Jump to content

Windows 7 freeze


AntichristLV
 Share

Recommended Posts

Nu taa beidzot uzliku jaunu temu nez kapec kad bija latviesu valoda to nevareju izdarit ....

bet tuvak pie lietas es lietoju windows 7 ultimate 32 bitu versiju , sikak nezinu .

un man 3 dienas atpakal paradijas problema : windows vienkarsi apstajas un neko nevar izdarit vienigais veids ir uzspiest reset vai ari nospiest "sarkano pogu " . nedaudz pamekleju interneta atradu kaut ko par avg 9 kaitigumu windows 7 nu izdzesu avg novilku norton trialu tapat apstajas , tad uztaisiju system restore uz laiku tiesi 1 dienu pirms kludu saksanas un atkal apstajas , pat normali nevar 5 min izturet rakstu caur safe mode + networking savadak nekaa . kadi ieteikumi ?

p.s divi hd katra ap 10 gb briva vieta ( nezinu vai sis ko maina )

un atverot task meneger stav atverti vairaki svchost.exe katrs prasa ap 1600k - 6000k un stav kadi 10 vismaz ( agrak nebija manuprat )

Link to comment
Share on other sites

atbildi uz sāpi nevarēšu pateikt , bet svchost.exe ir daudzi jebkuram :) par to no stress. vēl noteikti gudrie veči prasīs norādi par tavu zvēru . RAM un tt. nu vari pamēģināt defragmēt diskus . bet 99% ka diskos nav vaina.

Labots - alfinsh
Link to comment
Share on other sites

AntichristLV

es jau tipa sataisiju :luk ko dariju :

1) izdzesu avg 9 ( uninstall )

2) uzinstaleju norton

3) pamainiju power settings uz hight performance

pagaidam nav vel bijis freeze ;)

p.s rams viss norm bet itka kaut kas tur ar karnel un video katri nesot ne ta :) jo event log bija - critcal warning :(

tagad itka norm ..

p.p.s vai svchost.exe var but viruss ? man nortons noblokeja jau 2 uzbrukumus datoram no svchost,exe ...

vaine esot draiveros jo biju skatijies oficalajos forumos ;) tur ar risanujumu radu ....

Labots - AntichristLV
Link to comment
Share on other sites

daudzi kakaini antivīrusi bloķē to ko nemaz nevajag bloķēt , un no mušas uzpūš ziloni . labākais ko iesaku no free klases ie microsoft security esentinals (baigi labs) panda cloud ( nenoslogo kompi vispār jo konektējas ar attālinātu datubāzi ) arī ļoti populārs. hmm un vēl avasts sķiet kautcik sakarīgs. bet ja izvēle tad iesaku no pirmiem diviem.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

O jā, klausi tik šī te kārtējā vīrusu paranoiķa padomus. Saliec vēl 10 antivīrusus un pat tās 5 minūtes nevarēsi neko padarīt.

 

Man tādi svchost.exe procesi ir 20 - nu neko, nav nekas nokāries :) Vajag lasīt komentāru, ko tas dara.

 

svchost.jpg

 

Iespējams, ka kāda iekārta nefunkcionē/pārkarst utt. Mošk draiveri līki videokartei, cietnis klājas nost, atmiņa gļuko. Variācijas daudz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...