Jump to content

Ledusskapja izvēle


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

raivix95
pirms 8 stundām , ivo teica:

aha, tātad vēlies lai nevis ledusskapis kalpotu tev, bet tu ledusskapim. 90% to gudro lietu ir pilnīga huiņa un vieglāk ir dzīvot bez tām.

Cilvēks grib sporta pēc paķimerēties ar elektroniku un radīt kaut ko savu. Vai tur kas slikts? Gudrās lietas ir labs izaicinājums jaunajiem programmētājiem. Par pielietojumu lai katrs spriež pats.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ledusskapim svarīgs ir izmērs, kaut kāda nebūt ergonomika un ekspektācijas par paredzamo kalpošanas laiku. Viss pārējais ir pārrijušos buržuju vipendroni :mrgreen2:

Pirms hvzpadsmit gadiem nopirku Electrolux. Prastu, vienkāršu, bet Electrolux. Strādā kā jauns vēl joprojām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man patīk, ka ledusskapī ir atvilktne uz sliedēm nevis kaste pa ledusskapja pamatni šļūkā.

Lai saprastu domu :D , tad te uz sliedēm atvilktne, tāda vai citādā izpildījumā

 

image.png.07ed615f6540480ca5000f91de2bc737.png 

 

un te pa ledusskapja pamatni šļūkā 

 

image.png.fc16b2dfadbdb92c75b23243de4e0a25.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu redzi, Tu kungs jau izvirtības saproti prieku! Loģiski kā dārgajos, ir kvalitāte mazajās lietās. Ja man saka pērc lēto, ziemas riepām pietiks, tas ir smieklīgi, es pērku to dārgo tādēļ, ka man tās ziemas riepas sen jau ir un es gribu, no tā ledusskapja, mazu prieku, savā gadījumā ledusmasīnu, jo vienmēr aizmirstu ledu nopirkt! A paŗējais man jau sen ir, tas kas var ēnot ledusskapja cenu, es jau domāju tālāk, kā dvēseli priecēt :tender:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Rob Vuu teica:

First world problems, ledusskapji par 1000eur ar wifi jebaķ...

Jā tu zini, paradījās viena interesanta nianse kad pieslēdzu savu pie interneta, šis pārstāja ledu ražot no 23.00-7.00, tā ražošana ir paskaļa, pumpē ūdeni, ber ārā, tiešām grab! Man jau po, jo māja, bet kad stāstīju čomiem šie bija sajūsmā, jo dzīvoklī tas ir nevēlam troksnis! Līdz ar to jau nu tas internets nemaz tik nevajadzīgs nav!

Link to comment
Share on other sites

Neticēsi dzeru kā lops! Un komforts patīk!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tač dzēriens atšķaidās ar to ledu, nav vienkāršāk trauku uzreiz saldētavā vai ledusskapī iemest?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NU kā tu domā ar viskiju darīt?

 

Link to comment
Share on other sites

Nu dzeršanu jau vajag padarīt par svētkiem! Un dzeršana 2 stundas, jau ir tikai ātru vārdu apmaiņa, kas pie noteiktas situācijas noteikti ir dzīves spējīgs pasākums:spruce_up:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja saprotat krieviski, tad varat paskatīties šo vīru. Izskatās ka zin drēbi. Par tām ledusskapju fičām laikam šis.

  Visādā ziņā nevis slavē kādu firmu, bet stāsta kas tai firmai labs un kas ir ''līks''. Nu , piemēram Elektrolux labas vešmašinas un ledusskapji , bet pārējais ... labāk nepirkt. Arī tas ko kurā rūpnīcā ražo un kāda ir kvalitāte. Nu , varbūt vairāk par Krievijas tirgu, jo, kā viņs teica , ja varat dabūt to kas attiecīgās firmas ražots nevis Krievijas rūpnīcā, bet citur, ir ņemams. Laikam jau Ražošanas kultūru Krievijā neviens nepārveidos .... Nu Elektrolux uzbūvējuši rūpnīcu Pēterburgā, pastrādājuši un aizvēruši, jo sapratuši ka nav ko apkaunot brendu ar tik sliktu kvalitāti.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Varbūt aizčāpo uz veikalu un apčamdi klātienē. Sapratīsi vai ir ok plaukti/atvilktnes utt. Nu dārgā gala būtu jābūt visiem labiem. Ja lētā gala , tad pat Elektrolux būs ''draza'' . Nu no pieredzes, ka kārtīgiem brendiem, tik augstākais plaukts ir labs, bet lētos ... nu saekonomē uz visu ko var.

Link to comment
Share on other sites

2021.09.1. , 15:48, oxygen teica:

Ja lētā gala , tad pat Elektrolux būs ''draza''

cikos saakas leetais gals?

 

varu tikai apstiprinaat, 2011. g. Electrolux ERB40605X atbilst definiicijai "draza" :(

preciizi vairs nepateikshu, bet shkjiet bija ap 300e.

archival-electrolux-erb40605x,272397866_8.jpgarchival-electrolux-erb40605x,272397866_8.jpg

 

1. kompresors 3x skaljaaks par 10 gadus vecaaku ER7322d sugas braali.

