Jump to content

SE k750i unlocks/flash


 Share

Recommended Posts

Tāks, ieripoja man te se k750i no rokām. Cik noprotu, tele2 mazcennieks. Tā kā tiek lietots lmt/bite, vajadzētu atbloķēt (Ielieciet pareizu SIM).

1. Vai ar parasto USB vadu atbloķēt ir iespējams?

2. Vai flashojot uz w800 (arī vai ar parasto kabeli var) šis bloķējums pazudīs?

 

Nest uz tele2 - mimo. Par naudu atbloķēt - mimo. Praktiski iet uz miseni, bet, tā kā nav ko darīt, varētu nedaudz pabakstīt šamo.

Link to comment
Share on other sites

flašot neiesaku , tur viss ir sekundēs skaitīts, un mazāka kļūme un aparāts nokauts. atbloķēšanai googlē ir pilns ar softiem . ievadam i mei kodu izvēlamies operātoru , izsniedz tev unlock kodu , ievsdi to ieslēgtā telefonā bez sim , un lieta darīta, mēģinājuma reizes no 3līdz 5 . ja 5x nepareizi , tad tikai meistars pa 5 ls atblokēs.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

DA LABI... Ar to pašu XS++... Autor, piedod, bet baigais slinkums stāstīt sīkāk, visu var atrast šeit - http://forums.se-nse.net/index.php?act=idx

 

Visu var ar parasto USB kabeli.

 

Vēl labs saits - http://topse.ru/

 

http://www.topse.ru/forum/showthread.php?t=16406

 

http://www.topse.ru/firmwares/

Link to comment
Share on other sites

Viss jau procesā.

http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=11244

gāju pēc 1., kas linkā

1. izmeta beigās erroru, poh gāju tālāk

2. nosākuma nokārās, poh mēģināju vēlreiz (Pa vidu slēdzās iekša un uzvedās kā walkman)

3. viss okz

 

Tagad tik iekšā jāslēdz :D

 

heh, sim karti LMT vienalga neņem. Ir kādi linki par unlock? Googlē viss par maksu, vismaz cik es atradu.

Ok, thx. Urbšos tālāk

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

SIMLockPatchGen saka :

 

Selected firmware: 'D:\SE FLASH\W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49.bin'

Analyzing firmware...

BABE header integrity check failed! The firmware is probably corrupted!

Finished.

 

Hmmz, man main pie 280 ar kapeikām izmeta erroru, tas nozīmē, ka main ir jāts un jāmeklē cits?

 

Jautājums tagad tāds, ja es atrodu main, kuram to patchu var uzbāst, tad man jāpārflasho atkal viss, vai arī pietiks tik ar main?

 

Likts ir viss, kas tajā tutā pie pirmā punkta, nekas vairāk

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nav vajadzības itkā pēc baltic.

Flashoju zanova, jo SE updateris uz k750i atsita.

Jaunajiem failiem uztaisīju arī patču, cerēsim, ka būs okz :)

Link to comment
Share on other sites

BUY NOW un šis topics neder kopā

 

Ok, noflašoju uz R1CA021 (k750i) un nopatchoju. Visi tīkli rukā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

ievadam i mei kodu izvēlamies operātoru , izsniedz tev unlock kodu , ievsdi to ieslēgtā telefonā bez sim , un lieta darīta, mēģinājuma reizes no 3līdz 5 . ja 5x nepareizi , tad tikai meistars pa 5 ls atblokēs.

 

Sony Ericssoniem nav un nekad nav bijis kaukulatoru. tas attiecas uz vecajaam nokiaam ;)

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir k750i, kas jau kādu gadu stāv bezdarbībā un piesaistīts LMT. itanium, vai Tu, lūdzu, varētu kaut kā palīdzēt ar unlock? Pats to nekad neesmu darījis un nav arī baigā gribēšana no nulles sākt un urbties visam cauri. Maksāt par tāda veca aparāta unlock arī kaut kā nevelk. :help:

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Es arī mēģināju te izurbties ar to pamācību, bet viss aplauzās pie to failu atrašanas, jo topsony lapā to nav un rapidšārēs prasa premium kontus vai arī kaut kādās kurwa lapās - vispār vēl maksāt par downloadiem, kas tāpat nevieš uzticību ...

