Jump to content

5730- nodzēst motīvu


kappa
 Share

Recommended Posts

Sveiki symbian lietotāji!

Saskāros ar šādu problēmu- nevaru atrast, kur nodzēst motīvu, kad tas ir uzinstalēts. Agrāk Symbian'am bija speciāla vieta, programmu instalācijas vai kā tāmlīdzīgi, ieej un nodzēs visas instalētās lietas, bet tagad- programmas noņemt var, tām ir aktīva iespēja noņemt, bet motīviem tādas nav. Kāds varbūt var pateikt priekšā, kur ir šī noņemšanas iespēja, es it kā izložņāju visu telefonu, neatradu :( Apskatīju instrukciju, bet tur norādītais ceļs: izvēlne> uzstādījumi> datu pārv.> pr.pārvalde īsti neeksistē un tā programmu pārvalde, kuru es atrodu, šādas iespējas nedod. Pievienoju arī ekrānšāviņus, ja nu kāds īsti nesaprata, par ko es runāju.

 

1)šeit redzams, ka programmā piedāvā iespēju noņemt un tā arī darbojas.

Scr000003.jpg

 

2)bet šeit- motīviem šādas iespējas vairs nav.

Scr000004.jpg

 

3/4)Instrukcijā norādītie ceļu atduras pret šo un "labuma" nēkāda...

Scr000006.jpgScr000005.jpg

 

gogoļa ielā arī skaidrojumu šim īsti neatradu :(

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ Tev ir nepieciešamība motīvu noņemt? Man ir Nokia 5800 un es, kad man apnīk esošais motīvs, vienkārši izvēlos citu (iepriekš esmu kādus 20 gab no PC ielādējis telefonā)!

Link to comment
Share on other sites

Nu daudzi ir neizdevušies, bet to pamana tikai, kad ir uzinstalēts un pārbaudīts, kam man lieku drazu telefonā?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka uzliekot jaunu motīvu, vecais automātiski tiek atinstalēts. Esmu uz sava telefona izmēģinājis kādus 50 motīvus, nedomāju, ka tie visi tagad ir uzinstalēti uz telefona!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
LastSamurai

Motīvs ir pie ieinstalētajām programmām. izvēlne-uzstādijumi-prog.pārvalde-instalētās programmas un atrodi motīvu kuru vēlies izdzēst ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...