 _ specenee gan tika fleiteets par izciliibu klasee - 38dB

2. shuuplaade, kura uz ritentinjiem, spruust dziljaakajaa poziicijaa,

 _ lai tiktu klaat, naakas kraameet tukshu plauktu virs taas un piepacelt no aizmugures.

3. ieksheejaa plaanaa plastikaata "aada" ir caurumu caurumos plauktu stiprinaajumu vietaas.

4. abas lielaas kastes jau ir luuzushas, viena ~3 gadi un otra ~5

 

garantijas laiks jau 5ckaart paarsniegts

 

mekleeju ar noluuku, lai buutu auksta uudens izsniegshana bez virinaashanas,

pirmo vasaru intensiivi lietojaam, bet otrajaa kauch kaa neatsaakaam,

jo nebija iepirkti filtri, kuri ir jaamaina 1x meenesii.

 

torez vien no Samsungiem vairiijos,

jo daudzos apskatos tika piemineeta plastmasas spontaana krakshkjeeshana un brakshkjeeshana

 

Link to comment
Share on other sites

Skatoties kādas tur fīčas , tad laikam nebūtu draza ja maksātu kādus 600-800. Nu normāls ne pārāk liels ledusskapis bez visādiem navarotiem jau maksās krietni virs 200. Tā viņš ir ka par vienādu cenu Snaige būs labāks kā Elektrolux (Elektrolux lētais vai vidējais gals). Vel, cik sapratu no tā Youtube kanāla spečuka- būtiski kur ir ražots. Labs kanāls, kad uzzino šo to jaunu, tipa ka lineārie kompresori tērē maz elektrības bet darba mūžs ir īss, jo ir mehāniskā atspere , kuru nepārtraukti staipa un tā salūzt. Ne tik Krievijā klibo kvalitāte. Cik sapratu arī brendi, kas palaiž rūpnīcas Polijā, sāk ražot drazu. Visādā ziņa , es zemā plaukta pirmā ešelona ražojumus nepirktu. Kādus desmit gadus atpakaļ vajadzēja nomainīt ledusskapi ar konkrēta izmēra ierobežojumu (niša) . Bija izvēle star Snaigi un Elektrolux. Palūrēju veikalā un... izskatījās ka korpuss ir presēts abiem uz vienas presformas ( iespējam ska taja pašā Snaiges rūpnīcā,  Lietuvā). Paņemu Snaigi, un, neko pagaidām problēmu nav. Nu tas gan, prastais , bez no frost. Vismaz plastmasa veikalā neoda ( ko neteiktu par Elektrolux- iespējams ka uz vienas presformas, bet lētāka plastmasa).  Ir tāda īpatnība , ka kāds brends ko pasūta kādā ne savā rūpnīcā un nosaka cenu-attiecīgi var būt tā detaļa gan no labiem materiāliem , gan ne pārāk. Nu daudzreiz mēs maksājam par brendu... var viņi atļauties uzlikt kārtīgu uzcenojumu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Pēc visādiem lasījumiem, pētījumiem tika iegādāts LG GBB72PZEFN ledusskapis. Tāpat no visa tā kas sarakstīts nekas nekļuva skaidrs. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

NU kruts gan, lai labi kalpo!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lietoshana nu ir paris dienas. Jaatziist ka tiesham kluss. Es domaju tiesha noziimee. Samsungs liekas skaljsh ar saviem cik decibeliem. Sakuma perkot neiespringu uz to ka 20cm lielaks, bet sanjemot un meginot dabut virtuve izjutu loti. Taa, kaa tomer pieversiet uzmanibu ari 20 vai cik cm. Pagaidam stulbi butu ko lieki teikt, tikai labas atsauksmes par LG ledusskapi.

20210908_204748.thumb.jpg.c0e2724877c71b302d5b0080120324ac.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

neiespringu uz to ka 20cm lielaks, bet sanjemot un meginot dabut virtuve izjutu loti.

Tā kā man ir ļoti līdzīgs modelis, kā jau augstāk rakstīju, tikai +vēl Wifi, inox korpuss..., tad līdz virtuvē dabūt tiešām to nebija viegli. Pat noņēmu abas durvis ērtības labad, jo vēršanas virziens jau tāpat bija jāmaina. Mazāk tehniski spējīgam īpašniekam, gan to neieteiktu darīt. Tas var tikai par ''leibliem uztraukties'' 😀

Bet tā taisnība, ka kalpo godam, jo sieva nav ne mazāko turpmāko manu palīdzību 2 gados  lūgusi.🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sakuma bija skatijos uz 92 modeli, bet no ta visa neredzu ieguvumu. Taa pati cena jau par 72 modeli cena ir augsta. Tie visi udens dispenseri ir pilniba lieka naudas iespeja papildus par to. Es iepreiskejam ledusskapim vienreiz  tikai esmu izmantojis. Pie izveles izgaju cauri Samsung leduskapjiem, nobremzeju delj cenas ja salidzina pret LG. Cik jus esat gimene?

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, INTRASERVERNET teica:

izjutu loti.