 

Vari iemest tos failus kaut kur un pateikt, kas un kā?

 

Ak, laikam sapratu, kas un kā, un kur ... pagaidām neko :)

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Jā, pastāstīšu, kad būšu veiksmīgi izbūries - man atklājās diezgan tukša baterija, pirms sāku ņemties ... :)

 

Hmm ... Pagaidām viss, ko daru, vairāk velk uz vienkārši firmware uzlabošanas, ne simlock noņemšanas. Nekas, turpinu darīt lietas!

 

Jā, pagaidām ir sanācis noflashot no k750i uz w800i ... Buros tālāk, kā no simlock tikt vaļā!

------------------------------------------------------------

Lai veiksmīgi salauztu k750i telefonu, apgreidojot to uz w800i modeli un noņemtu (manā gadījumā LMT) locku, ko viņi paši Ogrē nevarēja, man vajadzēja izdarīt sekojošo:

 

1. Lejupielādēju šo paciņu (XS++ gan iesaku jaunāko lejupielādēt - šajā tā ir visai paveca)

 

2. Lejupielādēju SimLock paču ģeneratoru

3. SimLock ģeneratorā iemetam W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA.bin failu (kurš atrodams K750toW800 paciņā) un ļaujam programmai uzģenerēt smuku Remove_SIM_lock_W800_R1BC002.vkp failu

 

4. Ar GSlide apvienojam gan W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA.bin gan Remove_SIM_lock_W800_R1BC002.vkp vienā failā

 

a.
zem Flashfile norādam
W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA.bin

b.
zem Header atstājam/norādam
C:\Users\zivs\Desktop\MABILA\GSlide16\header\header__DB2010_49_red_291blocks.bin
(respektīvi, lai ir tas .bin fails pareizi norādīts - defaultā viņš pats uz viņu būs jau norādījis)

c.
zem MultiPatch pievienojam
Remove_SIM_lock_W800_R1BC002.vkp

d.
sev tīkamā vietā un ar tīkamu nosaukumu ģenerējam .bin failu

 

 

Tālāk ir jau citos forumos atrodamais flašošanas process ar XS++ (kopēts no šejienes). Tiesa, W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49.bin vietā norādam uz GSlide izveidoto .bin failu kā MAIN:

1. Open XS++

2. Press Start

3. You will get some instructions in the left panel

4. Hold "C" on your phone and connect.

if you get "PORT STATUS: ACTIVE" And nothing happens, then unplug phone, remove battery, and insert again. Then try again.

5. Check "Flash Main Firmware"

6. Press the "..." Button, means browse. Find the main file W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49.bin and click open

7. Now press "Flash"

8. When its done, it will stuck on 291/291, when its on 291/291 then wait 5 seconds, and unplug phone. In XS++ press Close.

9. Now XS++ is closed. Just enter it again. In your phone: remove battery, insert again. Successfully plug your phone to XS++.

10. Now, instead of Checking "Flash main Firmware". Check "Flash File System", Browse the file W800_R1BC002_FS_EU3.fbn and select it, press open. (Means that only Flash File system is checked)

11. Press "Flash"

12. when its done just remove phone from data-cable, remove battery, reinsert. Enter XS++, attach phone.

13. Now you will have to check "Customize File System", use this:

Select Phone model:

W800

Select CDA and Region:

EUROPE_3 (CDA102425/17)

14. Press "Flash"

 

When its done, Unplug phone, remove battery, insert again. turn on Phone. And congratulations

Iespējams, ka vajadzēs arī USB draiverus uzmest (man vismaz vajadzēja): ņemam te

 

P.S.

Es rīt pievienošu linkus, kur smēlos visu infu, bet, lai noflašotu tādā veidā (ar parastu DCU-60 kabeli) k750 telefonu, man aizgāja ~4 stundas intensīvi lasot, eksperimentējot un improvizējot. Improvizācijas ceļā arī tiku pie kaut kāda rezultāta (par ko negalvoju, ka vispār strādās). Varbūt arī uzreiz gatavus (sakompilētus) tos failus izlikšu, bet ne tagad - tagad laizīt miega peles kāju!

