Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

Jelgavā līdz -14C nokrities.

 

Varbūt beidzot būs kārtīgi Ziemassvētki ar sniegu un salu?

 

Nesen sanāca pabūt siltākās zemēs - bija drusku smieklīgi redzēt eglītes puķupodos (kamēr viss tas, kas mums eksotika, viņiem aug brīvā dabā).

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik Rīgā, bet ejot uz bodi ikvakara smēķiem un alēnam pakaļ deguna spalvas aizsala =D + šodien divas reizes mocījos, lai mašīnai durvis atvērtu un sapratu, ka īstais laiks atradināties no rocenes noraušanas atstājot mašīnu stāvvietā... (vismaz ziemā)

Link to comment
Share on other sites

Vakar nomaucos ar diviem lieliem pirkuma maisiem rokās un sasitu celi. Šodien knapi pastaigāt varu.

Damn u, ice.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to arī domāju, šonedēļ/jaunedēļ braukšu uz servisu, tā vai tā nepieciešams neliels remonts + prasās eļļas maiņa :)

Link to comment
Share on other sites

Kāpjot lejā, ķipa, lai sievas auto atlaistu roceni un pie reizes pakaļ mazam šņabēnam-merzavčikam: auto lejā -8, dzīvoklī augšā -11. Jūrmala.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ir ideja doties izmēģinājuma vakara trenniņā ar MTB + sejas maska + siltāka apakšveļa + windstopper jaka & bikses. Redzēs kā būs pamīt..un ko teiks mans wireless speedo :mrgreen:

Labots - XRS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie loga -16, win7 gadžets rāda -14, biju uzpīpot, ir kāds nieks vēsuma. Skapī piedāvāju druganam alu ārā iedzert - atteicās. savādi.

Ogre.

 

[18:42:06] Gestapo[LV]: gut

[18:42:19] Gestapo[LV]: ple šon tāds laiciņš, ka jāiet alu ārā padzert :D

[18:42:29] ~Grawa~: obligāti :D

[18:42:33] ~Grawa~: als sasals

Labots - Gestapo
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Neatcero,s kad būtu pēdējo reizi roķeni atvilcis, noparkojot. Slīpā vietā gan to daru.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kas man, bet pēdējos gados esmu palicis salīgs uz vecumu! :D Šodien nācās atrast šalli, ko aptīt ap seju, tik pretīgs vējš sitās sejā, kad ar lopiņu gāju ārā, pagaidīsim 20 grādus un šis sāks ķepas tizli cilāt! :D

 

Man Jelgavā rādās ap 12,13.

 

Windas gadgets gan rāda -15 grādus.

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

Nu tad beidzot tie LPP saorganizētie jefiņi pie valdības dabūs vākties prom, citādi apsaldēs pakaļas :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Manā miestā -17, tūlīt būs jau -18.

 

Autiņš garāžā, pats istabā maiciņā un šortos - man ir labi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vecais padomju laika termometrs aiz loga rāda -13, tik pat, cik meteo.lv

Jē, būs daudz sniega uz kalniem sapūsts... :D

Link to comment
Share on other sites

Smiltenē visi -20, iespējams ka būs pat -25. Viss jau būtu jauki, bet kantori kur strādāju apsildām paši ar malkas krāsni un Jotuliņu - kamēr sakurināšu no rīta, dabūšu pasalt...

Link to comment
Share on other sites

Ventspils - pāris minūšu gājienā no jūras un Ventas satekas. -5 tikai :(

 

P.S. Ar roceni ir tā - jo retāk viņu lietosi, jo biežāk viņa čakarēsies :)

Link to comment
Share on other sites

uh jelgava jau -15 , win 7 tā neuzkrītoši to saka priekšā.

Link to comment
Share on other sites

divritenis

forši, mani priecē sals :) savādāk viss tas lietus jau aknās sēž. Galvenais, lai nekur zem apģērba nepūš un ir ok. Savelciet cieši pieguļošas drēbes, šali ap kaklu, omes adīti vilnas dūrainīši, kā manā gadījumā, un aidāāāā   :t_p_o_n_e: vienīgā nelaime, ka apavi mani sl'diz konkrēti, jūtu, ka uz mutes noraut ir tikai laika jautājums  :alcoholic:

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

jā, hrenova, Jelg raj, Valgundes pag -15,7C, žēl malku tērēt un dedzināt, eh:)

Link to comment
Share on other sites

Pirms kādas stundas autiņa termometrs rādīja -11 grādus. No rīta jau drošības pēc saeļļoju slēdzenes, negribu pārsteigumus kad kaut kur jāskrien būs.

Link to comment
Share on other sites

Baigi daudzi no Jelgavas, skatos. Jā, -15 ir, bet dzīvoklī karsts kā pirtī. Ar MTB šādā laikā brauc tikai mīkstie un sievietes, īsti veči ar šosejniekiem un sausā asfalta riepam brauc.

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Tev gan iekšā vēss, 19,4 ;D

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Tikko pieleca, ka logu šķidrums gan laikam vasarnieks ir palicis, būs jautri...vai nu jāgaida atkusnis vai jāmeklē apsildāma garāža uz pusi dienas ;X

Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...