Jump to content

Pēc Meteorīta pieslēgšanas pirmais rēķins


winter_ip
 Share

Recommended Posts

Sveicnāti

 

varbūt jau kāds ir saņēmis Tele2 rēķinu. Kā daudzi citi pārlēdzos akcijas dienās uz Meteorīta pieslēgumu. Šodien atveru emailu un skatos rēķinu.

 

Vai kāds man var izskaidrot ko tas nozīmē?

 

 

Abonēšanas, lietošanas un pieslēgumu maksas

Abonēšanas maksa "Meteorits 9" 01.12.2009 - 31.12.2009 1 4.00

Abonēšanas maksa "Meteorits 9" 29.11.2009 - 30.11.2009 1 0.26

 

1. Kapēc figurē decembris?

2. Kapēc kopējā summa ir 8 Ls nevis 4 Ls.

 

post-63684-126017161004_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

aciimredzot taapeec., ka taa ir prieksjapmaksa :>

meteoriitu piesleedzi 29. novembrii, attieciigi ieprieksjeejaa meenesja sarunu cennjiks 5.97...

lasiit vajag :>

Link to comment
Share on other sites

Tu pieslēdzi jaunu pieslēgumu vai arī nevēlies maksāt par sarunām kuras bija pirms nomainīji pieslēguma veidu?

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nus, acīmredzot, meteorīta mēnešmaksa tiek ieturēta par nākošo/sekojošo, nevis veco mēnesi. Ja nepamanīji, tev par novembri ir tikai tās 2-3 dienas, nevis viss mēnesis.Par to kāpēc sarunas ir tik dārgas, atļaušos izteikt minējumu - sarunas ir veiktas novembra mēnesī ar to pašu numuru pirms meteorīta pieslēgšanas. un par tā ir ieturēta standarta tāme.Bet nedaudz pakasīties pie Meteorīta dīleriem/pārstāvjiem netraucētu, jo nedaudz nesaprotami ir ieturēts rēķins - piemēram, nav pat redzams, par kādu termiņu ir runa sadaļā sarunas/datu patēriņš, kur tās atlaides izrautas...

Link to comment
Share on other sites

Tavai rēķina summai bija jābūt aptuveni - 5.07LVL

 

Ej uz KAC vai zvani uz 600.

 

Ja vēlies! Atsūti man savu telefona numuru es apskatīšos, kur tā netaisnība radusies.

 

Je neesi lasījis, tad līgumā stāv rakstīts, ka abonēšanas maksa tiek veikta ar priekšapmaksu.

Link to comment
Share on other sites

winter_ip

Biju Tele2 centrā. Pateica, ka Meteorīts ir ar priekšapmaksu. Es pieslēdzu telefoniski šo te tarifu plānu un mani neviens neinformēja par to, ka šis ir priekšapmaksas tarifu plāns.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir tā kā tam jābut! Abonešana vienmēr ir bijusi ar priekšapmaksu visos tīklos! Bet liela suma ir par novemdra menesī norunato!!!

Link to comment
Share on other sites

... neviens neinformēja par to, ka šis ir priekšapmaksas tarifu plāns...

 

1. vai Tu jautāji! ;)

2. visu laiku tak reklame ka ABONĒŠANAS maksa ari Tele2 majas lapa ir rakstīts par ABONĒŠANU!

Link to comment
Share on other sites

winter_ip

NECITĒJAM!!!

 

Nejautāju.

Labots - Žaks Kustō
pēdējā posta pilns citāts
Link to comment
Share on other sites

Nakošajā rēķinā Tev ari, domājams, būs vairāk par 4Ls, jo SMS nav par brīvu un ari zvani uz arzemēm būs par attiecīgu maksu! (spriežot no tava reķina bildes)

Labots - tapa
Link to comment
Share on other sites

No Tele 2 rēķina maz ko var saprast. Dizainu arī pamainīja, bet pēc satura tikpat nesakarīgs. LMT - cita lieta skat. šeit.

Dzirdēju atsauksmes par Meteorīta pieslēgšanu - vienam paziņam līdz šim brīdim nav pat piezvanījuši (pieteica pāreju internetā), bet citam jau vairāk par nedēļu nevar nomainīt tarifu plānu - saka gaidiet rindas kārtībā. Nav nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne tikai TELE2 uzdzen dusmas. Man draudzene nesen saka, ka negrib vairs būt Okarte, bet grib pieslēgt LMT "Mūsējie" tāpat kā man. 30.novembrī(mēneša) pēdējā dienā gāja uz LMT. Teicu, lai raksta iesnieguma, ka lai izmaņas stājas spēkā ar 01.12.2009. Turpat LMT pretī viņai gadījās cita meitene, kura teica, ka nē, pieslēgsim uzreiz. Tā viņai 30.novembra pēcpusdienā pieslēdza LMT pieslēgumu un tikko atnāca rēķins pēc pilnas programmas par pilnu novembra mēnesi. :rtfm:

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

microlink

Es domāju komentāri lieki par tele2. Draugs pēc meteorīta aktivizēšanas to kantori nevarēja sazvanīt, rinda ka tik turies, tāpēc nolēmām uzrakstīt portālā. Kā drīkst uz klienta vēstuli atbildēt čata valodā+ ētiski jau arī amatu pielikt klāt būtu!? .. Nu i kantora :spiteful::crazy: laikam nezin kas ir apastrofs, vai arī krīze. pftuuu paldies dievam neesmu jau gadu tā kantora nagos, vienas problēmas bija ar to tele2.