Labots - zivs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies par aprakstu. Kaut ko mēģināšu darīt.

Jautājums kāda jēga k750i pārtaisīt uz w800i ?

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais iemesls, kā dēļ es sensenos laikos flashoju savu K750i uz W800i, bija smukais media player.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, vienkārši tam visam komplektā nāk Walkman mūzikas atskaņotāja funkcijas. Sliktāks jau nekas nenotiek (k750i un w800i ir identiski dzelžu līmenī - otrā gadījumā ir jaunāka/modernāka programmatūra, kā sacīt jāsaka). Izvēlnes un viss pārējais paliek tas pats vecais!

 

Vienīgi flašojot pazudīs visas uzstādītās programmas (kontakti paliek neskarti) un manā gadījumā nav arī latviešu valoda (ko var arī uzlikt, bet tad ar citu failsistēmu jāņemas. Biju pārāk slinks tam .. :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, var jau likt kādu grib to firmware - es vienkārši liku to, kas bija pieminēta citās pamācībās. Man bija/ir slinkums iedziļināties, kuram ir par dienu vai divām jaunākas firmwares - man galvenais bija "par jebkādu cenu" dabūt k750i LMT-free :)

Link to comment
Share on other sites

;) es tik par to ka itkaa w800 fw ir modernaaka ;)

 

p.s. zoftojot eriksonu normaali ( ar visaam finalizaacijaam, kustomizaacijaam utt ) ar "pareizajiem" tuuljiem telefongraamata tiek dzeesta jo GDFS tiek "resetots"

un A2 platformai phonebuuks seezh ieksh FS

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Nekaunīgi pacelšu veco tēmu.

 

Ir ļoti sen pirkts SE K750i, bija LMT mazcenas mobilais. Gribētos atbloķēt no LMT tīkla, citādi tagad uz svešām SIM kartēm lamājas ar ziņu, ka jāievieto pareiza SIM karte.

 

Ar telefonu pāršūšanu kopumā ir bijusi agrāk pozitīva pieredze.

 

Dabūju XS++ rīku, tas atpazina manu telefonu. Draiveri gan neinstalēju, Windows 10 to pats kaut kā atrada un telefons tika atpazīts ar populāro C taustiņa metodi. Izdevās arī veiksmīgi novilkt GDFS backup, kas varot noderēt, ja gadījumā nokauj telefonu.

 

Kaut gan lielākā daļa firmwares lapu jau bija nobeigušās, izdevās atrast vienu vecu forumu, kur vēl bija palikušas šķietami vajadzīgās MAIN un FS versijas, un pēc bezmaksas reģistrācijas dabūju

K750_R1DB001_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn

K750_R1DB001_FS_EMEA_1_RED49.fbn

priekš:

Phone ID: K750

Platform: DB2010

Region: EMEA_1
Firmware Version: R1DB001

 

Problēma - dabūt SIM unlock patch priekš konkrētās f/w versijas.

 

Es negribu pārveidot par w800, ja vien var bez tā iztikt; pietiktu uzlikt SIM unlock patch.

 

Var jau būt, ka LMT klientu servisā viņi atbloķētu (ja vien nav jau sen izdzēsuši visu info par tik veciem telefoniem), bet tagad dēļ tās karantīnas būšanas nekādi darba dienā netieku. Un ja kas, nedzīvoju Rīgā.

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Ja vien nav fetišs vai kāds savādāks prieks ar šādu seksu nodarboties, tad uzzvani LMT - iespējams, ka var to attālināti paveikt un klātienē nemaz nav jāierodas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vecās labās šeptītes. Savulaik modoju/flashu savus Soņukus - bija interesanti!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izdevās atrast GSlide vienā citā forumā un SIMLockPatchGen vēl trešajā forumā. Uzģenerējās patch, apvienoju ar MAIN, tagad flašoju ar XS++.  Redzēsim, vai būs ķieģelis, vai telefons :D 

 

Slinkums zvanīt LMT, esmu introverts :)  Nez, vai viņi piekristu attālināti tik ilgi ņemties, lai no manis saņemtu IMEI kodu un pastāstītu, ko kurā vietā jāievada, lai atbloķētu (jo parasti jau bloks ir piesiets pie IMEI).

