Jump to content

Nokia 6120 Classic (S60 3rd) atmiņas tīrīšana


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā telefons sācis lamāties, ka atmiņas trūkstot. Paskatoties ar ActiveFile var redzēt, ka uz C: patiesi vietas ir teju 0 baiti, bet nevaru atrast, kurā vietā viņa pazudusi, jo visos folderos kopējais izmērs ir mazliet virst 20MB, bet kopā diska vieta ir virs 40MB. Vai nu ActiveFile tomēr visu neparāda, vai arī man ir kāds gļuks ar failsistēmu. Vēl viena lieta, kas nāk prātā - es uz telefona arī reizēm lasu e-pastus, kas nozīmē, ka tie tiek atvilkti uz telefonu. Bet, kurā vietā tie stāv, man gan nav skaidrs, tāpat arī nav skaidrs, kā šos atvilktos e-pastus iztīrīt.

 

Ko varētu mēģināt lietas labā?

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīgs prikols, ka nevarēju atrast, kas apēd atmiņu. Saliku visos uzstādījumos, lai telefons izmanto tikai savu atmiņu(sms,mms,epasts,galerija utt) nevis atminas karti un parādijās daudz jaunas mapītes(bildes, visskaut kādi zilzobja faili) par kuru eksistenci es pat nenojautu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu, man ir diezgan vienalga, ko viņš tur uz atmiņas kartes, jo tur vietas ir dafiga.

Link to comment
Share on other sites

Nu, man ir diezgan vienalga, ko viņš tur uz atmiņas kartes, jo tur vietas ir dafiga.

 

Neiet runa par atmiņas karti, bet gan par to, ka tiklīdz tu ieslēdz opciju, lai saņemtos failus tev glabā uz atmiņas karti, tie faili (saņemtie) kas glabāti telefona atmiņā kļūst neredzami. Tas varētu būt viens no iemesliem kapēc neatrod savus epastus.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju ActiveFile, kurš rādas to, kas ir, ignorējot visādas slēpšanas.

 

Ļaunākais ir tas, ka, pat, ja es izdzēšu kaut kādus failus, tad šī vieta atkal momentā ar kaut ko mistisku aizpildās. WTF?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bija šitais pats man uz vecā 6120c un uz N82 tagad laikam arī ir, cik zinu ir tāda lieta kā 'hard reset' vai kas tāds, cik zinu visu var dabūt atpakaļ kā bija sākumā, iztīra atmiņu arī drošvien, pašam man tādu derētu uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

simbijānis nav nekāda panaceja ko pielūgt

gļuku tajā ir lērums - bet paradās tie (kas dīvaini ne gygygy) kā likums "kompūtertārpiem"

kuri lien pa netiem kešojot failus

meilus ar atačiem grābsta uz velna paraušanu

+visam vēl draza kāda uzinstalēta sertifikātu hakam

daži šie zagšanas tūļi taisa savu sis faila kopiju instalācijai no orģināla bet "aizmirst" to izdzēst

 

karoč ieteikuma te "a kas vainīgs" nav

taisi bakupu un "format c:"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...