uz Tele2 Meteorītu 4 un LMT man tagad piedāvā Īpašo 10, bet tas man ne visai. Vai ir cerības, ja tagad palieku pie LMT ar Īpašo 10, ka kaut kad dabūšu Īpašo 4?

 

 

 

vienkārši saki ka gribi vai nu Īpašo4 vai pird prom. kāda tev starpība kur 4Ls maksāt? Es arī pieteicos uz M4 ar okarti un dabuju Īpašo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sliecos piekrist kuzmitch'am! Pietiekami ilgi mob.operatori ir ar mežonīgiem tarifiem čakarējuši lietotājus. Protams, nevajag jau lamāties, bet skaidrā tekstā bez uzbraucieniem pateikt - vai nu man 4Ls tarifu vai es dodos jau šodien pārrakstīt uz T2. Ja nē, tad nē. Gan LMT, gan T2 dotās minūtes laikam bija ļoti līdzīgas un pat diezgan daudz. Kas būs pēc gada, jāskatās. Bet šaubos, ka pēc gada pēkšņi visi sāks celt tarifus debesīs. Beigsies šīs 4Ls akcijas, tad jau pēc pusgada sāksies nākamās, jo pirmie pārmucēji sāks ošņāties kur atkal ir lētākas izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

abiem operatoriem ir 1500savas/500citi_tīkli minūtes, lmt ir vel 30mb nets, bet tele2 ari bija kaukādi mb, man pat liekas tie paši 30...

 

a pēc gada numurs tiks likvidēts vai atkal veikta pāreja uz M4 vai vel kur citur kur būs izdevīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

nezinu, kā jums visiem tik labi izdodas diktēt lmt noteikumus. es, lmt abonents kopš 1999. gada, šā gada maijā arī sadomāju pāriet uz biti un attiecīgi saņemt lmt saldo piedāvājumu. vienīgais ko saņēmu, bija lmt zvans ar jautājumu: "kāpēc?". teicu, ka dārgi, jo pēdējos gadus maksāt vidēji mazāk par Ls 15 mēnesī nekādi nesanāca. lmt pateicās man par sadarbību un teica, ka esmu laipni gaidīts atpakaļ. un, nekādu saldo tarifu lmt man nepiedāvāja. pāris mēnešus biju bitē, bet tā kā es pārsvarā zavanīju ne-bites klientiem, tad tas pats rēķins mēnesī, kas lmt, vien man sanāca. tagad, gan esmu atpakaļ lmt, jo darbavieta apmaksā un koporatīvais tarifs ir salds. lūk, kā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu salikt punktus uz ё:

  • portācijas process aizņem 5 darba dienas;
  • T2 savam Meteorītam iekšā dod 10 MB GPRS;
  • iespējams, Īpašo 4 nedeva tāpēc, ka rēķini netika maksāti regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...