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 13 minūtēm , Kitai teica:

Vecās labās šeptītes. Savulaik modoju/flashu savus Soņukus - bija interesanti!

kur tie laiki.... atmiņas.. atmiņas..... ;(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telefons pēc cepšanas ieslēdzās mazliet dīvaini, parādīja Please wait un kaut kādu progresa joslu. Izdarīja kaut kādus savus darbus un paprasīja SIM angliski. Izslēdzu, ieliku Bites SIM. Ieslēdzu - šoreiz nevajadzēja gaidīt, uzreiz parādīja PIN pieprasījumu un nelamājās, ka SIM karte nav pareiza.

 

Taču tagad rāda "Konfigurācijas kļūda. Sazinieties ar tīkla operatoru vai servisa centru" :D  Īsti gan nezinu, kāpēc - vai nu Bite vēl nav paspējusi aktivizēt savā pusē svaigi iegādāto pieslēgumu, vai arī tiešām kļūda dēļ tās flešošanas, vai arī šai SIM/Bitei ir kaut kas tik jauns, ko K750 vairs neatbalsta. Pārbaudīšu SIM citā telefonā, tad redzēsim.

Bet nu principā SIM lock ir noņemts, vairs nelamā, ka nepareiza SIM karte.

 

Eh, nāksies tomēr pirkt kādu citu lēto pa 20 EUR, izskatās, ka K750 baterija vairs netur tik ilgi, kā gribētos...

 

Papildināts:

Ups, līko roku problēma - pēc FS pāršūšanas vajadzēja vēl ņemt Customization atbilstoši reģionam. Biju iedomājies, ka Customization vajadzēja tikai tiem, kas pāršuj no k750 uz w800 utml.

Tagad viss OK, pēc starta atpazina SIM, palaida pirmreizējo iestatījumu vedni latviski. Darbojas, patestēšu vēl akumulatoru - vai tas tiešām ir pa galam, vai vienkārši melo par līmeni un pēc ilgākas lādēšanas turēs vismaz dažas stundas.

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , midix teica:

patestēšu vēl akumulatoru

 

Gan jau vēl šo baltu dien var no šķībacainajiem brāļiem pasūtīt adekvātu repliku par pieņemamu cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O, paldies, ieliku vēlmju sarakstā. Gandrīz vai neticas, ka Latvijas veikalā vēl atrodas baterijas tik vecām ierīcēm :D  Vai arī Sony malači, nemaina baterijas formātu arī jaunākiem modeļiem, tāpēc der arī vecajiem.

Link to comment
Share on other sites

k750 ar vēl strādājošu džoistiku ?!

neatminos, cik ilgi savu tiku lietojis, bet, šķiet, izbeidzās tas džoistiks dikti ātri...

Link to comment
Share on other sites

Jā, džoistiks ir pilnīgā kārtībā. Savā laikā telefons vismaz divus gadus bija mans ikdienas "darba zirgs". Taču šķiet, ka uz džoistiku slodze nebija liela - es ļoti maz spēlēju spēlītes; vairāk klausījos radio un audiogrāmatas pa ceļam autobusos.

 

Tagad gandrīz vai žēl "laist apritē" - vēsturiski nostalģiska vērtība :D 

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
pirms 6 stundām , Kitai teica:

Vecās labās šeptītes. Savulaik modoju/flashu savus Soņukus - bija interesanti!

tad bija jāliek radiolinks lai dabūtu netu pāķos, bet tagad Jauki vienkārši iespraud 4g rozetē un ir... vairs nekādas romantikas.....

Link to comment
Share on other sites

Aha, un pēc jaunākās mūzikas bija fiziski jāiet pie draugiem, stiepjot līdzi smago Majak lenšu maģi :D  nekādas mp3 pārsūtīšanas. Bet zāle laikam bija zaļāka...

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...