Man ļotāk interesē skapja saturs. Atdzesēts aliņš piem.cik ielien? vīni nē,tiem atsevišķa kaste domāta, jo arī izvēlē no vīniem priekšroku dodu degvīniem  :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Taa kaa alus ir gandriz izdzerts viss, tad nevaru pateikt cik ielien. Bet biju salicis 5 pudeles ieprieksh tur kur dzeramais udens stav salikts. Ledusskapis nav pilns apaksha brivaka un atvilknes nav piepilditas.

20210908_202614.thumb.jpg.ac05f91b74294a8c71c4a0e445a56b1b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pacelšu veco tēmu un došu iespēju biedriem paspamot.

Nu arī man pienāca brīdis, kad vajag jaunu leCskapi. Iepriekšējais Snaige ir godam nokalpojis 20+ gadus. Ņemšu klasiku - 2metrīgo ar saldētavu apakšā. Platums un dziļums ap 60 cm, lielākam nebūs vietas. Budžets - jo mazāks jo labāks, nekādi papildus vipendroni nav vajadzīgi. Ideāli ja nebūtu pat dārzeņu kastes, labāk 6 pilnvērtīgi plaukti, bet nu saprotu, ka tāda ir gandrīz visos.

Klasiskie jautājumi - kādu ražotāju ņemt, kur labāk? Laikam jau reāli būtu jāskatās vietējā miestā (Jelgavā), jo piegāde būs ātrāka/lētāka, ja pareizi saprotu, tad šitie lopi ir stāvus tikai jāpārvadā??? Tad pašam vest nav variants. Bet nu pačekošu arī Rīgas e-veikalus protams.

Kā tur ar Verneru - vēl piedāvā iebuktētos pa lētāku ciparu?

Rēķinos ar max 600 eur, bet nu mazāk ir labāk. Laiki tagad skarbi, visa alga aiziet komunālajiem un pārtikai :(

p.s. korpuss labāk inox

Šeku reku kaut ko jau atradu un pat cena priecē :)

Tikai dziļums 67 laikam nederēs.

https://vde.lv/liela-sadzives-tehnika/ledusskapji/ledusskapis-hotpoint-ariston-hafc9to32sx?p=31298

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ivo teica:

ja pareizi saprotu, tad šitie lopi ir stāvus tikai jāpārvadā???

Visus savus L-skapjus esmu vedis ar auto guļus stāvoklī, nevienam no tā nekāda skāde nav nodarīta. 

Link to comment
Share on other sites

Ilgāku laiku atrodoties horizontāli kompresora eļļa aizceļojot neceļos, tad pirms ieslēgšanas vajagot noturēt vertikālā stāvoklī,  vēlams ilgu laiku kā bijis horizontāli. Tā vismaz runā tauta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , darklight teica:

Esmu dzirdējis, ka ledusskapi pēc atrašanās guļus stāvoklī nedrīkst kādu laiku slēgt iekšā. Vienkārši jāļauj kādu laiku pastāvēt. Cik tur taisnības - nezinu.

Vismaz kādreiz tā bija rakstīts instrukcijā 2 lapā! Vai tagad kāds lasa instrukcijas? ;(

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Ja tā padomā... Vot točna nekad mūžā neesmu nevienu ledusskapja instrukciju lasījis 😁 Jāteic, ka jaunu ledusskapi veikalā arī tikai vienreiz dzīvē esmu pircis. Esošo Electrolux, kam jau padsmit gadu, bet strādā kā jauns.

Link to comment
Share on other sites

Var droši vest guļus, tikai kā jau biedri raksta - pirms slēgšanas iekšā lai pāris strundas pastāv normālā stāvoklī. Jā, tas ir arī rakstīs instrukcijā. :D 

Link to comment
Share on other sites

Varu padalīties, pieredzē. Vedu ar citybee busu, no Rīgas uz Jūrmalu, Lskapis horizontāli. Atvedu noliku un 2-3h stundas atstāju miera stājā un pēc laika ieslēdzu, veikalā ieteica tā darīt. bet nu 600 naudiņas ir normāls budžets, pieliec vēl 100nieku un paņem Miele

Link to comment
Share on other sites

OK, par vešanu skaidrs :)

Tagad atliek tikai tāds sīkums, kā izvēlēties pareizo

Link to comment
Share on other sites

Es savējo pēc tirgus un cenu izpētes nesen paņēmu te:

http://www.tehnix.lv/par-mums.html
Pušķina ielas stūrī.

Itkā ar vizuāli defektu, bet dēļ krāsas īpatnībām un novietojuma, defekts nav manāms. Bet 600e ledusskapi dabūju par 400e. Pārdevējs piebilda ka šādi labākie piedāvājumi iet kā karsti pīrādziņi, un es trāpiju uz vienu no tiem.🤩

Link to comment
Share on other sites

ir  viens samsungs lietošanā  ..ala ņerža - cik skatījos tos pašus +- 5 simtus maksā 2m "garais". pagaidām nesūdzas. 

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , ivo teica:

Budžets - jo mazāks jo labāks

Domāju, ka pie pašreizējām elektrības cenām ir vērts piemaksāt par ledusskapja augstāku energoefektivitātes klasi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...