 

post-62286-126021951042_thumb.png

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

Kā drīkst uz klienta vēstuli atbildēt čata valodā+ ētiski jau arī amatu pielikt klāt būtu!?

Nu nav nemaz tik traki, normāla atbilde :meeting:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

markei, ar šo LMT brīnumaino aprēķināšanas paņēmienu arī es sastapos. Šobrīd notiek aktīva vēstuļu apmaiņa. Protams, ka esmu neapmierināts par fiksēto mēneša maksas piestādīšanu pilnā apjomā kaut izmantots tiek nepilns. Izskatās, ka šajos sīvajos konkurences apstākļos operatori pastiprināti praktizē sīkās drukas politiku un cenšas salasīt naudiņu paņēmienos, kuri robežojas ar viltību.

Link to comment
Share on other sites

Tā viņai 30.novembra pēcpusdienā pieslēdza LMT pieslēgumu un tikko atnāca rēķins pēc pilnas programmas par pilnu novembra mēnesi.

Mmm, vai tieshaam juus gaidiijaat, ka piesleegs ar atpakalejoshu datumu (1 novembri) ?

Labots - Wiper
Link to comment
Share on other sites

WIPER, tu lasīt nemāki vai kā. Tur skaidri gaiši bija rakstīts, ka bija doma pieslēgt ar 01.12.2009., kas ir 2009.gads 1.decembris.

Link to comment
Share on other sites

Es kad no Starta Tarifa pārgāju uz Savējie-nekādas problēmas nebija. Pieslēdz kaut kādā 4. mēnēša datumā - pasūtīju kaut kādā iepriekšējā mēneša 25. Pasūtīju netā-Tele2 lapā. Arī rēķins, kas nāk elektroniskā veidā ir pilnīgs-ar visu sīkumu uzskaiti. Pa pastu nepasūtu jau viņu trīs gadus, jo iepriekš bomži bieži nospēra, lai nopīpētu :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

No Tele 2 rēķina maz ko var saprast. Dizainu arī pamainīja, bet pēc satura tikpat nesakarīgs. LMT - cita lieta skat. šeit.

 

Atvaino, nevaru apskatīties Tavu linku, jo tas ved uz Tavu Mans LMT sesiju, kurā es vairs netieku.

Link to comment
Share on other sites

WIPER, tu lasīt nemāki vai kā. Tur skaidri gaiši bija rakstīts, ka bija doma pieslēgt ar 01.12.2009., kas ir 2009.gads 1.decembris.

 

Un? 30tajaa novembrii piedaavaajot 'piesleegt uzreiz' saprotams noziimee piesleegt saakot ar 30to novembri. Kaapeec taadi izbriini par novembra reekinu?

Labots - Wiper
Link to comment
Share on other sites

man atkal LMT.. pārejot no Piezvani man uz Vienādais 7, pārgāju no 25 datuma, un atnāca rēķins tikai par vienādais 7 iztērēto naudu, pat ne 7 LS, bet tikai sarunu maksa..

Link to comment
Share on other sites

makei, skatoties pēc šī jaunam pieslēgumam liek maksāt par pilnu mēnesi.

Pieļauju, ka pieslēdzējmeitene ir noinstruēta kā "pareizi" rīkoties, lai maksimāli īstenotu uzņēmuma intereses.

Link to comment
Share on other sites

Ja atmiņa neviļ, tad lmt maksā pilnu pirmo mēnesi abonēšanu, bet pēdējo nemaksā, bet tele2 pilnu nākamo mēnesi, bet pirmo nemaksā abonēšanu...

Link to comment
Share on other sites

Viss ir tā kā tam jābut! Abonešana vienmēr ir bijusi ar priekšapmaksu visos tīklos!

 

Bitē nav priekšapmaksa.

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

Vēršu visu uzmanību uz faktu, ka LMT atsevišķiem pieslēgumiem un to grupām nav formulējis kā abonēšanas maksu, bet gan kā "minimālo mēneša maksu" un "fiksēto mēneša maksu". Šī nianse veiksmīgi samazina un/vai izslēdz iespēju ilggadējiem klientiem saņemt lojalitātes atlaidi.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, nevaru apskatīties Tavu linku, jo tas ved uz Tavu Mans LMT sesiju, kurā es vairs netieku.

Var izmantot Mans LMT demo piekļuvi: Tālruņa numura ailē ieraksti 25444555, paroles ailē - demo1234.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...