Jump to content

Windows 7 neiet internets


voldis
 Share

Recommended Posts

Ik pa laikam izsledzas internets Lattelecom profesionālais. Kad windows 7 atrisina problēmu, tad uzraksta - nav pieejama noklusētā vārteja. Kas man jādara, lai tas internets pa laiakm neslēgtos ārā? Tas pārsvarā ir tad kad iesledzu utorrent programmu.

Link to comment
Share on other sites

rūteri nelietoju.

parasti nepazūt...tikai tad kad utorrent iesledzu. Varbūt torrenta iestatījumos kaut kas jāmaina?

Labots - voldis
Link to comment
Share on other sites

bez visādām programmām nevar novēst to problēmu???

man kaut kā cik iepriekš esmu tādas visādas programmas instalējis...lēnāk sāk strādāt kompis :(

Link to comment
Share on other sites

bet uz Wvista nebija tādas problēmas, kāpēc tā ir uz W7?

varbūt tāpēc ka man ir divi adapteri vai tāds gļūks ir visiem?

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt arī LTC gļuki konkrētajā momentā un ar Vista/W7 tam nav nekāda sakara ;) ja ir iespēja dabūt citu kompi, provē

Link to comment
Share on other sites

Hmm, man arī ir w7, LTC un µTorrent - viss komplektā strādā ideāli. Moš novelc pēdējo versiju te.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Noteikti tipiskā kļūda W7, error 651, man arī tāds gļuks, Microsoft īsto vainu nav atradis- forumos skatījos jau no pagājušā gada novembra. Piedāvā pārsaukt raspppoe.sys failu uz rasppoe_orig.sys un ielikt tā vietā Vista draiveru, bet daudziem izmeta citu kļūdu, tātad īsta risinājuma nav! Es personīgi pārinstalēju modema draiveri no backup Vista draiveru diska, itkā strādā ilgāk, bet tāpat pēc kāda laika atslēdz!!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...