Jump to content

Lodāmurs


Ģenerālis
 Share

Recommended Posts

Pēc manas pieredzes ar zilo bosch man to ir grūti nosaukt par profesionālu instrumentu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

Pēc manas pieredzes

8 stundas dienā strādā strojkā ar Bosch instrumentiem, ja nē, tad tev nav pieredzes! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Pēc manas pieredzes ar zilo bosch man to ir grūti nosaukt par profesionālu instrumentu :D

nu nesaki viss

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jema teica:

8 stundas dienā strādā strojkā ar Bosch instrumentiem, ja nē, tad tev nav pieredzes! :biggrin:

Tur jau tā lieta - pat ja pēc 100 caurumiem gadā (ar urbi) patrona sametās un garantijas servisā pasaka, ka pat jauna patrona nav gluži taisna, tad pat bez pieredzes ir skaidrs, ka mēsls vien ir :D

Ak jā, stroikā 8 stundas arī ne vienmēr sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

pēc 100 caurumiem gadā

Da kungs Jūs esat speciālists, pēc 100 urbumiem pateikt ka visa produkcijas līnija ir gavno, tā ir māksla  :biggrin:

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu līdzīga pieredze ar zilo Bosch kā binaru. Tie ''merkaķi''  to vietu kur kur patrona skrūvējas uz ass (atbalsta laukums) uztaisijuši mīkstu ( vai nenorūdijuši) . Rezultātā metāls zem slodze padevies, a es brīnos kur urbji palikuši līki (met) . Palasot speciālos forumus , sapratu ka ne tik es viens ar šādu bēdu. Izrādās ka pie vainas patrona. Nomainīju patronu- ''urbji iztaisnojās''. Nu kā var profesionālam instrumentam tā taisīt?   Tā ka arī manās acīs Bosch ir palicis tāds vidēja līmeņa štrumentu ražotājs.  Nu neatbilst cena/kvalitāte.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...